Паркинг сервис vs АС трговина..

Kata Bucik

Zainteresovan član
Poruka
255
Негде пре око годину дана, на углу Првомајске и Јосифа Панчића, отворен је нови АС..

Данима сам гледала како Паркинг сервис, веома ажурно и приљежно, купи аутомобиле паркиране испред радње..
По кулоарима се шушкало да су тражили позамашну суму од трговине, не би ли оставили људе да на миру пазаре..
Паркинг је званично тврдио да свака жена са бебом у колицима има права да несметано пролази тротоаром и да су ти паркирани аутомобили сметња..а њихова је дужност да брину о грађанима Ниша..

Знате, чим ми неко у земљи Србији каже да води рачуна о грађанима, а камоли када је реч о фирми која наплаћује тим истим грађанима исцртани асфалт, правећи потпуну пометњу по улицама и онемогућавајући нормалан саобраћај, нешто као да почне да ме жуља..

Можда је то због тога што не верујем државним институцијама и зато што већ неколико година никако да ме напусти тај горки осећај да рођена држава жели да нас уништи..до последњег..

Пре неколико дана, испред трговине су исцртане жуте штрафте, а у излогу поносно стоје натписи на којима пише..Паркинг трговине АС..

Паркинг се сада протеже преко целог тротоара..
Изгледа да бебе више нису приоритет Паркинг сервиса..
Нисам питала колики је рекет платила радња..
Нисам ништа питала..ионако је сваком нормалном у земљи дембелији све одавно јасно..

Мој једини коментар би евентуално, да ме неко којим невероватним случајем пита за мишљење, био..ФУЈ..
 

Back
Top