Čestitke reprezentaciji SiCG

CIKLON B:
КАКВА ЈЕ РЕАЛНА КОРИСТ ОД ТОГ ДОГАДЈАЈА
ОЋУ ЛИ ДА ДОБИЈЕМ НЕКИ КЕШ
Realno ćeš da dobiješ ****, isto k'o i ovi iznad, mnogobrojni navijači a bogami i mi ostali koje zabole tuki za polupismene morone koji guraju loptu nogom među dve bandere.

_____________________________________
Shaquille O'Neal on whether he had visited the Parthenon during his visit to Greece: "I can't really remember the names of the clubs that we went to."
 
Sizif:
Realno ćeš da dobiješ ****, isto k'o i ovi iznad, mnogobrojni navijači a bogami i mi ostali koje zabole tuki za polupismene morone koji guraju loptu nogom među dve bandere.

_____________________________________
Shaquille O'Neal on whether he had visited the Parthenon during his visit to Greece: "I can't really remember the names of the clubs that we went to."


Dobro, a sta ces ti da nam das! Post na forumu?! Sta vredi kad si glup, mogu samo da izgubim!


4 milijarde ljudi nece dobiti nista. Jos ce neki davati za ulaznice na svetsko prvenstvo. Znaci svi su oni ludi?!
I JA BI DAO DA MOGU DA ODEM U NEMACKU!
BARAVO PLAVI, BRAVO ZA ILIJU PETKOVICA. SAMO TAKO NASTAVITE!
 
i imash satisfakciju shto je nasha drzhava poznata u svetu.... i shto smo dobili shansu da postanemo neshto bolje..
nego, ja bio na trgu... ^^^^

768021962434e2f2b93223823587152.jpg



onaj gore levo...
 
****** LJUDI SVI SMO U FAZONU DAJ ŠTA DAŠ,SAMO DA NISU GOLI KEČEVI I DA NE OPANDRKNE.

PO MENI JE DOBRO SAMO TO, ŠTO SMO PROŠLI DALJE, INAČE IGRA KAO IGRA JE KRŠ POGOTOVO U DRUGOM POLUVREMENU.NEPOTREBNO SU STALI I DOZVOLILI KRŠEVITIM BOSANCIMA DA NAM PRAVE ŠANSE.KATASTROFA!!!!!!!!

JA RAZUMEM DA MI NEMAMO BOLJU REPREZENTACIJU ALI ZATO TREBA DA IGRAŠ NAPADAČKI,KAKO JE DO JAJA ODIGRALA MLADA REPREZENTACIJA,MOMCI NEZNAJU MNOGO AL SU ZATO NAPALI NESRETNE BOSANCE GDE SU I NA 3:1 JURILI DA DAJU JOŠ NEKI ,TO JE BRATE FUDBAL A NE ILIJA ZIHERAŠ DAO JEDAN GO PA PUNE GAĆE GOVANA NE SME DA PREĐE CENTAR .DOKLE GOD BUDEMO IMALI TAKAV FUDBAL NIGDE NAS NEĆE BITI,SVAKA ČAST POJEDINCIMA ZASLUŽUJU SVE ČESTITKE!!!!
 
Goku:
Dobro, a sta ces ti da nam das! Post na forumu?!
Ništa ja tebi nisam rekao, lepo sam odgovorio čoveku da će dobiti tuki od toga što smo mi pobedili one brđane, isto kao i ja i ti a i svi ostali osim malobrojne fudbalske mafije i medija koji će solidno omastiti prste parama od tvojih ulaznica i skupih reklama u udarnom terminu.

A to što neko reče da budemo poznati u svetu? Pa bolje bi nam svima bilo da smo poznati u svetu ko Japanci, po Tojoti i Soniju ili barem kao Irci, po pivu, od toga bar ima neke koristi za sve. Od ovoga nema niko osim onih malobrojnih koji šišaju ovce po stadionima i sportskim halama.
 
Sizif:
Ništa ja tebi nisam rekao, lepo sam odgovorio čoveku da će dobiti tuki od toga što smo mi pobedili one brđane, isto kao i ja i ti a i svi ostali osim malobrojne fudbalske mafije i medija koji će solidno omastiti prste parama od tvojih ulaznica i skupih reklama u udarnom terminu.

A to što neko reče da budemo poznati u svetu? Pa bolje bi nam svima bilo da smo poznati u svetu ko Japanci, po Tojoti i Soniju ili barem kao Irci, po pivu, od toga bar ima neke koristi za sve. Od ovoga nema niko osim onih malobrojnih koji šišaju ovce po stadionima i sportskim halama.

Ma bre ti si trebao da cestitas sto svi sad rade, a ne da pricas gluposti.
Zamisli da hiljade ljudi zavrsi ekonomsi ili pravni ili bilo koji drugi fakultet, i ti kazes sta mi imamo od toga!?
Aako 'oces da budes poznat u svetu moras od neceg da pocnes!

BRAVO PLAVI!
 
Goku:
Ma bre ti si trebao da cestitas sto svi sad rade, a ne da pricas gluposti.
Nemam tendenciju da radim nešto samo zato što to svi rade, ukoliko to ne smatram opravdanim.
Goku:
Zamisli da hiljade ljudi zavrsi ekonomsi ili pravni ili bilo koji drugi fakultet, i ti kazes sta mi imamo od toga!?
Da imamo više fakultetski obrazovanih stručnjaka, ja bih bio najsrećniji, baš zato što je to pravi put kao boljem standardu i životu. Masovni (televizijski) sport je samo obmana da postižemo nešto značajno. Znaš šta kažu da je fudbal? Pa kad pedeset hiljada ljudi sedi na tribinama i milioni pred televizorima i gledaju kako šačica ljudi radi ono što bi svi oni trebalo da rade umesto da sede i goje se.
Goku:
Aako 'oces da budes poznat u svetu moras od neceg da pocnes!
Evo recimo ti si dao dobar predlog, mislim da je odlično početi od obrazovanja.
 
Bravo Ilija, bravo Plavi,
Sad ste prvi na zelenoj travi
I zato sad cela nacija slavi
A sad na svetsko prvenstvo navali
A ti Sizife, jesi li gledao Crnog Gruju
Ti bi im tamo brisao bulju
Mnogo kenjas, malo znas
Mesas se tamo gde ne trebas
Milijarde ce da sede i da se "goje"
A Plavi ce za naciju da se znoje
I da svetu reprezentuju nase boje
Dok ti ovde trosis reci i vreme
Svuda se izgovara ime nase zemlje
Plavima jedna velika ovacija
sad je cela nacija reprezentacija
I fudbal, Sizife, nije manipulacija
I nasima da kazes Gracija
 
gulum:
****** LJUDI SVI SMO U FAZONU DAJ ŠTA DAŠ,SAMO DA NISU GOLI KEČEVI I DA NE OPANDRKNE.

PO MENI JE DOBRO SAMO TO, ŠTO SMO PROŠLI DALJE, INAČE IGRA KAO IGRA JE KRŠ POGOTOVO U DRUGOM POLUVREMENU.NEPOTREBNO SU STALI I DOZVOLILI KRŠEVITIM BOSANCIMA DA NAM PRAVE ŠANSE.KATASTROFA!!!!!!!!

JA RAZUMEM DA MI NEMAMO BOLJU REPREZENTACIJU ALI ZATO TREBA DA IGRAŠ NAPADAČKI,KAKO JE DO JAJA ODIGRALA MLADA REPREZENTACIJA,MOMCI NEZNAJU MNOGO AL SU ZATO NAPALI NESRETNE BOSANCE GDE SU I NA 3:1 JURILI DA DAJU JOŠ NEKI ,TO JE BRATE FUDBAL A NE ILIJA ZIHERAŠ DAO JEDAN GO PA PUNE GAĆE GOVANA NE SME DA PREĐE CENTAR .DOKLE GOD BUDEMO IMALI TAKAV FUDBAL NIGDE NAS NEĆE BITI,SVAKA ČAST POJEDINCIMA ZASLUŽUJU SVE ČESTITKE!!!!

uzeo si mi post iz usta
 
Sizif:
Realno ćeš da dobiješ ****, isto k'o i ovi iznad, mnogobrojni navijači a bogami i mi ostali koje zabole tuki za polupismene morone koji guraju loptu nogom među dve bandere.

_____________________________________
Shaquille O'Neal on whether he had visited the Parthenon during his visit to Greece: "I can't really remember the names of the clubs that we went to."

ccc,ne razumem ovakve ljude,obesi se,toliko cu reci !
 

Back
Top