Njalepše žene su Brazilke

Vexy

Buduća legenda
Poruka
34.320
Adriana-Lima-image-adriana-lima-36766776-760-1024.jpg


Brazilke su najlepše, dok su Srpkinje na šestom mestu.

Postoji mnogo lepih ljudi širom sveta, ali istina je da su u nekim delovima sveta žene lepše nego u ostalim. Svaka žena je lepa na svoj način, ali prema određenim standardima, neke žene su zaista lepše i atraktivnije. Indijski portal Destinations Point je napravio svoju listu TOP 10 najlepših žena u svetu. Pogledajte kako izgleda njihova lista.

Prvo mesto su zauzele Brazilke, što nekako dođe i logično, jer su poznate po sportskom izgledu i atraktivnom telu. Drugo mesto pripada Ruskinjama, koje su poznate po svojoj prelepoj koži i visini. Zanosne Venecuelanke su na trećem mestu, a za njima slede Indijke i Šveđanke.

Srpkinje su zauzele šesto mesto na ovo listi. Kako ovaj portal prenosi Srpkinje su kombinacija mediteranskih i slovenskih gena. One su visoke, seksi i stajliš. Sedme na listi su Francuskinje, poznate po istančanom stilu, na osmom Argentinke i Ukrajinke na devetom. Poslednje na listi su Italijanke.


http://www.beogradnocu.com/brazilke-su-najlepse-dok-su-srpkinje-su-na-sestom-mestu/



Da li su vama Brazilke najlepše na svetu?
I ono najvažnije, dajte slike lepih Brazilki
 
Indijki ima baš dobrih... mis svijeta je više puta bila iz Indije... ali ima i grobova doduše...

Te ankete su nevidjena glupost . Ako ćemo gledati izbore ljepote onda trebamo uzeti u obzir i broj stanovnika .
Ako uzmemo i to u obzir onda mislim da su Venecuelanke ubjedljivo na prvom mjestu što opet ne daje odgovor
na pitanje u kojoj su zemlji žene najljepše . Indija ima puno ljepotica ali i više akrepa nego što Srbija ima stanovnika .
Od lijepih djevojaka koje sam vidio uživo (a vidio sam ih puno ) najveći utisak je ostavila jedna Japanka .
Prosto je nevjerovatno kako je imala čist ten u odnosu na naše evropske djevojke .
 

Back
Top