Lapsusi, biseri i ostale gluposti sa TV-a

Đenka

Aktivan član
Poruka
1.450
-Milojko Pantić (derbi Partizan - Zvezda): Evo igrača Partizana, a evo i naših

-Dobrosav Gajić: Američki košarkaši su visoki 2 i više metara.

-Dobrosav Gajić: Zoran Savić je imao malu porodičnu neprijatnost ovih dana. Umrla mu je majka.

-Milojko Pantić (YU-Iran): Naši nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je šesnaesterac prepun Peruanaca. (btw, sudija je bio iz Perua)

-Vladanko Stojaković: Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.

-Milojko Pantić (Yu-Nigerija): Prodato je 30000 gledalaca... Pardon - ulaznica!

-Vlada Olić: Toni Kukoč ide 1 na 1... I najzad mu je ušlo!

-Komentator F1 posle udesa Schumacher-Coulthard:Vidimo Schumacher-a koji ide da se razračuna sa Coulthard-om. Po njegovim nervoznim pokretima vidimo da je nervozan kao papričica.

-Milojko Pantić: Utakmica samo što nije počela , još uvek je 0:0

-
 
Nedeljko Kovinjalo (prenos jednog od vaznijih svetskih takmicenja u atletici): "Evo nase maratonke Biljane Jeftic." (zove se Olivera, a Biljana je folk pevacica)

Nepoznati komentator utakmice Hajduka kome je to bila poslednja utakmica: "Gol, gol,... ku*ac, precka."

Gojko Andrijasevic, TV Palma, utakmica Salkea 04, za Salke igra broj 23 Marko Kurz: " Lopta do Ku*ca."

Zvonko Mihajlovski, Partizan - Groningen, Kup Pobednika Kupova 80-i-neke: "On je pravi golgeter. Njegov posao je gol. Njegov hobi je gol. Verovatno i kada spava sanja gol."

Srdjan Knezevic, Olimpijada, gimnastika. Takmicarka je preskakala kozlic i gadno pala povredivsi clanak i ruku! Srle je skoro placnog glasa rekao: "JADNA DEVOJCICA, PA KO CE JE RAZUMETI AKO NECU JA!"
 
Zvonko Mihajlovski : Ulazi iskusni igrach sa brojem Minutes. ( na ekranu je pisalo koliko je zaustavnog vremena sudija odredio)

Mlojko Pantic : U nashem timu vecheras necje nastupati 2 Dejana - Dejan Sankovic i Goran Djorovic.

Mlojko Pantic : Dajt Jok ima loptu, i to je sansa za manshester. da . gool. jedan prema nula za manchester. ali chekajte josh jedna shansa. opet dvajt jork. gooool. dva nula za manchester. oprotite, o je bio usporeni snimak

Nepznati komentator I na kosharkashkoj utakmici : Trifunovic je napravio josh jednu lichnu, i ne, to je bila greshka u koracima, ali sudije pokazuju da je bila dupla lopta. (bio je aut)

Mlojko Pantic : Shut po zemlji i prechka
:wink:
 
Vladanko Stojakovic:"I to je lagana lopta za golmana Stojanovica" posle minut "Ne to je ipak bio pogodak"
Vladanko Stojakovic:"I oko lopte su Stefanovic,Kovacevic i Petkovic",a oko lopte su bili Krupnikovic,Sakic i Adzic.
RTS prenosi fudbalski turnir u Amsterdamu u pripremnom periodu.Utakmica Arsenal - Ajaks.Berkamp izlazi iz igre u 22 minutu zbog povrede,ulazi Patrik Vijera.Na ekranu se ispisuje sledece:
22 minutes
Bergkamp out
Komentar Milojka Pantica:"U igru se sprema iskusni minutes sa brojem 22"
Vladanko Stojakovic:"Kamerun mora da izvuce bar bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...Oprostite dragi gledaoci Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom
 
Mladen Delic:(Argentina - Holandija pri rezultatu 1:1 Pred kraj utakmice)"Ako se utakmica zavrsi 1:1,igrace se produzeci,pa ako i onda ostane nereseno,nova utakmica ce se igrati u sredu...Ja imam avionsku kartu za ponedeljak...Da li ce oni meni da dozvole da promenim kartu...Kako cu ja da se vratim?"
Nepoznati komentator:"Ovo je takmicar iz San Marina,male ostrvske drzavice usred Atlanskog okeana."
 
