PRETUČENA MINA LAZAREVIĆ Muž je prebio, pa pucao iz automatske puške

b@ćkø

Poznat
Poruka
8.204
Glumicu Minu Lazarević (40) pretukao je suprug baletan Goran Stanić (42) u noći između petka i subote, saznaje "Blic".

649027_goran-stanic-mina-lazarevic-foto-goran-srdanov_f.jpg

Goran Stanić i Mina Lazarević

Mina Lazarević supruga nije odmah prijavila policiji. U subotu je odvela decu od kuće i nakon toga se vratila u stan. Kako saznajemo, svađa supružnika je potom nastavljena, i došlo je do ponovnog fizičkog nasilja nad glumicom.


Stanić je besan tada zapucao iz automatske puške, i susedi su i pozvali policiju. Patrola je došla u stan i zatekla pretučenu Minu.


Kod Stanića su nađene i kapisle za detonator, pa ga policija osim za nasilje u porodici, sumnjiči i za izazivanje opšte opasnosti i nezakonito držanje oružija i municije.


Staniću je određen pritvor od 48 sati i treba da ga sasluša tužilac.


Inače, Mina i Goran su se venčali 2008. godine nakon tri godine veze i imaju dvoje dece koja nisu bili u stanu kada se incident dogodio. Glumica ima i sina iz prvog braka


Ko je Goran Stanić

Goran Stanić je istaknuti baletan koji je zaposlen u Narodnom pozorištu, a odigrao je i brojne predstave u drugim pozorištima u Beogradu.


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/58...o-pa-pucao-iz-automatske-puske--zastitimozene
 
Glumicu Minu Lazarević (40) pretukao je suprug baletan Goran Stanić (42) u noći između petka i subote, saznaje "Blic".

649027_goran-stanic-mina-lazarevic-foto-goran-srdanov_f.jpg

Goran Stanić i Mina Lazarević

Mina Lazarević supruga nije odmah prijavila policiji. U subotu je odvela decu od kuće i nakon toga se vratila u stan. Kako saznajemo, svađa supružnika je potom nastavljena, i došlo je do ponovnog fizičkog nasilja nad glumicom.


Stanić je besan tada zapucao iz automatske puške, i susedi su i pozvali policiju. Patrola je došla u stan i zatekla pretučenu Minu.


Kod Stanića su nađene i kapisle za detonator, pa ga policija osim za nasilje u porodici, sumnjiči i za izazivanje opšte opasnosti i nezakonito držanje oružija i municije.


Staniću je određen pritvor od 48 sati i treba da ga sasluša tužilac.


Inače, Mina i Goran su se venčali 2008. godine nakon tri godine veze i imaju dvoje dece koja nisu bili u stanu kada se incident dogodio. Glumica ima i sina iz prvog braka


Ko je Goran Stanić

Goran Stanić je istaknuti baletan koji je zaposlen u Narodnom pozorištu, a odigrao je i brojne predstave u drugim pozorištima u Beogradu.


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/58...o-pa-pucao-iz-automatske-puske--zastitimozene

Da je Novak Djokovic, ne bi bilo strasno, ali posto je neki poluanonimni baletan - gotov je.

Sad sam i blogerka Vecito zaljubljena
 
Nije mi jasno ovo #zastitimozene..
Svi problemi pod tim znakom proizilaze iz loseg izbora partnera. Kako nisu provalili da je nasilan lik jos pre nego sto su se udale za njega i zasto su jos uvek sa njim kada je prebije ko vola?

otkud ti ideja da nije provalila jos ranije
ovo je samo jos jedna u nizu guski koje trpe
sto bi reko koja u lepa sela lepo gore "kako vole da ih bijes" (da karikiram)
sve je to simbioza, ne moze nasilnik sa nekom normalnom, on bije ona ga voli, romantika :lol:
 
To su 3-4 krivicna dela. Mislim da bi se lako nakupilo 20 godina.

Nasi zakoni nisu kao americki da postoji mogucnost sumiranja kazne vec se dobija onoliko godina koliko je najteze delo odnosno ako je pocinio 5 krivicnih dela od kojih su za cetiri predvidjene po dve godine i za jedno tri godine nece dobiti 11 godina vec 3 godine kazne zatvora.
 
