CSKA Sofija

Ja recimo zaista gotivim CSKA iz Moskve ali CSKA iz Sofije ne gotivim nikako , valjda zbog ogavnih pro fasistickih navijaca (iako ne kazem da su svi takvi)>

Secam se relativno skoro kada sam blizu zgrade "Beogradjanke" video jednog skinsa , onako obrijana glava , Martinke , neke "sumnjive" tetovaze, namrsten pogled i crna majica sa natpisom CSKA Sofia , znaci toliko mi je bio iritantan svojom pojavom da mi umalo nije doslo da ga zaustavim i da ga nalupam tamo na sred ulice.
 
Ne oni su normalni, samo što su normalni Bugari, ljubitelji fašizma...

Једна занимљивост. Левски Софија је (вероватно) једина екипа на свету чији навијачи развијају транспаренте и честитају рођендан госн Хитлеру. :think:
cestit rožden den.jpg
 
Ne oni su normalni, samo što su normalni Bugari, ljubitelji fašizma...
Тим десничарским и нацистичким глупостима мислио сам да су склони више навијачи Левског, али ето ни ови изгледа не заостају.Срамота.
U Bugarska navijace svih klubovi su nacionalisti i rasisti.Jel nije tako i u Srbije?
Није.
Има оних који и превише србују попут Делија али нису ни нацисти ни расисти.
Једино су навијачи Рада нацисти док навијачи Новог Пазара још одређују шта су.:)
Али ни они не износе оно хитлеровско смеће већ више нека знамења домаћих нациста, љотићеваца.Ваљда држава има преча посла.
 
Тим десничарским и нацистичким глупостима мислио сам да су склони више навијачи Левског, али ето ни ови изгледа не заостају.Срамота.

Није.
Има оних који и превише србују попут Делија али нису ни нацисти ни расисти.
Једино су навијачи Рада нацисти док навијачи Новог Пазара још одређују шта су.:)
Али ни они не износе оно хитлеровско смеће већ више нека знамења домаћих нациста, љотићеваца.Ваљда држава има преча посла.

Ja sam gledao jedan srpski film-Sisanje,pa mislim da u ovoj film su bili navijace naciste iz Rad.Pa mozda se varam, jer sam davno gledao ovoj film.
 
Ja sam gledao jedan srpski film-Sisanje,pa mislim da u ovoj film su bili navijace naciste iz Rad.Pa mozda se varam, jer sam davno gledao ovoj film.

Kakvo njesra od filma! :bljak: Soroševsko smeće. Samo su UF dobili na popularnosti. :mrgreen:

Има оних који и превише србују попут Делија али нису ни нацисти ни расисти.

Nismo, mi smo samo srpski nacionalisti.
Oduvek smo bili Srbi, a ne kao neke naše komšije koje su se setile sredinom devesetih da jugosloven nije nacionalna odrednica. :hahaha1:
 
Па кажем да нисте нацисти ни расисти.

Па и навијачи Партизана су одувек Срби а чак и данас свој стадион зову ЈНА, а клуб још увек није променио име спортском друштву.

Разлика је у томе што су звездаши напречац заборавили шта су били, а били су Југословени, навијачи највећег југословенског клуба, али деведесетих то није било више модерно и у тренду, па су то бацили под тепих и не сећају се више, бар би волели да то забораве зато србују константно.Тако ако је неко заменио националну одредницу то су звездаши а не партизановци.
 
Iako smo u trece lige,stigli smo 1/2 final kupa Bugarske!:super:


Ratovi zvijezda u Bugarskoj! Ova navijačka koreografija obišla je svijet

Navijači sofijskog CSKA postali su svjetski hit jer su prije utakmice nacionalnog prvenstva (ovo nije tacno,igrali smo 1/4 final kupe Bugarske) protiv Sozopola dali doprinos "masovnoj histeriji" koja vlada uoči prikazivanja sedmog nastavka Ratova zvijezda – Sila se budi.

Osmislili su koreografiju na svojoj tribini, a pritom odbacili sve simbole svog kluba i umjesto toga u prvi plan postavili transparent "Star Wars" i polako preko srednjeg dijela tribine dizali poznati lik Dartha Vadera, oko kojeg su potom navijači podigli papire s likom njegovih vojnika Stormtroopera.

Da bi cijeli dojam bio još i bolji, otpjevali su navijačku pjesmu uz megapopularnu melodiju Ratova zvijezda.

Nogometaši su im vratili lakom pobjedom od 3:0 i pokazali da je sila u Sofiji jaka!

I treba biti jer ovaj nogometni velikan izbačen je zbog financijskih problema u treću ligu i bori se za oporavak te povratak na stare staze slave. Ipak je riječ o najuspješnijem bugarskom klubu u povijesti, koji je osvajao naslov prvaka 31 put, ali posljednji put sad već davne 2009., dok je 2011. osvojena posljednja titula – domaći Kup.

No stadion je svejedno pun iz utakmice u utakmicu...


 
Poslednja izmena:

Back
Top