Rekonstrukcija centra grada

Prođoh Cvetnim rekonstruisanim trgom juče...strašno. Najjeftiniji mogući behaton odn. štampani beton, po kojem je nemoguće hodati kad je kiša ili sneg jer je jako klizav, isti onaj koji je korišten u Belvilu, a tamo ljudi već lomili ruke i noge...ploče 30x30, najdosadnije moguće, uništeni ivičnjaci i trotoari...a dinamika radova 4 meseca za ulicu od 150 m, dakle 1.25m dnevno:dash:što kaže moj drugar, ovi će duboko da nas zakopaju.
 

"Za mene je najveći uspeh to što Beograd postaje lepši i uređeniji i to što ova gradska vlast ima viziju razvoja grada. Mislim da će neke buduće generacije smatrati da je naša odluka da se centar grada pretvori u pešačku zonu istorijska za razvoj grada", istakao je Vesić.


Vesić je uspešno upropastio FK i KK Zvezdu, Gradsko zelenilo, pijace, a sad će i grad.
 
Prođoh Cvetnim rekonstruisanim trgom juče...strašno. Najjeftiniji mogući behaton odn. štampani beton, po kojem je nemoguće hodati kad je kiša ili sneg jer je jako klizav, isti onaj koji je korišten u Belvilu, a tamo ljudi već lomili ruke i noge...ploče 30x30, najdosadnije moguće, uništeni ivičnjaci i trotoari...a dinamika radova 4 meseca za ulicu od 150 m, dakle 1.25m dnevno:dash:što kaže moj drugar, ovi će duboko da nas zakopaju.

Sve tačno...šta ćemo, nekom je bilo hitno za kintu, namestili posao....bolje rupe da su krpili i vodu da su sređivali.
 
Prođoh Cvetnim rekonstruisanim trgom juče...strašno. Najjeftiniji mogući behaton odn. štampani beton, po kojem je nemoguće hodati kad je kiša ili sneg jer je jako klizav, isti onaj koji je korišten u Belvilu, a tamo ljudi već lomili ruke i noge...ploče 30x30, najdosadnije moguće, uništeni ivičnjaci i trotoari...a dinamika radova 4 meseca za ulicu od 150 m, dakle 1.25m dnevno:dash:što kaže moj drugar, ovi će duboko da nas zakopaju.

Eee to ne valja..Na prvu kisu ili poledicu ima da se krsi narod po Cvetnom trgu...
 
Danas je bilo jedno 50 radnika i nista. :)

Inace, izgleda bezveze 4 previsoke providne kocke zauzimaju citav trg. Maxi dominira, bas su lepo otvorili pogled na prodavnicu. :D

То је толико глупо да немам речи. Као, ту ће бити радње. Какве радње на том ненормално малом а превисоком простору. :confused:

8c3b943e8fab7d7b02a73f8b278aa94c.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da parafraziram Vođu: "Mali, završavaj taj trg da ga ja ne završim!":hahaha:

- - - - - - - - - -

То је толико глупо да немам речи. Као, ту ће бити радње. Какве радње на том ненормално малом а превисоком простору. :confused:

8c3b943e8fab7d7b02a73f8b278aa94c.jpg

Navodno će biti kioKs turističke organizacije Beograda, dve cvećare i jedna prodavnica starih knjiga. Jedino nije objašnjeno koja će od 4 rpdoavnice starih knjiga odnosno tezgi sa starim knjigama dobiti mesto u kiosku i na koji način.

- - - - - - - - - -

Prošle nedelje, polomili su jednu granu onog hrasta u parku koji je pod zaštitom :roll:
Ne dopada mi se ono što prave tamo

Šta znaju deca šta je hrast. Drvo ko drvo.:dash:

- - - - - - - - - -

Danas je bilo jedno 50 radnika i nista. :)

Inace, izgleda bezveze 4 previsoke providne kocke zauzimaju citav trg. Maxi dominira, bas su lepo otvorili pogled na prodavnicu. :D

Slučajno je Delhaize donirao sredstva za rekonstrukciju.:mrgreen:
 
Hteli su da naprave veliki stepenišni prilaz supermarketu, i to su i uradili.

- - - - - - - - - -

И сад нема ни зимских башти кафића.

Iz nekog razloga grad je odlučio da kafići ne smeju da imaju zimske bašte, tako da ih neće ni biti. Naravno, neke bašte će ostati, one čiji su vlasnici bliski lopovskoj bandi. Odlučili su i da letnje bašte mogu da imaju samo crne ili bež suncobrane, ne raznobojne, kako bi se uveo red. Ja otvaram kafić i obratio sam se Heinekenu za sponzorstvo-suncobrani, frižideri, čaše itd-a tamo su mi rekli da im je žao, ali njihova boja je zelena, ne crna ili bež.
 
Iz nekog razloga grad je odlučio da kafići ne smeju da imaju zimske bašte, tako da ih neće ni biti. Naravno, neke bašte će ostati, one čiji su vlasnici bliski lopovskoj bandi. Odlučili su i da letnje bašte mogu da imaju samo crne ili bež suncobrane, ne raznobojne, kako bi se uveo red. Ja otvaram kafić i obratio sam se Heinekenu za sponzorstvo-suncobrani, frižideri, čaše itd-a tamo su mi rekli da im je žao, ali njihova boja je zelena, ne crna ili bež.


Мислим да се нико тога не држи.
 
Imate plato za kafiće iznad. Ko je smislio, da plati odštetu. Msm, mene realno zabole za Đilasov most, kao što sam pisao godinama unazad, meni taj most preko rukavca ne treba, i, kao +što sam uvek bio vizionar i popečitelj, do sada ja ni jednom nisam prošao tim visuljkom. Svira mi se za most.

Cvetni trg me se tiče jer tuda prolazim jednom do 2x dnevno, uobičajeno...

Realno plato je nikakav i estetski i funkcionalno, kao da su se trudili da što više podseća na gej wc koji više ne postoji :lol:

Jedino što je dobro, što su sačuvali hrast, malo se digla dreka da im sl. ne padne na pamet da seku i dobro je, stoji...
 

Back
Top