CSKA Sofija

Intersantno je da nekoliko iz vlastnicima bugarskih klubova su navijaci CSKA.Kao Kiril Domuzciev,koij je vlastnik sadasnji sampion FK Ludogorec,koij je stao 4 puta u nizu sampion Bugarske.Ovoj je bio u uprava na CSKA do pre 4 godine.
 
Поздрав за Булгарију! :bye:
Готивим Бугарску, лепа земља, много тога за видети и обићи, одличан провод на мору... Па тако пратим и бугарски фудбал. :cool:
 
Мој омиљени клуб у Бугарској - Черноморец Бургас! :ok:
cernomorec Burgas.jpg

Бургас је прелеп град занимљиве историје, а имају и јако леп Лазур стадион. :super:


Naj poznati fudbaleri iz CSKA su Hristo Stoickov i Dimitar Berbatov..

А Наско Сираков? Он је био много добар деведесетих. :cool:
 
У потпуности те разумем. ;) Знам о чему причаш. :per:

А стварно им је леп стадион, на лепом месту. Игра с времена на време и бугарска репрезентација тамо своје утакмице, нека финала купова су била тамо... :ok: http://bgclubs.eu/stadiums/Lazur-Burgas
 
Овде неки дугују и 50 милиона и ником ништа.

А неким овдашњим клубовима се дугови крију као паре у сламарици. Само се повремено промени (препоштена) гарнитура у управи и пева се иста песма за широке народне масе. :lol:
------------------
Наравно да ће се вратити, и Ференцварош је доживео исту судбину. Мада, мислим да су они избачени у други ранг такмичења. :think:
 
Мој омиљени клуб у Бугарској - Черноморец Бургас! :ok: Pogledajte prilog 359263
Бургас је прелеп град занимљиве историје, а имају и јако леп Лазур стадион. :super:




А Наско Сираков? Он је био много добар деведесетих. :cool:

Sirakov je iz FK Levski,naj veci neprijatelj CSKA.Levski i CSKA su kao Zvezda i Partizan.U poslednih 6 utakmice medju CSKA i Levski imamo 6 pobede!
Evo kako smo gi pretukli za cetvrti put
 
Sirakov je iz FK Levski,naj veci neprijatelj CSKA.Levski i CSKA su kao Zvezda i Partizan.U poslednih 6 utakmice medju CSKA i Levski imamo 6 pobede!

Моја грешка. Помешао сам нешто. :confused: А Владимир Манчев? Он беше из ЦСКА? :think:

Cernomorec Burgas su falirali,sada i oni su u trece lige.

Знам, јбг. :(

Jedan iz najboljih fudbalera CSKA-Dimitar Berbatov je dosao u PAOK,Grci su ga sretli kao bog.

И наш повремени репрезентативац Бобан Рајковић је стигао у ПАОК!
 

Back
Top