Kakav je ko?

Brkata Fadila

Početnik
Poruka
22
Muskarci na Forumu se neprekidno zale da su zene *****, prevrtljive, nepouzdane...
Zene se zale da su muskarci odvratni, da im ne veruju, da su nepouzdani skotovi...
Kako to da se ipak zaljubljujemo, ostvarujemo veze, osecamo radost, a posle---
U sta se pretvore nase veze kada varamo partnere, trazimo preko Foruma druge, one koji su spremniji, one koji bi radije da... one koji ga primaju u...
Sta se to u nama promeni, pa u vezi vise ne uzivamo i partnera smatramo (vidi prva dva reda)?
 
Prokleti ponos a neretko i sujeta.
Pa ko je jos spreman da sebe totalno preda onoj osobi koju voli? Jer postoji mogucnost da ce biti povredjen jer realnost i iskustva od drugih tako govore.
Budalastine,kukavicluk i kretenizam.
Zar zaista vise niko ne postoji ko je spreman sebe sasvim da da voljenoj osobi?
 
Postoji naravno. Evo ja sam prvi... Samo ako toj osobi mozes dovoljno da verujes, pa da joj se predas. A tu se opet vracamo na onu pricu o tome kako su zene promiskuitetne (*****, oprosticete na izrazu), ne sve, hvala bogu, i ne vecina, ali ipak jedan veliki deo zenskog roda.
 
Brkata Fadila:
Muskarci na Forumu se neprekidno zale da su zene *****, prevrtljive, nepouzdane...
Zene se zale da su muskarci odvratni, da im ne veruju, da su nepouzdani skotovi...
Kako to da se ipak zaljubljujemo, ostvarujemo veze, osecamo radost, a posle---
U sta se pretvore nase veze kada varamo partnere, trazimo preko Foruma druge, one koji su spremniji, one koji bi radije da... one koji ga primaju u...
Sta se to u nama promeni, pa u vezi vise ne uzivamo i partnera smatramo (vidi prva dva reda)?
Najveći fazon je što takve priče pričaju oni koji nemaju momke i devojke.
Kiselo grožđe :mrgreen:

Ili, se neko jednom opeče, pa su posle svi takvi:-?

Ne verujem da se 'veze pretvore' u tako nešto o čemu pričaš:wink:
 
To je samo zato sto svi hocemo biti voljeni, jer vucemo neke traume iz detinjstva.
Da se samo svodi na seks i produzenje vrste takvih stvari nebi bilo.
Treba napraviti ugovor kad npr. ocemo imati decu dogovorimo se i kod advokata da se zna koliko ce ko odvajati i to je to. To i je glavni zilj musko zenskog spajanja.
Sta ti imas sto kao fol nekog volis s njim se budis balavi te, prdi ti dok spavas. Stvarno bi morao biti mazohista da vodim takav zivot.

Dobro moze zivot u dvoje ali da se spava u odvojenim krevetima podeli posao.
Ja sam macak koji ima za sve resenje.
 
Tvoje je resenje vise nego dobro. Jedan stan, dva kreveta, dve sobe, razlicite duznosti, pa se ne bi mesali smradovi
A nisam razumela ono od Lava za epicentar...Sta me to drka?
Uvek bismo mogli na nesto da se vadimo
 
Brkata Fadila:
Tvoje je resenje vise nego dobro. Jedan stan, dva kreveta, dve sobe, razlicite duznosti, pa se ne bi mesali smradovi
A nisam razumela ono od Lava za epicentar...Sta me to drka?
Uvek bismo mogli na nesto da se vadimo

I razlicita hrana. Ne mozemo isti dan jesti i jedno i drugo pasulj.
 
amygdala:
vidim po vasim prethodnim temama da su vam se "veze pretvorile" u takve zalopojke.
A "kiselo grozdje"- ne razumem. Svako ko zeli ima vezu, sta si time mislila?
Nema vezu svako ko želi.
I tako oni koji je žele, a nemaju traže opravdanja u 'sve žene *****, svi muškarci skotovi'... To je kiselo grožđe; znaš onu basnu kako lij anije mogla da dohvati grožđe kjoliko god se trudila, i na kraju je rekla - pih, ionako je kiselo.
Naravno da se ovo ne odnosi na SVE koji nisu u vezi; jer znam ljude koji nisu zato što nisu naišli na kvalitetnog partnera; kvalitetnog u smislu da njima odgovara; ili da nije uzvraćena zainteresovanost. Ali oni ne govore takve generalizacije.
 
Postajemo nezadovoljni onog momenta kada ne dobijamo ono što očekujemo i kada mislimo da više dajemo nego što primamo.
Muškarci govore da smo ***** zato što su ogorčeni na svoja razočarenja i poraze.
Žene govore da su muški odvratni i nepouzdani zato što uglavnom biraju muškarce kojima moraju da izigravaju mame ... i tako to ide sve u krug ....
Najbolje je kad skupiš hrabrosti i batališ se takve veze koliko god da ''voliš tog nekog'' ... najgore je kada se ne suočiš sa problemom, nego tražiš utehu u nekom drugom, a i dalje mazohistički ostaješ u vezi koja ti ne prija.

Mislim da je krajnji odgovor: nema dovoljno emocionalno inteligentnih i zrelih osoba.
 
NatasaNatasa:
Mislim da je krajnji odgovor: nema dovoljno emocionalno inteligentnih i zrelih osoba.
Da.:D
Nestašica.
Užasno teško se postaje takav, pa mnogi usput odustanu.

Inače, ne pljujem muškarce. Ni žene.
Kakvi su takvi su, a kakvi su često - još im se i dobre stvari dešavaju.
Mislim, bile bi dobre, kada bi iz svega naučili ponešto o sebi.
Ovako - uvek mora neko drugi da bude kriv.
 
NatasaNatasa:
Ne ... nego zato što čovek mora da se razvija i emotivno, bez obzira na stepen svoje lične inteligencije .... ima toliko pametnih i inteligentnih ljudi koji su npr. robovi svojih sopstvenih veza .... jer se u tom smislu nisu razvili dovoljno.
ma ne to... ja sam mislio na deo "nema dovoljno..."

nevermind
 

Back
Top