Nasi zakoni nisu kao americki da postoji mogucnost sumiranja kazne vec se dobija onoliko godina koliko je najteze delo odnosno ako je pocinio 5 krivicnih dela od kojih su za cetiri predvidjene po dve godine i za jedno tri godine nece dobiti 11 godina vec 3 godine kazne zatvora.

Da se ne lažemo, on i ako bude krivično odgovarao za ovo dobiće jedno 6 mjeseci uslovno (ako nije ranije osuđivan) u vrh glave...
 
sta se palite nece dobiti nikakvu kaznu zatvora :lol:
kad je mogo pinkovac za ubistvo da se izvuce pa de nece jedan baletan i glumica za sitne batine i jednu puskicu da se izvuku
oduzimanje oruzja i dozvole ako ima, novcanu kaznu ako nema, uslovna u vrh glave al sumnjam
kakv zatvor i slicno sta vam je, pravde nema za obican svet a kamo li za ove podguzne muve
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno ovo #zastitimozene..
Svi problemi pod tim znakom proizilaze iz loseg izbora partnera. Kako nisu provalili da je nasilan lik jos pre nego sto su se udale za njega i zasto su jos uvek sa njim kada je prebije ko vola?

Pa bio joj je zanimljiv i coolllllllllll lik, samo joj se ne svidja sadasnji realan zivot. Udala se za umisljenog bilmeza, a i ona nije bolja

- - - - - - - - - -

Izvi i ali ovo je jako ruzno, cak i da gola ide ulicom njena stvar, nema niko pravo da je bije :ok:

Sigurno nije prvi put da je bije, zasto se ne razvede, neka je opet izudara
 
sta se palite nece dobiti nikakvu kaznu zatvora :lol:
kad je mogo pinkovac za ubistvo da se izvuce pa de nece jedan baletan i glumica za sitne batine i jednu puskicu da se izvuku
oduzimanje oruzja i dozvole ako ima, novcanu kaznu ako nema, uslovna u vrh glave al sumnjam
kakv zatvor i slicno sta vam je, pravde nema za obican svet a kamo li za ove podguzne muve

Ima li ona oca ili brata, nekog bližeg rođaka? Da neko udari moje dete, a policija i sud zataje, ne znam kako bih reagovao. Mada ja svoju decu učim da budu samostalni i ne dozvolo nikakvu najavu nasilja. Nema drugog puta, a ne bi trebalo ni prvog puta da bude, jer se to ne dešava slučajno i iznendada, već se pojave znaci koji ukazuju na takav razvoj situacije.

- - - - - - - - - -

Koliko žena dnevno u Srbiji pretuku i upucaju muževi pa nikom ništa...
Dal je ovde pritvor od čak 30 dana određen zato što je ona poznata glumica ili zato što je on poznati baletan?

Ne verujem da je zbog toga što je pretukao ženu, već pucanja iz automatske puške. To su odovojeni prekršaji. Ovaj prvi je još i mogao d azavrši kao prekršaj, ali drugi ide u krivicu.
 
Ima li ona oca ili brata, nekog bližeg rođaka? Da neko udari moje dete, a policija i sud zataje, ne znam kako bih reagovao. Mada ja svoju decu učim da budu samostalni i ne dozvolo nikakvu najavu nasilja. Nema drugog puta, a ne bi trebalo ni prvog puta da bude, jer se to ne dešava slučajno i iznendada, već se pojave znaci koji ukazuju na takav razvoj situacije.

ucis dete da cim joj zamane ode od budale
kad premlati po n-ti put kasno je za ucenje, a i tvoje reagovanje ne vodi nicemu, ima njega da brani od tebe
to su prosto patologije svesti, mislim na one sto trpe i vole idiote, ne vredi tu nicije mesanje dok njoj ne dodje iz dupeta u glavu
nagledala sam se takvih u rl, i posle n-tog slucaja pokusaja da im utuvim u glavu nesto shvatila sam da ne vredi, cak uspeju psihopate da ih okrenu protiv mene, ja sam grbava :lol: ko sa zidom da pricas, samo sama ako shvati, mnoge shvate u nekom trenutku, neke nikad

prica "ne moze da ga ostavi nema gde i kako" u 21. veku u urbanom delu sveta ne pije vodu, da se ne javi neki genije sa takvim argumentom
 

Back
Top