DEMANTI DSS-a "Navodno isključenje Rašković-Ivić pokušaj slabljenja stranke"

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647
DEMANTI DSS-a "Navodno isključenje Rašković-Ivić pokušaj slabljenja stranke"

Demokratska stranka Srbije (DSS) negirala je danas da je predsednica Sanda Rašković Ivić isključena iz stranke, navodeći da je njeno navodno isključivanje iz članstva ''poslednji pokušaj režima da oslabi DSS''.

U DSS navode da je navodnu odluku o kojoj su obavešteni mediji donela nepostojeća Disciplinska komisija, budući da su njeni članovi još ranije isključeni iz stranke zbog kršenja Statuta i rada u interesu SNS.

"DSS se više neće baviti cirkuskim predstavama bivših članova, takozvanog Samostalnog DSS-a, već će nastaviti da kritikuje režim SNS i njenih satelita", poručuje se u saopštenju DSS-a.

Opštinski odbor D S S na Paliluli ranije danas je saopštio da je Disciplinska komisija te stranke isključila iz članstva predsednicu Sandu Rašković Ivić.

Kako se navodi u saopštenju palilulskog DS S-a, komisija je takvu odluku donela nakon što je na sastanku Opštinskog odbora 30. jula većinom glasova doneta odluka o pokretanju disciplinske mere protiv Rašković Ivić.

Disciplinska komisija je tu odluku donela na jučerašnjoj sednici, a u njenom obrazloženju je kao razlog objasnila kršenje Statuta, odnosno člana koji kaže da član stranke podleže disciplinskoj odgovornsoti ako politički deluje suprotno Programu D S S i političkim stavovima, povredi Statut i nanese štetu stranci, ne izvršava odluke organa stranke ili postupa suprotno njima...

Odbor je o tome obavestio Predsedništvo i uputio zahtev da se sazove Skupština DSS na kojoj bi bio izabran novi predsednik i bili vraćeni članovi koji su napustili stranku posle njenog izbora.

Sve ukazuje na to da gospodža Rašković-Ivić nema kontrolu nad nekim BG opštinskim odborima tj. da je suočana sa otkazivanjem poslušnosti dela stranke.
 
I ja sam bio clan DSS-a od 1992 do 2003 i ta stranka treba zbog mnogih koji su doli u nju posle 2000-te da se ugasi skroz.Malo je tu ostalo ljudi,ili nimalo koji su krenuli sa programom za oporavak Srbijei Crne Gore tada.I tada sam bio da se Crna Gora odvoji od Srbije,ne zato sto sam ih mrzeo,vec zato sto su ljudi zeleli,zasto praxiti problem kao u Hrvatskoj i BiH.I moj moto je bio da svima bude dobro nebitno koje jje partije bio,ali da nista nije zgresio o zakon,ali to je mnogima smetalo i onda bolje otici kuci i gledati svoja posla,a neki neka trpaju pare u svoj dzep,a za onoga koji nema nista neka crkne.Nikad necu moci da se pomirim sa takvim stvarima.
 
I ja sam bio clan DSS-a od 1992 do 2003 i ta stranka treba zbog mnogih koji su doli u nju posle 2000-te da se ugasi skroz.Malo je tu ostalo ljudi,ili nimalo koji su krenuli sa programom za oporavak Srbijei Crne Gore tada.I tada sam bio da se Crna Gora odvoji od Srbije,ne zato sto sam ih mrzeo,vec zato sto su ljudi zeleli,zasto praxiti problem kao u Hrvatskoj i BiH.I moj moto je bio da svima bude dobro nebitno koje jje partije bio,ali da nista nije zgresio o zakon,ali to je mnogima smetalo i onda bolje otici kuci i gledati svoja posla,a neki neka trpaju pare u svoj dzep,a za onoga koji nema nista neka crkne.Nikad necu moci da se pomirim sa takvim stvarima.

preletaci su smrt za svaku stranku.

stvarno me cudi kako to stranke nikako da ukapiraju.

nije snaga brojnost nego sloznost.
 
