"Kajaćeš se, kajaćeš se!..." : ))))))

Fantina

Zainteresovan član
Poruka
228
He! Setila sam se najsmešnijeg lika od svih koji su me "kratili".
Imao je frizuru a la Dragan Nikolić u filmu "Ko to tamo peva" i gotovo iste brčiće, samo što nije imao sako nego rukom pleteni džemper preko karirane košulje, a bogami i udvarao mi se u istom stilu. Svirao je harmoniku na nekoj proslavi nečega i okačio mi se toliko samouveren da od smeha umalo nisam pala sa klupe pod sto. Posle gnjavaže na koju sam reagovala već plakanjem od smeha koji je već prerastao u facijalni grč (kao, smejem se nešto sa sestrom), pozove on mene da izadjem "da prošetamo". Pogodite - odbijem (pa nisam mogla da stojim od smeha, a ne da šetam sa tipom iz filma!), a on izadje duboko uvredjen. Prošlo izvesno vreme, ja već i zaboravila, kad li se on vraća i smrtno ozbiljne i arogantne face prodje tik uz mene i, gledajući me s visoka, procedi samouvereno i tiho kroz stisnute zube:
-Kajaćeš se, kajaćeš se...
E, tada smo i sestra i ja pale sa klupe, ne mogavši da dodjemo do daha.

A ko je najsmešniji lik koji se vama udvarao?
 
meni se već godinama niko ne udvara.....eh...

...eh...razumem te potpuno, ni meni se niko ne udvara, odavno, sad bi mi dobro dosli i ti ''kajaćes se'' frajeri....:))))))))))))))
a najsmešniji lik koji je mene muvao je gastarbajter, kojeg sam upoznala dok sam bila kod babe i dede u selu...prišao mi je i pun samopouzdanja ispričao kakva je njegova materijalna situacija: ''Sve imam, i stan, i kola, i spavaću sobu, još samo mašinu da kupim da se ne mučiš....''
Ja sam mu na to rekla: ''E, kad kupis mašinu - tvoja sam!'' Naravno, uz vrištanje od smeha....
Eh, kad se setim samo....
da znate, ni taj me nije sačekao...kao ni mnogi takvi. Sad, kad bolje razmislim,....hm....jedno kajanje ti ne gine u zivotu :))))))))))))))))))
 
...тако је труло исмевати некога ко те мува...ма какав (каква) био (-ла). :roll: И они имају осећања. Увек можеш да будеш културан...или кажеш нпр имам девојку...

Мислим да ми се никад није десило да некој буде криво зато што сам је одбио (а ипак то можеш да провалиш по гласу, понашању...после). Са једном сам се дуго дружио после, а једна је већ 5 година са једним мојим другарем. И по некој космичкој правди...добро се добрим враћа.

...али не...рибе глуме рибетине, типови фрајерчине...
 
Ja se nikom ne smejem,jer je to glupo.Covek taman sakupi hrabrost da pridje a ja da se ponasam kao seljanka - ma ne.Prema svima se ponasam prijateljski da se ne osete povredjeno i uvredjeno a samo onom koji mi se bas svidi odgovorim na udvaranje adekvatno.
udavarao mi se jednom prilikom neki decko sa juga,ali sam bila klinka,pa sam umrla od smeha - mislim i on se posle smejao - i to recima:
Jagi mesec,jagi zveze,volim te bes mi mater - i naravno ja samo sto nisam pala preko keja i utopila se u Dunavu:lol: :lol: :lol: posle sam mu rekla da je odlicna fora i da sam se zbog toga smejala i on je bio srecan:roll: Proslo je od toga 13 godina,ali ja se jos uvek secam - ko nebi:lol:
 
Blah,zadnji bas kretn koji me je bas proganjao je jedan klinac iz komsiluka.
Duplo je nizi od mene,tacnije doje mi onako do vrata(ako se popne na prste,do brade),a ima uzasno dlakave noge,onako paperijastod lakave,i koscate ruke kao kod zenskog.
Nije bas ono,ruzan,ali ne znam.
Ima malo duzu kosu,i savrseno me nogo podseca na onog malog idiota koji igra Harija Potera.
Toliko je davio da je to postalo uzasavajuce dosadno.
Kao one glupe muve sto peckaju.

