Emotivni bogalj

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942

Devojka vas odbila ili obrnuto - mladić odbio devojku...
Da li mu odmah "uzvraćate" tako što ćete svima pričati "sve o njemu-njoj"?
Da li će te mu/joj napakostiti nekim poluistinama koje zavijete u oblande svojih laži?

Interesantno da ovo nije vezano samo za postpubertetski period već pojedine jedinke prati i ceo život.

Ajde de, da vas čujem forumaši...
Ko su te kukavice sinje koje samo na rečima dobijaju bitke?
 
Da ne kazem da nikad ne pricam...ali sam uzasno skrt na recima o odnosima sa bivsim ribama.Naravno da i ne pricam i kad popijem korpu,posebno ne nista lose o ribi od koje popijem korpu. Spotrski podnesem poraz :D Iako sam jako nezgodan kad gubim,hehe.Ali nemam problem te vrste.
 
Dlakava_Strvina:

Devojka vas odbila ili obrnuto - mladić odbio devojku...
Da li mu odmah "uzvraćate" tako što ćete svima pričati "sve o njemu-njoj"?
Da li će te mu/joj napakostiti nekim poluistinama koje zavijete u oblande svojih laži?

Interesantno da ovo nije vezano samo za postpubertetski period već pojedine jedinke prati i ceo život.

Ajde de, da vas čujem forumaši...
Ko su te kukavice sinje koje samo na rečima dobijaju bitke?
Kako odbio? Ima svoje razloge,valjda,necu nista,naci cu drugog.
 
eh ...pa sad....
Ne svetim se pogotovo ako me neko odbije,..jer i ja odbijam pa to valjda ide tim putem...mislim da je to normalno.Ne mozemo svakome da odgovaramo,...I sto se tice extipova volim da ostanem u Ok odnosima sa njima......to mi je uvek bilo glupo da sad ne pricam sa nekim ko je dolazio u moju kucu,rucak,i sve ostalo i bio samnom 3 godine i sad odjednom se mi vise nejavljamo i izbegavamo se na ulici.
 
Samantha Jouns:
eh ...pa sad....
Ne svetim se pogotovo ako me neko odbije,..jer i ja odbijam pa to valjda ide tim putem...mislim da je to normalno.Ne mozemo svakome da odgovaramo,...I sto se tice extipova volim da ostanem u Ok odnosima sa njima......to mi je uvek bilo glupo da sad ne pricam sa nekim ko je dolazio u moju kucu,rucak,i sve ostalo i bio samnom 3 godine i sad odjednom se mi vise nejavljamo i izbegavamo se na ulici.

E Samantha to je najteze. Nisu tu samo emocije, rade druge stvari kao sujeta. Pametno rezonujes. :D
 
Zasto bi se neko toliko potresao da koristi svoje slobodno vreme da napakosti nekoj krajnje beznacajnoj osobi koja eto nece cak ni da ga primi u svoj zivot.
To je prosto ludo!
Pokazuje kakav si ti supak,i da je taj/ta koji te je odjebao sa pravom to ucinio!
 
AlyonA:
Zasto bi se neko toliko potresao da koristi svoje slobodno vreme da napakosti nekoj krajnje beznacajnoj osobi koja eto nece cak ni da ga primi u svoj zivot.
To je prosto ludo!
Pokazuje kakav si ti supak,i da je taj/ta koji te je odjebao sa pravom to ucinio!
A zbog cega bi neko nekome uopste zeleo da napakosti? Napakosti ej N A P A K O S T I? Ne gledam spanske serije,nisam u tom fazonu,ne razumem,ne zelim da razumem,mada shvatm to postoji,ljudi pakoste jedni drugima.Ja ne mogu.
 
Dlakava_Strvina:

Devojka vas odbila ili obrnuto - mladić odbio devojku...
Da li mu odmah "uzvraćate" tako što ćete svima pričati "sve o njemu-njoj"?
Da li će te mu/joj napakostiti nekim poluistinama koje zavijete u oblande svojih laži?

Interesantno da ovo nije vezano samo za postpubertetski period već pojedine jedinke prati i ceo život.

Ajde de, da vas čujem forumaši...
Ko su te kukavice sinje koje samo na rečima dobijaju bitke?
Fala q da uzvraccam! " If u mess with my heart--I mess with your head"!
 
Zašto bih pričala? :) Šta da pričam nekom tamo njemu kad me je odbio pa nije ni bilo prilike da se upoznamo... ? :shock: A i kome da pričam?

Pokušavam da se setim kad me je poslednji put neko odbio... I ne mogu.:?
Ne želim ovim da kažem kako sam ja super-savršena-nemoguća za odbiti (pošto to osim što je glupo, nije ni tačno), ali nisam sklona slepom zaljubljivanju.
(slepo = jednostrano) Zaljubljujem se uzajamno, kroz proces upoznavanja tog dečka i interakcije sa njim... Nisam u fazonu da nekog gledam iz daleka i tiho čeznem. :lol:

E, Dlako, a šta si u stvari hteo da pitaš? :roll:
 
CaLiMeRo:
Zašto bih pričala? :) Šta da pričam nekom tamo njemu kad me je odbio pa nije ni bilo prilike da se upoznamo... ? :shock: A i kome da pričam?

Pokušavam da se setim kad me je poslednji put neko odbio... I ne mogu.:?
Ne želim ovim da kažem kako sam ja super-savršena-nemoguća za odbiti (pošto to osim što je glupo, nije ni tačno), ali nisam sklona slepom zaljubljivanju.
(slepo = jednostrano) Zaljubljujem se uzajamno, kroz proces upoznavanja tog dečka i interakcije sa njim... Nisam u fazonu da nekog gledam iz daleka i tiho čeznem. :lol:

E, Dlako, a šta si u stvari hteo da pitaš? :roll:



Ma što bi ćutala ako te je odbio ... samo ožežiš po kraju i da vidiš kako će sledeći put da pazi koga odbija ;)
 

Back
Top