I ja sam bio clan DSS-a od 1992 do 2003 i ta stranka treba zbog mnogih koji su doli u nju posle 2000-te da se ugasi skroz.Malo je tu ostalo ljudi,ili nimalo koji su krenuli sa programom za oporavak Srbijei Crne Gore tada.I tada sam bio da se Crna Gora odvoji od Srbije,ne zato sto sam ih mrzeo,vec zato sto su ljudi zeleli,zasto praxiti problem kao u Hrvatskoj i BiH.I moj moto je bio da svima bude dobro nebitno koje jje partije bio,ali da nista nije zgresio o zakon,ali to je mnogima smetalo i onda bolje otici kuci i gledati svoja posla,a neki neka trpaju pare u svoj dzep,a za onoga koji nema nista neka crkne.Nikad necu moci da se pomirim sa takvim stvarima.

Ovo je otprilike sustina srpske propasti. Cim par budala pocne da galami pametni se razbeze kucama. I tako stalno.
 
I ja sam bio clan DSS-a od 1992 do 2003 i ta stranka treba zbog mnogih koji su doli u nju posle 2000-te da se ugasi skroz.Malo je tu ostalo ljudi,ili nimalo koji su krenuli sa programom za oporavak Srbijei Crne Gore tada.I tada sam bio da se Crna Gora odvoji od Srbije,ne zato sto sam ih mrzeo,vec zato sto su ljudi zeleli,zasto praxiti problem kao u Hrvatskoj i BiH.I moj moto je bio da svima bude dobro nebitno koje jje partije bio,ali da nista nije zgresio o zakon,ali to je mnogima smetalo i onda bolje otici kuci i gledati svoja posla,a neki neka trpaju pare u svoj dzep,a za onoga koji nema nista neka crkne.Nikad necu moci da se pomirim sa takvim stvarima.

DSS se dobro držao 90ih.

Ali petljanjem sa krimosima iz DOSa prvo je stranka je prvo ostala bez identeteta, onda se navuklo mnogo probisveta i muljatora a zatim su logično usledili kompromisi.

Praktično posle 2000, godine sve je pogrešno urađeno.
 
DSS se dobro držao 90ih.

Ali petljanjem sa krimosima iz DOSa prvo je stranka je prvo ostala bez identeteta, onda se navuklo mnogo probisveta i muljatora a zatim su logično usledili kompromisi.

Praktično posle 2000, godine sve je pogrešno urađeno.
Bas tako.Najbolji program 90-tih je imao DSS,a ostale grupe DOS-a normalno ne sve su gledale i tada kako da opljackaju i obrlate narod.
 
Днајјастрача нка у СрбијиСС је и даље . Што не значи да је идеална. Сва ова хајка на ДСС нам нешто говори.

Можда би им било лакше да хвале вриједног Вучића као кум Шешлија.
****** , pa u kojem ti to svijetu živiš ? :eek::rotf:
 
ДСС је и даље најјача странка у Србији. Што не значи да је идеална. Сва ова хајка на ДСС нам нешто говори.

Можда би им било лакше да хвале вриједног Вучића као кум Шешлија.

Jel' u kraj gde živiš stiže štampa i televizijski signal ?
Ili, pokatkad, neko iz uže ili šire familije...? :hahaha:
Znaš li, bar, da je gotov drugi svetski rat ?
Nemci nisu uspeli, ali im Hitler otiš'o u Argentinu....
 
Sve ukazuje na to da gospodža Rašković-Ivić nema kontrolu nad nekim BG opštinskim odborima tj. da je suočana sa otkazivanjem poslušnosti dela stranke.

ebeš stranku gde je svako gazda...

- - - - - - - - - -

DSS izjavljuje da im dezinformacije pakuje SNS preko šačice izdajnika iz stranke.
Sa namerom da se stvori konfuzija i oslabi stranka....

Uglavnom se to objašnjenje provlači kroz medije !

DSS je nikad jači, čak je popularan ko onomad kad je ološ trčao da se učlani dok je Koštunica bio predsednik...

- - - - - - - - - -

С С Д и Свастичић су два брата рођена.

a što ti na forumu stalno napadaš druge a u RL-u samog sebe?
 

Back
Top