Njega sam se eto prvog setila,...bile su mnogo budale u mom zivotu,..ali opet ja volim ekscentrike! :oops:
 
Ja sad i ne znam konkretno sta je udvaranje...ali ajde da kazem da sam se posednji put udvarao pre...ja mislim 4 godine.To je trajalo 2x po 2 meseca.Znaci udvarao sam se istoj devojci.A razmak izmedju ta dva meseca je bio 6-7 meseci.Prvi dva meseca su mi druge stvari odvukle paznju,jer ja uvek idam tamo gde mi je interesatnije.I prakticno sam vec bio i zaboravio na nju...i onda smo se sreli ispred neke diskoteke...i mrcvarenje je pocelo opet. Odustao sam posle oko 2 meseca mrcvarenja,jer sam u medjuvremenu zavrsio u bolnici i kada sam izasao promenio sam misljenje.
Posle toga...imao sam gomilu nekih laganih konverzacija,polu flerta,udvaranja (sta god to znacilo) i ostalih budalastina. Nigde se nisam pronasao i nisma bio zadovoljan. Cak dodje do zakljucka da to radim iz dosade.Jer primetim da mi prilikom udvaranja nije stalo da ostavim neki povoljan utisak koji ce da da rezultat.
Imao sam jednu situaciju koja me je zesce iznervirala..a mene mnogo tesko iznervirati u PM...
Nesto sam shacovao cimerku jedne moje drugarice.I kada zovem tu svoju drugaricu da se malo ispricam sa njom,a javi se cimerka ja se malo ispricam i sa njom.Cista zajebancija.Ona je mislila da je ja muvam,sto u pocetku i nije bilo daleko od istine,medjutim posle je bilo daleko od istine.
Onda mi drugarica jednom pomene da malo vise gusim njenu cimerku,nego sto bi trebalo.OK!
Posle par dana ja zovem i javi se cimerka...ne pocinjuci nikakv razgovor sa njom odmah trazim da mi da da cujem drugaricu.Posle svega njena cimerka kaze njoj kako sam ljut na nju i necu da pricam sa njom.
Iako mi je u tom momentu prukljucala krv...ipak smireno kazem drugarici da njenoj cimerki treba jedan dobar yebac,da je dobro izyebe,jer ona ne zna sta hoce.
Ni posle toga nisam njenu cimerku nisma zadrzavao duze nego sto moze da traje recenica: "Cao,jel ti Maja tu? Daj da je cujem."
A da..zaboravio sam da sam se letos po drugi put udvarao sestri od jednom mog dobrog druga,hehehe.
I naravno,nikad nikoga nisam ismejavao.Svaciji trud treba vrednovati.A ako ti neki decko ne odgovara,odmah mu to stavis na znanje.Mada ima likova...koji se udvaraju po par godina.Cekalice...to tako smara...ubija u pojam.
Uzasno dug post za mene...ni ja ga ne bih procitao.Hehe!
 
esperanca137:
Ja se nikom ne smejem,jer je to glupo.Covek taman sakupi hrabrost da pridje a ja da se ponasam kao seljanka - ma ne.Prema svima se ponasam prijateljski da se ne osete povredjeno i uvredjeno a samo onom koji mi se bas svidi odgovorim na udvaranje adekvatno.
udavarao mi se jednom prilikom neki decko sa juga,ali sam bila klinka,pa sam umrla od smeha - mislim i on se posle smejao - i to recima:
Jagi mesec,jagi zveze,volim te bes mi mater - i naravno ja samo sto nisam pala preko keja i utopila se u Dunavu:lol: :lol: :lol: posle sam mu rekla da je odlicna fora i da sam se zbog toga smejala i on je bio srecan:roll: Proslo je od toga 13 godina,ali ja se jos uvek secam - ko nebi:lol:
Aj' da vidim...
Ćao, šta ima? Želeo bih da se upoznamo, ako je to moguće. Veoma me interesuješ, pa bih voleo da proverim da li će biti fluida među nama kada nam se i pogledi budu sreli.
Ako se ne vidimo, upaliću šibicu. Čak tri. Ma, genije je onaj Prever.
--- prva da ti vidim lice
druga ta ti vidim oči
treća da ti vidim usne
i čitava večnost da se toga sećam
drhteći u tvom zagrljaju---
:D
A?
 

Back
Top