drug ili........??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AMY-LEE

Zainteresovan član
Poruka
114
vec duze vreme mi se sidja 1 decko.....to je zapravo moj najbolji drug ...svidja mi se vec 3god......i do skora smo bili nerazdvojni drugovi..........
pre 2god kad je za raspust bio u inostranstvu doneo mi je poklon i posvetom(crvenim napisano :oops: )
tada sam pocela da se bas lozim na njega :oops:
al u zadnje vreme se nekako cudno ponasa prema meni :( dal je to mozda zbog toga ako je saznao da mi se svidja?
sta vi mislite dal sam mu se tad svidjala i kako da sacuvam nase prijateljstvo?
inace zbog njega sam mnoge odbila...........i kako god glupo i pateticno zvucalo ja prema njemu nesto osecam :oops:


HELP!!!
 
imao sam isti "problem" ako se tako moze nazvat
svidjala mi se je djevojka koja mi je bila najbolja drugaricaod kad smo se upoznali jednostavno nije bilo moguce da se smuvamo uvijek bi ponesto iskrslo i ljetos sam sa njom izasao na pice ali smo i previse zarakijali tako da smo zavrsili oboje na suvozacevom mjestu
od tad su se malo stvari izmijenile znaci imamo neki blesav kontakt sve se izmijenilo...
 
AMY-LEE:
vec duze vreme mi se sidja 1 decko.....to je zapravo moj najbolji drug ...svidja mi se vec 3god......i do skora smo bili nerazdvojni drugovi..........
pre 2god kad je za raspust bio u inostranstvu doneo mi je poklon i posvetom(crvenim napisano :oops: )
tada sam pocela da se bas lozim na njega :oops:
al u zadnje vreme se nekako cudno ponasa prema meni :( dal je to mozda zbog toga ako je saznao da mi se svidja?
sta vi mislite dal sam mu se tad svidjala i kako da sacuvam nase prijateljstvo?
inace zbog njega sam mnoge odbila...........i kako god glupo i pateticno zvucalo ja prema njemu nesto osecam :oops:


HELP!!!
nesto slicno se i meni desilo.To sto se cudno ponasa prema tebi moze da znaci da se i ti njemu svidjas ali mu je neprijatno da ti to prizna jer ste drugovi!!!Mozda bi bilo najbolje da popricate(ako imas hrabrosti da mu sve priznas),jer ces tako verovatno resiti problem.Prijateljstvo ces lako sacuvati ako budes iskrena.Ne verujem da ce te zamrzeti zbog toga sto mu se svidjas!!!
 
Imao sam i ja slicni problem...
priznao sam joj,al je ona rekla da se smirim i da se okrenem ka nekoj drugoj da bi sacuvali prijateljstvo.I tako bi... :)
Ipak mi je draze prijateljstvo koje traje vec 8 godina nego da imam neku vezu sa njom od 2 meseca...
Ta prijateljska ljubav mi je uvek 100% iskrena i uvek se pouzdano smem osloniti na nju. :D
 
vec duze vreme mi se sidja 1 decko.....to je zapravo moj najbolji drug ...svidja mi se vec 3god......i do skora smo bili nerazdvojni drugovi..........
pre 2god kad je za raspust bio u inostranstvu doneo mi je poklon i posvetom(crvenim napisano :oops: )
tada sam pocela da se bas lozim na njega :oops:
al u zadnje vreme se nekako cudno ponasa prema meni :( dal je to mozda zbog toga ako je saznao da mi se svidja?
sta vi mislite dal sam mu se tad svidjala i kako da sacuvam nase prijateljstvo?
inace zbog njega sam mnoge odbila...........i kako god glupo i pateticno zvucalo ja prema njemu nesto osecam :oops:


HELP!!!
Odmakni se od njega podhitno!!!!!!!Nemoj da osecas...ni slucajno!!!!!ja sam se tako zayebala i unistila zivot i sebi i njemu.......nadji nakog frajera,a druga ostavi na miru....pokusaj da se setis koliko ti je bilo lepo kad ti je bio drug i koliko ti je pomogao u nekim stvarima.....Bezi od njega sa tim emocijama!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top