Lapsusi, biseri i ostale gluposti sa TV-a
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Lapsusi, biseri i ostale gluposti sa TV-a

Aktivan član
    Učlanjen
    05.10.2003.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Lapsusi, biseri i ostale gluposti sa TV-a

-Milojko Pantić (derbi Partizan - Zvezda): Evo igrača Partizana, a evo i naših

-Dobrosav Gajić: Američki košarkaši su visoki 2 i više metara.

-Dobrosav Gajić: Zoran Savić je imao malu porodičnu neprijatnost ovih dana. Umrla mu je majka.

-Milojko Pantić (YU-Iran): Naši nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je šesnaesterac prepun Peruanaca. (btw, sudija je bio iz Perua)

-Vladanko Stojaković: Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.

-Milojko Pantić (Yu-Nigerija): Prodato je 30000 gledalaca... Pardon - ulaznica!

-Vlada Olić: Toni Kukoč ide 1 na 1... I najzad mu je ušlo!

-Komentator F1 posle udesa Schumacher-Coulthard:Vidimo Schumacher-a koji ide da se razračuna sa Coulthard-om. Po njegovim nervoznim pokretima vidimo da je nervozan kao papričica.

-Milojko Pantić: Utakmica samo što nije počela , još uvek je 0:0

-

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Nedeljko Kovinjalo (prenos jednog od vaznijih svetskih takmicenja u atletici): "Evo nase maratonke Biljane Jeftic." (zove se Olivera, a Biljana je folk pevacica)

Nepoznati komentator utakmice Hajduka kome je to bila poslednja utakmica: "Gol, gol,... ku*ac, precka."

Gojko Andrijasevic, TV Palma, utakmica Salkea 04, za Salke igra broj 23 Marko Kurz: " Lopta do Ku*ca."

Zvonko Mihajlovski, Partizan - Groningen, Kup Pobednika Kupova 80-i-neke: "On je pravi golgeter. Njegov posao je gol. Njegov hobi je gol. Verovatno i kada spava sanja gol."

Srdjan Knezevic, Olimpijada, gimnastika. Takmicarka je preskakala kozlic i gadno pala povredivsi clanak i ruku! Srle je skoro placnog glasa rekao: "JADNA DEVOJCICA, PA KO CE JE RAZUMETI AKO NECU JA!"

limunada
    Guest

Podrazumevano

Moze li iz novina?
    "Lezi "tomahavk"koji nije eksplodirao pored kazana za pecenje rakije...Kakva je to katastrofa mogla da bude"-novinar "Vecernjih novosti" u reportazi iz Aleksinca.

Zainteresovan član Kurt Cobain (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Zvonko Mihajlovski : Ulazi iskusni igrach sa brojem Minutes. ( na ekranu je pisalo koliko je zaustavnog vremena sudija odredio)

Mlojko Pantic : U nashem timu vecheras necje nastupati 2 Dejana - Dejan Sankovic i Goran Djorovic.

Mlojko Pantic : Dajt Jok ima loptu, i to je sansa za manshester. da . gool. jedan prema nula za manchester. ali chekajte josh jedna shansa. opet dvajt jork. gooool. dva nula za manchester. oprotite, o je bio usporeni snimak

Nepznati komentator I na kosharkashkoj utakmici : Trifunovic je napravio josh jednu lichnu, i ne, to je bila greshka u koracima, ali sudije pokazuju da je bila dupla lopta. (bio je aut)

Mlojko Pantic : Shut po zemlji i prechka
    :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Kapris
    Gojko Andrijasevic, TV Palma, utakmica Salkea 04, za Salke igra broj 23 Marko Kurz: " Lopta do Ku*ca."
    To je bilo na BK.

Jelenica
    Guest

Podrazumevano

Vladanko Stojakovic:"I to je lagana lopta za golmana Stojanovica" posle minut "Ne to je ipak bio pogodak"
    Vladanko Stojakovic:"I oko lopte su Stefanovic,Kovacevic i Petkovic",a oko lopte su bili Krupnikovic,Sakic i Adzic.
    RTS prenosi fudbalski turnir u Amsterdamu u pripremnom periodu.Utakmica Arsenal - Ajaks.Berkamp izlazi iz igre u 22 minutu zbog povrede,ulazi Patrik Vijera.Na ekranu se ispisuje sledece:
    22 minutes
    Bergkamp out
    Komentar Milojka Pantica:"U igru se sprema iskusni minutes sa brojem 22"
    Vladanko Stojakovic:"Kamerun mora da izvuce bar bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...Oprostite dragi gledaoci Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom

Jeckaaa
    Guest

Podrazumevano

Bojana Lekić:" Na biralište je izašlo 46 %izašlih birača"

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Novinarka:Zelim vam puno srece u daljem zivotu sa Savom.
    Zena S.Milosevica:Hvala,takodje.

