rachoon

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
stigo mi rachun....jebenih 3300din....proshli mesec 4000.....poludeo sam....kolki vam je rachun?....mislim tema i nije neka tema....samo uvideh da ovde ima vrlo malo toga....pa reko da dam doprinos....fixna telefonija je out....kako se vremena menjaju....da je ovo postojalo pre 30god(kazhem da je)....svi bi pisali o fixnoj telefoniji.....heh
 
Sto je mnogo mnogo je.U stvari mozda i nije mnogo ako zoves mobilni ili inostranstvo.
Moj racun za telefon se krece odprilike oko hiljadarke.U kuci postoji neko nepisano pravilo da se sa fiksnog ne zove mobilni.
 
Svi smo se vec zalili na nase racune.Ja vec mesecima ludim zbog racuna…:evil: Mislim, evo sada strahujem zbog ovog novog ,za septembar,koji ce biti verovatno isto 4000 kao i prethodni.
Sada moram da uradim minimum 4 natalne karte po 10 eura da bih platila racun…tuzno...:( Jadni ljudi,derem ih i varam da bih platila svoj prokleti racun za telefon...:roll:
 
I ja imam isti problem,stigao mi je isto racun 4000 za ovaj mesec,a za prosli 3500!!!
Uzas!
Stalno mislim da mi se neko "kazi" na broj! Sta mislite da li je to moguce?
 
Meni racun oko 700 dindzi.
Zovem mobilni kad treba.
Nemam potrebe da zovem inostranstvo.
Surfujem preko istog broja.
Skoro sam prebacen na digitalnu centralu, a i pre toga je racun skoro uvek bio u okviru te cifre (ili najvise 1500 din)

Mislim, nije da se ja sad nesto hvalim ili opravdavam Telekom, ali to je to.
 
shta ja radim s fonom jbte...svima rachun trichav...mislim zovem na mobilan al ne neshto preterano...mislim nikad i ne razvlachim po telefonu....mora da je neka zavera il neshta...prodaje natalne karte....najzad neko s manje humanim poslom od mojego...ma samo kablovsky da dojde....ima da rsamo na Bnetu...ovaj forum je tako smor da je to jezivo....al kad chovek nema pametnija posla....jeeee mora da nadjem neki hoby...da pravim neke qle od nekih granchica il neshta....da ne zna neko kako da isechem aluminijum debljine 0.1mm....a da nisu makaze....treba mi neko orudje s kojim mogu precizno a oshtro....skalpel ne pomazhe....shto ne postoji podforum obrada metala?....shit sve je ovo naopako a ja sam zadnjih dana tako smoren....
 
Meni ovaj mesec 2.500
Cutim josh sam dobro prosao.
Jedan mesec stiglo 8.900
Imam dve linije.
Vadili listing.
Ja na internet potrosio 2.200
a sveca na mobilin 5.000
Ako ne lazu :roll:
 
Ja sam provalio jednu stvar oko racuna.Na primer stize ti racun od 400 dindzi 2-3 mesecaa fon si koristio "normalno" ,sledeci mesec se ubijes od zvanja i opet ti stigne racun 400 din.
Ovo se desavalo meni a prijateljima xx puta.

Drugarica koja je dobjala racun 1500 dinzi jedan mesec maltene nije koristila fon i opet joj stigao racun od 1500 dinara.
Neverovatno?Ili mozda nije?
Kao da Telekom uzima neki prosek racuna koji se bazira na tome koliko ste koristili fon poslednjih par meseci.
 
Ljudi se malo opuste, recimo cena razgovora prema 063/064 mrezi je oko 10 din/min, pricas dnevno 10 min i to je 3000 mesecno, i posle kazu, pa nisam nikoga zvao sta je ovo.
 

Back
Top