Evolucija ptica

Nisu od svih dinosaurusa postele ptice...

Neke vrste dinosaurusa su postojale sve do srednjeg veka, a narod ih je nazivao ZMAJEVIMA...

Zmajeva ima u gotovo svim mitologijama sveta i oni su STVARNO postojali.
 
Nisu od svih dinosaurusa postele ptice...

Neke vrste dinosaurusa su postojale sve do srednjeg veka, a narod ih je nazivao ZMAJEVIMA...

Zmajeva ima u gotovo svim mitologijama sveta i oni su STVARNO postojali.

Ja sam siguran da ih neki vide i danas kad zavare buksnu. Odlete pravo u srednji vek kod tih zmajeva... mada, načuo sam da dugo postoji žanr u književnosti koji se zove fikcija...

"Zmaj je odleteo u smeru Grocke"
 
Nisu od svih dinosaurusa postele ptice...

Neke vrste dinosaurusa su postojale sve do srednjeg veka, a narod ih je nazivao ZMAJEVIMA...

Zmajeva ima u gotovo svim mitologijama sveta i oni su STVARNO postojali.

Kako niko nije sacuvao neki les, ili kako nikada nije nadjen fosil mladji od 65 miliona godina ako su ziveli do skoro ? :)
 
Odsustvo dokaza nije dokaz
razz.gif

znaci nemas dokaza da ne postoje... uhvacen si u neznanju, priznajes da zmajevi postoje. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Kako niko nije sacuvao neki les, ili kako nikada nije nadjen fosil mladji od 65 miliona godina ako su ziveli do skoro ? :)

fosili su nadjeni naravno, ali svetski mocnici pokusavaju da sakriju istinu od ljudi...

- - - - - - - - - -

ybt, kako je u stvari lako biti vernik u raspravi, tek sad vidim :lol:
 
ybt, kako je u stvari lako biti vernik u raspravi, tek sad vidim :lol:

A šta si ti mislio. :D Ja se ovamo ubi' tražeći relevantne članke i radove, koji su objavljeni u pravim naučnim časopisima i koju su novijeg datuma, pa dok sve to skontam na engleskom, sažmem u par rečenica i uobličim tako da to sve lepo i razumljivo zvuči na srpskom, da bih dobila odgovor da sam satanista, plaćenik ili ko zna šta... ili još gore, dobijem citat iz Biblije. :confused: Ma idi bre, nema poente. :D
 
Poslednja izmena:
A šta si ti mislio. :D Ja se ovamo ubi' tražeći relevantne članke i radove, koji su objavljeni u pravim naučnim časopisima i koju su novijeg datuma, pa dok sve to skontam na engleskom, sažmem u par rečenica i uobličim tako da to sve lepo i razumljivo zvuči na srpskom, da bih dobila odgovor da sam satanista, plaćenik ili ko zna šta. :confused: Ma idi bre, nema poente. :D

Mani se naucnih clanaka, ja zelim da pricamo o drugoj zveri. :hahaha:
 

Back
Top