EJPRIL
    Guest

Podrazumevano

SPORTSKA GALAKSIJA BK VODITELJ MILOJKO PANTIĆ
    REKLAMA ZA SO: JEDITE SO IZ SLOVAČKE ZATO ŠTO JE TO SO IZ EVROPE. SLOVAČKA SO,EVROPSKA SO.

Jelenica
    Guest

Podrazumevano

Mladen DelicArgentina - Holandija pri rezultatu 1:1 Pred kraj utakmice)"Ako se utakmica zavrsi 1:1,igrace se produzeci,pa ako i onda ostane nereseno,nova utakmica ce se igrati u sredu...Ja imam avionsku kartu za ponedeljak...Da li ce oni meni da dozvole da promenim kartu...Kako cu ja da se vratim?"
    Nepoznati komentator:"Ovo je takmicar iz San Marina,male ostrvske drzavice usred Atlanskog okeana."

JOXY
    Guest

Podrazumevano

Hahaha pazite sad ovo!
    Bio Labus(Gej 17 plus za neupućene)na RTS1 i priča on tako priča i u jednom trenutku umesto da kaže "Šta više,mi..."kaže: "Staviše mi"i počne da se smeje sam sebi i da se izvinjava.
    U istoj emisiji je umesto "Telefakt" rekao "Telefak",ali ovo prvo me je nasmejalo do suza.

Az
    Guest

Podrazumevano

Milojko Pantic: Dragan Ciric....igrac duge kose, ali velikih mogucnosti!

JOXY
    Guest

Podrazumevano

Dajte ljudi,komentatorski biseri i lapsusi uopste nisu interesantni,svi znamo da oni nemaju 2 razreda osnovne skole zavrseno,iznenadilo bi me kad bi sklopili jednu,ali samo jednu recenicu kako treba!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio JOXY
    Dajte ljudi,komentatorski biseri i lapsusi uopste nisu interesantni,svi znamo da oni nemaju 2 razreda osnovne skole zavrseno,iznenadilo bi me kad bi sklopili jednu,ali samo jednu recenicu kako treba!
    Ko si ti da im sudiš, homofobičaru, radikalskog karaktera

JOXY
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio HOMER
    Hahaha, jel se ti to zezaš ili ozbiljno?
    Ja homo-fobičar? To ne postoji,postoji samo homo-bežite od mene! To zbog onog što sam rekla za Britni spirs i ostale kretene?
    Inače,mislim samo da bi trebalo da bude manje takvih propagandi,kao i toga da u ama baš svakoj seriji mora da bude po jedan pe.der koji je obično najbolji prijatelj neke glavne glumice i nameće nam mišljenje da je gej ok pa onda deca ili tinejdžeri isprobavaju malo da vide kako je.To mi je gadno i dodje mi da povraćam. A one 2 ruskinje što sam spominjala uopšte i nisu lez.bejke nego su to uradile da bi se borile za prava onih koji to jesu.Katastrofa.
    Dakle,ne plašim se njih,samo ih ne gotivim i po meni to je bolest.
    A ovo je,inače forum za lapsuse,prozivaj me na nekom drugom mestu

JOXY
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio HOMER
    E da, uostalom Homi,bolje se bori za prava obojenih i bespomoćnih,nego ovih ¨neshvaćenih¨,dobro je njima i bez nas.

anakonda ck
    Guest

Podrazumevano

zeljko vela,HTV,
    sa proslog svetskog prvenstva u futbalu,utakmica u skupini izmedu francuske i danske,treca po redu(btw francuska je izgubila prve dvije utakmice i nije postigla ni gol)65. minuta,danska vodi 1:0.
    zeljko izgovara: i trenutni rezultat je danska 1 od 57-me minute, francuska nula,oduvijek,od pocetka prvenstva

Marija '82
    Guest

Podrazumevano

U jednoj emisiji na televiziji Pink,kada je voditeljka pitala Jelenu karleusu da li je citala Anu Karenjinu,njen odgovor je glasio:"Da,procitala sam sve njene knjige"!!!

gost1
    Guest

Podrazumevano

U pravu je zenska. Ovo je zezanje, baci politiku i pedere. Uostalom, sta fali radikalima, a i pederima (samo ako nisu perderi u dusi).

