Sajam knjiga



Izasla je "Antologija ljubavi" (Prosvetina knjiga ljubavnih prica, priredio Mihajlo Pantic), da nabrojim neke od prisutnih autora:

Cehov, Dzojs, Kafka, Borhes, Fokner, Nabokov, Markes, Bunjin, Berberova, kao i Laza Lazarevic i Andric od nasih, ali i mnogi drugi. Kosta 1000 din.

Kupujem "Recnik simbola" i "Istoriju lepote" od Eka.
Izaslo je novo dopunjeno izdanje "Istorije umetnosti" (Dzenson), koje fenomenalno izgleda, imam staro, al' razmisljam se. :wink:
Ako pronadjem " Misticno duhovne grupe danasnjeg vremena" od Jelene Galovic.
I Clio je izdao jednu simpaticnu "Covek koji trci uz stepenice" Jerg Cajringer.

I jos svasta nesto. :-)
 
Neka simbolična cifra, recimo 100 dinara. Baš toliko, ili će da povećaju za 50 din u skladu sa inflacijom... menjaju to oni, a i to je stvar Sajma, ne izdavača, bičete pravovremeno informisani.
Da, i nemojte da idete vikendom, gušite me, gužva je prevelika, a i to je dan koji je, konačno, ostavljen za školske i kolektivne posete.

Promocije su, najčešće, u podne ili popodne od 14 -17, i to da znate, ukoliko hoćete da vam pisac napiše posvetu na kupljenu knjigu.
 
ja izlažem na grafimi:p
nadam se da ću uspeti da se prošetam na miru
svakako idem u nabavku knjigica
za decu neku lepu enciklopediju,
obavezno neki ilustrovani rečnik za njih.
laguna, ono što nisam kupila:p
n.knjiga takođe.
i ako mi za nešto padne oko.
knjige mnogo kupujem i bez sajma.
tako da mi je ta gužva i taj vašar na vrh glave.
pogotovu što tih nekolko dana provedem sa klijentima.
ali super je to živeo sajam knjiga!
drugi po veličini u evropi:p
 

Još ako ti takav bude pristup, kao na avataru, ima da ti popada klijentela. Ti si u XIV. ili gore na galeriji :razz:
A ne, ti si pod Grafička oprema , skroz druga "vrata"
Pomeš'o sam te sa izlagačima...
 
Ja sam čula za jednu knjigu koju moram da poklonim svom dečku - nekako je baš fora i mislim da bi crko' od smeha na to. Zove se ''Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina''

Valjda ću je naći :lol: :lol: :lol:
 
Jao što volim Sajam knjiga.
Dok ne počne. Mislim da tamo smršam oko 5kg. Vratim se kući ko prebijen mačak.
Kradete vi na Sajmu? Ali iskreno, šta sad ima veze.
Ja bih pao u iskušenje da ne dobijam dž...
 
I je volEm sajam knjiga, ali je prosle godine bilo toliko toplo i zagusljivo ... Uvek potrosim vise od planiranog, prosle godine kupili "Recnik simbola", knjiga koju treba imati u kuci za sva vremena.
 
Čuj da li kradem? Ja sam od onih od kojih se krade, npr. na sajmu knjiga pokradeno toliko i toliko knjiga a nekih par skupljih komada su plaćeni tako što je Maji nestao novčanik - ostalo po protokolu

:lol:
 
Gde nestadoše onda one silne knjige nakon svakog Sajma? :lol:
Posetite i izdavače iz bivših republika, ima tamo svašta da se nađe. Počasni gost je Velika Britanija, nadam se da neće biti sterilni i da će biti nekih zanimljivih izdanja koja nisu još prevedena. Francuzi i Norvežani su bili odlični..
 
jedva cekam sajam knjiga! :P
hebe,na kom si standu da znam gde smem da maznjavam knjige? :mrgreen:
shalim se...al' blago tebi 8)
ja sam jedan period zivota mastala da imam svoju knjizaru i izdavacku kucu :-)
e,a u onom IPS-u znam satima da ostanem...:confused:
 
majcheki:
A da, zaboravih, to je tvoja oblast :wink:
Jel se zna kolika će biti cena karata, za nas smrtnike?

Za cenu nemoras dfa brines
Ja nikada nisam placao ulaznicu ni na jednom sajmu

Znaci odes do ade i biciklisdtickom stazom peske do iza sajma i onda ti ostaje samo da se umuvas unutra krozx rupe medju redarima
 
i ja sam na grafimi al ce trknem obavezno na sajam knjiga....kao mala devojcica zimske carolije su mi bile najomiljenije (doduse za druge nisam ni znala)..a sada kada sam vEElika nijvise volim sajam knjiga, tacnije jedino volim sajam knjiga...sve ostale mrzim, uvek nesto radimo za te izlagace na svim sajmovima da mi je muka, sajam knjiga je jedini za moju dusu....
 

Back
Top