The Elder Scrolls IV - Oblivion

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Posle izuzetnog Morrowinda stize nama novo cudo od RPG sa ispravljenim greskama iz Morrowinda kao sto su funkcionalan dnevnik, Mapa koja vas usmerava u mesta od interesa tako da nema previse lutanja, mogucnost da sami sebe teleportujete na mesta koja ste vec jednom posetili ... Sto se tice grafike ja zaista nisam video bolju u nekom RPG naslovu ustvari tesko da sam ikada video bolju a kao dokaz da je to zaista tako evo linka sa screenshotovima

http://screenshots.teamxbox.com/gallery/1041/The-Elder-Scrolls-IV-Oblivion/p1/

Sve u svemu interesuju me vasa ocekivanja od ove igre
 
21. novembar... Igrica izlazi za PC.... pocinjete u celiji i svaka cigla je razlicita.... Toliko reci hvale za grafiku i za 'psysical system" nisam nasao u preview-u za jednu igricu... Silazite u tamnice gde dobijate mogucnost da istrazite cak 200 (!!!) razlicitih tamnica.. a to je tek pocetak...ovo ce da bude...............................................................................................................................................ma zajebi...
evo jos nekih 70-ak screenshotova
http://media.pc.gamespy.com/media/702/702491/imgs_1.html
 
da nastavim prethodnika.
Ovo ce da bude ... PLAC, jer ja licno moci cu samo da gledam screenshotove, kako ih neko bude postavljao, jer su minimalne sanse da cu moci da je igram.
Jer citao sam na nekom forumima, gdje su ljudi probali demo i na strojevima od racunara im je znala da zatrza igra, e sad vi vidite sta onda nas ceka.
 
pa i morrowind kada se pojavio doneo je revoluciju sto se tiche grafike.... jedna od prvih igara koja je uvela pixel shadere u igrice, sto ce reci GF3 u doba GF2 graf. kartica... s toga, Bathesda ima obicaj da kad igru pravi, ona je pravi za jedan duzi period... za godinu dana vecina ce moci da sasvim pristojno igra oblivion, i onda ce stici i neki exp. pack i eto jos jedne legende... a za 2-3 godine grafika obliviona ce i dalje biti aktuelna, bas kao sto je i sada morrowindova...
 
Vidim da su ocekivanja velika nego da ja ionako treba moju Ge force 4 da zamenim za neku bolju Graficku tako da cu mozda da sacekam da izadje igra pa onda da vidim koja je minimalno potrebna. Nego mislim se izmedju Nvdia 6200 i Ati 9600 pro sta mi preporucujete.
 
Shta mislite da li ce ova masina moci da potera Oblivion na max detaljima?S tim da planiram da ugradim jos jednu plocicu od 512 MB memorije.
AMD Athlon 64 3000+ s754
Kingston 512 MB
MSI GeForce 6600 VIVO
MSI K8T Neo s754
Maxtor 200GB
NEC DVD-RW 3500AG
Chieftec 350W
Philips 190S5 TFT 19"
 
Zbog funkcionalnosti PC naravno da je bolji, al' sto se tice igara u narednih par godina glavnu rijec po kvalitetu ce imati XBOX360 i PS3, jer imaju velike moci, a nemaju windowse itd da bespotrebno smanjuju performanse, nego sav hardver koji je nevjerovatan ce u trenutku igranja biti samo za igru.
 
PC je bolji... i zbog svoje funkcionalnosti i ostalog... Ali su nam XBOX 360 i PS3 jednostavno udarili nove standarde i sve igirce koje se budu proizvodile za ove platforme iskoristice sto je vise moguce njene prednosti (sto je normalno) a ti standardi ce da ih prate i u portovanju igirca za PC.... Sve sto pokusavam da kazem jeste da su standardi zaista VISOKI!
 

Back
Top