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

U jednoj narodnjackoj emisiji na lokalnoj pozarevackoj televiziji voditeljka kaze:
    "Mali Japanci kazu da ssmo stigli na kraj puta tek onda kada stanemo. A mi sada slusamo pesmu Sabana Saulica - Nema nista majko od naseg vencanja"
    Pa strasno!!!

JOXY
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Marija '82
    U jednoj emisiji na televiziji Pink,kada je voditeljka pitala Jelenu karleusu da li je citala Anu Karenjinu,njen odgovor je glasio:"Da,procitala sam sve njene knjige"!!!
    Da,da,a Ceca je rekla da cita Tolstojevskog!
    Dobra je i stara provala Branke Sovrlic,kada su je pitali kako je bilo na koncertu,a riba ni 5 ni 6 nego: Pa bilo je EVENTUALNO!

garac
    Guest

Podrazumevano UA JOXY

Ma sta nisu zanimljivi. Ovaj JOXY sere. Ako mu se ne svidja i ako mu nije zanimljivo ne mora da cita.

radovan 3
    Guest

Podrazumevano cekaj jelence

Citat Original postavio Jelenica
    Vladanko Stojakovic:"I to je lagana lopta za golmana Stojanovica" posle minut "Ne to je ipak bio pogodak"
    Vladanko Stojakovic:"I oko lopte su Stefanovic,Kovacevic i Petkovic",a oko lopte su bili Krupnikovic,Sakic i Adzic.
    RTS prenosi fudbalski turnir u Amsterdamu u pripremnom periodu.Utakmica Arsenal - Ajaks.Berkamp izlazi iz igre u 22 minutu zbog povrede,ulazi Patrik Vijera.Na ekranu se ispisuje sledece:
    22 minutes
    Bergkamp out
    Komentar Milojka Pantica:"U igru se sprema iskusni minutes sa brojem 22"
    Vladanko Stojakovic:"Kamerun mora da izvuce bar bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...Oprostite dragi gledaoci Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom
    Milojko Pantic-Nalazimo se u Bazelu evropskoj prestonici atletike{prenosi fudbal}!po mom satu tacno je 0-0,100m stafeta-I u petoj traci americka puma severne amerike Majkl Dzekson,oprostite Majkl Dzonson

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

intervju sa jednim slovenačkim igračem fudbala (neču da ga imenujem ) :
    "Najpre bi se rado zahvalio roditeljima, posebno mami i tati....

--------------------------------

TV dnevnik i sportske vesti - novinar:
    "...podbednik v hitrostnem drkanju ... pardon drsanju ops: "
    (hitrostno drsanje = brzinsko klizanje)

--------------------------------

snimak iz parlamenta, rsprava o menjanju državnih simbola (zastava i grb Slovenije):

Poslanac: "...pošto nas često mešaju sa slovačkom potrebne su nam promene nacionalnih znakova, pozivam gospođu Marušu da da svoj komentar"
    :shock: (Maruša u parlamentu???)
    Maruša: "zemlja se trenutačno nalazi u znaku vodolije i takve promene nisu pozitivne u ovo doba"

za neupučene... Maruša je slovenačka "baklanska proročica Kleopatra"

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Radio-lazovizija Srbije, Gnevnik 2, krajem 98-e. Seseljeva izjava:

Govanci su divan i posten narod, koji se je locivao na samom vubu nase gvanice, i stiti je od stvanih upada. I zato, niko ne sme da diva moje govance.

Slične teme

1. Odvale, lapsusi
    Autor *Anchy* u forumu Humor
    Odgovora: 452
    Poslednja poruka: 06.09.2014., 14:42
  2. LAPSUSI
    Autor NevenaBGD u forumu Arhiva
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 31.12.2006., 13:25
  3. TV LAPSUSI I ISPALE
    Autor Headhunter u forumu Televizija
    Odgovora: 9