:lol: :lol: :lol: Hahaha pazite sad ovo!
Bio Labus(Gej 17 plus za neupućene)na RTS1 i priča on tako priča i u jednom trenutku umesto da kaže "Šta više,mi..."kaže: "Staviše mi"i počne da se smeje sam sebi i da se izvinjava.
U istoj emisiji je umesto "Telefakt" rekao "Telefak",ali ovo prvo me je nasmejalo do suza.
 
HOMER:
JOXY:
Dajte ljudi,komentatorski biseri i lapsusi uopste nisu interesantni,svi znamo da oni nemaju 2 razreda osnovne skole zavrseno,iznenadilo bi me kad bi sklopili jednu,ali samo jednu recenicu kako treba!

Ko si ti da im sudiš, homofobičaru, radikalskog karaktera

:lol: Hahaha, jel se ti to zezaš ili ozbiljno?
Ja homo-fobičar? To ne postoji,postoji samo homo-bežite od mene! To zbog onog što sam rekla za Britni spirs i ostale kretene?
Inače,mislim samo da bi trebalo da bude manje takvih propagandi,kao i toga da u ama baš svakoj seriji mora da bude po jedan pe.der koji je obično najbolji prijatelj neke glavne glumice i nameće nam mišljenje da je gej ok pa onda deca ili tinejdžeri isprobavaju malo da vide kako je.To mi je gadno i dodje mi da povraćam. A one 2 ruskinje što sam spominjala uopšte i nisu lez.bejke nego su to uradile da bi se borile za prava onih koji to jesu.Katastrofa.
Dakle,ne plašim se njih,samo ih ne gotivim i po meni to je bolest.
A ovo je,inače forum za lapsuse,prozivaj me na nekom drugom mestu
 
HOMER:
JOXY:
Dajte ljudi,komentatorski biseri i lapsusi uopste nisu interesantni,svi znamo da oni nemaju 2 razreda osnovne skole zavrseno,iznenadilo bi me kad bi sklopili jednu,ali samo jednu recenicu kako treba!

Ko si ti da im sudiš, homofobičaru, radikalskog karaktera

E da, uostalom Homi,bolje se bori za prava obojenih i bespomoćnih,nego ovih ¨neshvaćenih¨,dobro je njima i bez nas.
 
zeljko vela,HTV,
sa proslog svetskog prvenstva u futbalu,utakmica u skupini izmedu francuske i danske,treca po redu(btw francuska je izgubila prve dvije utakmice i nije postigla ni gol)65. minuta,danska vodi 1:0.
zeljko izgovara: i trenutni rezultat je danska 1 od 57-me minute, francuska nula,oduvijek,od pocetka prvenstva
 
Jelenica:
Vladanko Stojakovic:"I to je lagana lopta za golmana Stojanovica" posle minut "Ne to je ipak bio pogodak"
Vladanko Stojakovic:"I oko lopte su Stefanovic,Kovacevic i Petkovic",a oko lopte su bili Krupnikovic,Sakic i Adzic.
RTS prenosi fudbalski turnir u Amsterdamu u pripremnom periodu.Utakmica Arsenal - Ajaks.Berkamp izlazi iz igre u 22 minutu zbog povrede,ulazi Patrik Vijera.Na ekranu se ispisuje sledece:
22 minutes
Bergkamp out
Komentar Milojka Pantica:"U igru se sprema iskusni minutes sa brojem 22"
Vladanko Stojakovic:"Kamerun mora da izvuce bar bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...Oprostite dragi gledaoci Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom
Milojko Pantic-Nalazimo se u Bazelu evropskoj prestonici atletike{prenosi fudbal}!po mom satu tacno je 0-0,100m stafeta-I u petoj traci americka puma severne amerike Majkl Dzekson,oprostite Majkl Dzonson
 
intervju sa jednim slovenačkim igračem fudbala (neču da ga imenujem ;) ) :
"Najpre bi se rado zahvalio roditeljima, posebno mami i tati....

--------------------------------

TV dnevnik i sportske vesti - novinar:
"...podbednik v hitrostnem drkanju ... pardon drsanju :oops: "
(hitrostno drsanje = brzinsko klizanje)

--------------------------------

snimak iz parlamenta, rsprava o menjanju državnih simbola (zastava i grb Slovenije):

Poslanac: "...pošto nas često mešaju sa slovačkom potrebne su nam promene nacionalnih znakova, pozivam gospođu Marušu da da svoj komentar"
:shock: (Maruša u parlamentu???)
Maruša: "zemlja se trenutačno nalazi u znaku vodolije i takve promene nisu pozitivne u ovo doba"

za neupučene... Maruša je slovenačka "baklanska proročica Kleopatra"
 

Back
Top