shta vi serbi mislite

vispak

Primećen član
Banovan
Poruka
973
da li bi Albanci imali pravo vizantijskr manastire pretvoriti u dzamije..jer ti manastiri nijesu serpsko kulturno naslijedje..u UNESKO-vim deferima je zapisano i priznato da je to Vizantijsko naslijedje..a ne serpsko..serpi su to samo vjesto sakrili i do dan danas tvrdili da je serpsko naslijedje..medjutim lazh je otkrivena i Albanezi imaju potpuno pravo pretvoriti te gradjevine iz vremena Vizantije u dzamije..jer Vizantija vise ne postoji kao sto ne postoji ni Egipat i druge imperije.
 
780_07.jpg


hahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahhhhaaaaaaaaaa
 
u je ala si ti naporan....sada sam i ja za to da te banuju....mene iskreno bole rektum za crkve manastire i ostale gomile kamenja....al ti si sad ovde nasho da budesh pametan da kao neshto seresh o vizantiji....evnushe slepi
 
CIKLON B:
Ovo sto si reko je neistina

Kako je moguce da zaduzbine Nemanjica pripadaju vizantiji.
Nije ih vizantija gradila niti su bili u okviru vizantiske drzave, vec su ih gradili Srbi na teritorijama Srbije.
ja mogu bilo shta ukrasti i to proglasiti mojom zaduzhbinom..ali se postavlja pitanje ..cije je to..
 
vispak:
ja mogu bilo shta ukrasti i to proglasiti mojom zaduzhbinom..ali se postavlja pitanje ..cije je to..

Vreme izgradnje se ne poklapa sa prisustvom vizantije na tom prostoru. Znas li uopste kada je vizantija napusltila teren kosova. A i zasto bi vizantija od tolikog prostora grcke male azije i carigrada napravila tolike crkve i manastire bas na kosovu. To je malo nelogicno.

Jedini nacin da Srbi ukradu te manastire i crkve je bio da ih natovare na kamijone i iz vizantije prevezu na kosovo.


A odakle recimo vama jezik kojim govorite
Da vam nije ostao od turaka kao i vera?
Od Srba ste ga uzeli ( jer ste Srbi i bili )
Kradja znaci? Kako to da neznate turski ili arapski.
I koja je uopste razlika izmedju toga sto vi zovete bosnjacki i Srbskog
 
vispak:
da li bi Albanci imali pravo vizantijskr manastire pretvoriti u dzamije..jer ti manastiri nijesu serpsko kulturno naslijedje..u UNESKO-vim deferima je zapisano i priznato da je to Vizantijsko naslijedje..a ne serpsko..serpi su to samo vjesto sakrili i do dan danas tvrdili da je serpsko naslijedje..medjutim lazh je otkrivena i Albanezi imaju potpuno pravo pretvoriti te gradjevine iz vremena Vizantije u dzamije..jer Vizantija vise ne postoji kao sto ne postoji ni Egipat i druge imperije.

Па у ширем смислу речи СРБИ СУ ВИЗАНТИНЦИ - али Твој проблем је што Те јебо Алија и целог века ћеш бити БАЛИЈА ! :roll:
 
eremita:
Па у ширем смислу речи СРБИ СУ ВИЗАНТИНЦИ - али Твој проблем је што Те јебо Алија и целог века ћеш бити БАЛИЈА ! :roll:


Mala korekcija: nije on ni balija, vidis da odrice, on je bre NAS al` se neidentifikovao...ha-haaa
 
vispak:
da li bi Albanci imali pravo vizantijskr manastire pretvoriti u dzamije..jer ti manastiri nijesu serpsko kulturno naslijedje..u UNESKO-vim deferima je zapisano i priznato da je to Vizantijsko naslijedje..a ne serpsko..serpi su to samo vjesto sakrili i do dan danas tvrdili da je serpsko naslijedje..medjutim lazh je otkrivena i Albanezi imaju potpuno pravo pretvoriti te gradjevine iz vremena Vizantije u dzamije..jer Vizantija vise ne postoji kao sto ne postoji ni Egipat i druge imperije.

Џамије треба претворити у свињце јер је то исплатива инвестиција!
Што зидати нове кад постоје џамије а турака нема!
 
PROGRAMER 2005:
Џамије треба претворити у свињце јер је то исплатива инвестиција!
Што зидати нове кад постоје џамије а турака нема!
konju,nejma Turaka ali ima Bosnjaka muslimana..ljutih Tekbirasha...Allahuuuu Ekber........TEEEKBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

bjeze srbalji kad cuju Tekbir..srce im stane,useru se i mrtvi padaju na zemlju..
 
vispak:
da li bi Albanci imali pravo vizantijskr manastire pretvoriti u dzamije..jer ti manastiri nijesu serpsko kulturno naslijedje..u UNESKO-vim deferima je zapisano i priznato da je to Vizantijsko naslijedje..a ne serpsko..serpi su to samo vjesto sakrili i do dan danas tvrdili da je serpsko naslijedje..medjutim lazh je otkrivena i Albanezi imaju potpuno pravo pretvoriti te gradjevine iz vremena Vizantije u dzamije..jer Vizantija vise ne postoji kao sto ne postoji ni Egipat i druge imperije.

mislim da Albanci ovih godina imaju važnija posla i potrebe od pretvaranja ovoga u ono...NEMA više ulaganja u nerazvijene krajeve KiM i Bosna..heheheh
 
vispak:
konju,nejma Turaka ali ima Bosnjaka muslimana..ljutih Tekbirasha...Allahuuuu Ekber........TEEEKBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

bjeze srbalji kad cuju Tekbir..srce im stane,useru se i mrtvi padaju na zemlju..

Ексклузивни тоалет папир( куран) са два супер упијајућа слоја и сликом алије изметбеговића!
 
shta srbi rade
e vidis ja upravo vrsim pripreme na koji cu te
nacin sutra opet poslati u tri lepe *****
materine na kvadrat i to tri puta
i to cu raditi dok te god ovi smislovi
sta kontrolisano dopustaju tvoje
onanisanje na ovom podforumu
posle toga izderace te brav da
ce ti te buljave oci ispasti
smradu i lojavce balijski
 
veKsla:
shta srbi rade
e vidis ja upravo vrsim pripreme na koji cu te
nacin sutra opet poslati u tri lepe *****
materine na kvadrat i to tri puta
i to cu raditi dok te god ovi smislovi
sta kontrolisano dopustaju tvoje
onanisanje na ovom podforumu
posle toga izderace te brav da
ce ti te buljave oci ispasti
smradu i lojavce balijski


Ma to je brate taktika. Kao satro ukinuli Moderatora, a ovamo svi se skupili i drkaju na ovog mongrila sto jednom rukom kuca a drugom pokusava da izvuce ***** od brava iz buline rodnice. A da ima buljave oci ima jer mu je brav seo u krilo i digao rep na glavu.
 
PROGRAMER 2005:
Џамије треба претворити у свињце јер је то исплатива инвестиција!
Што зидати нове кад постоје џамије а турака нема!
Чујем да праве као јавни вц, а :twisted: ако неко наврати да се моли може се намазати говном каже се да ваља да су ближи свом нечастивом сатани.
 

Back
Top