Jos memorije?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Jos memorije?

Obećava Soldier (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Jos memorije?

Imam 2X 256 Mb ( pqi i kingston). zanima me dali vredi kupovati jos 512Mb, i dali bi bilo znacajnijih poboljsanja? (Komp uglavnom koristim za igre).
    Hteo bih da kupim kingston ddrII 533 Mhz, pa neznam dali bi to radilo ( Imam plocu asus a7n8x-x Nforce 2)

Molio bih vas da mi odgovorite na ova dva pitanja.

Konfiguracija je:
    AMD Sempron 2500+
    ATI Radeon 9600 ge
    A7n8x-X
    Ostala konfiguracija nije vazna....
    Da da...

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Jos memorije?

Normalno da ces imati poboljsanja u smislu sjeckanja igara, dakle moci ces da dignes svaku igru na veci nivo detalja, rezolucije i efekata.

Zainteresovan član Pandemonium (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

evo ovako to ide (sucur malo gresi)
    poboljsanja u smislu FPS-a "nikakva" -za to se stara graficka (detalji i ostali k*)
    primer 3dmark, kada sam imao 512mb skor je bio recimo 8000 onda dodam jos 512 i skor skoci za 50 poena...
    seckanja ces imati manje u igrama sigurno ali ne toliko koliko mislis, seckanja de se u pricu ukljucuje hard disk ce nestati a ti zastoji su retki (bar kod tebe), a ovo ostalo je GRAFICKA i PROCESOR sto je uglavnom i uzrok loseg FPS-a
    drzi tih 512 i pametnije potrosi kes!

Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Pandemonium
    evo ovako to ide (sucur malo gresi)
    poboljsanja u smislu FPS-a "nikakva" -za to se stara graficka (detalji i ostali k*)
    primer 3dmark, kada sam imao 512mb skor je bio recimo 8000 onda dodam jos 512 i skor skoci za 50 poena...
    seckanja ces imati manje u igrama sigurno ali ne toliko koliko mislis, seckanja de se u pricu ukljucuje hard disk ce nestati a ti zastoji su retki (bar kod tebe), a ovo ostalo je GRAFICKA i PROCESOR sto je uglavnom i uzrok loseg FPS-a
    drzi tih 512 i pametnije potrosi kes!
    Gdje to grijesim ? Sa jos 512 RAM-a, dobit ces dakle na mogucnostima koje sam i naveo dakle moci ces da igras na vecim detaljima, na vecoj rezoluciji itd, a da neces imati razlike u framerateu koji sada imas na nekim nizim postavkama u igri.
    Procesor i graficka su ti sasvim ok i ako zelis da unaprijedis svoj komp za igre, onda jos 512 je dobar izbor.

Primećen član monte32 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Nece dobiti nista, dobro je rekao Pandemonium, i nije tacno da ce mu biti isti frame rate na istim setovanjima, jer on zavisi od graficke i procesora 99%.
    Uostalom neka negde pozajmi pa proba.

Pozdrav!

Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Nek proba.
    I ja nisam rekao da ce mu biti isti framerate, na istim setovanjima, nego da ce mu biti veci framerate na istim setovanjima sa dodatnih 512MB-a.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •