СРПСКИ ПУТИН

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
У НАБИЛДОВАНОМ ...САМО...НАРЦИСОИДНА БУДАЛА

ЗА 10 ГОДИНА, БИЋЕ КО... КРМАК ЧАНАК...:hehe: ......:hahaha: :zcepanje:

Знаш ли колико набилдовани Сталоне има година?

И Арни се вратио у форму, мада је сталонеов вршњак.

Свакако је могуће наћи огроман број људи који и у старијим годинама воде рачуна о свом зрављу (што подразумева и редовну физичку активност / а под физичком активношћу се не подразумева шетање у парку/).
 
On je više srpski Vuk Branković nego Putin. Nema on ni P od Putina u sebi

Бранковићи су велика српска династија која се борила за Србију у тешким временима а Вук Бранковић је био велики Србин и велики јунак, који је трагично завршио у турском казамату јер се није покорио освајачима.
 
Ja sam mozda malo bezobrazan,ali mene to Srpski Putin asocira na bezobrazluk,kad neki Srbin to radi kako treba,zestoko,pa Srpski Put In odgovara jednom nazivu,kako bi recimo usedelice i baba devojke iz zapadne Evrope,narocito Danske i tih severnih zemalja,nazvale nase momke na privremenom radu koji bi ih dobro odradili,za pamcenje sto se kaze
 
Бранковићи су велика српска династија која се борила за Србију у тешким временима а Вук Бранковић је био велики Србин и велики јунак, који је трагично завршио у турском казамату јер се није покорио освајачима.
Vuk Brankvoic je izbegavao vayalske obaveze i pruzao otpor do 1396 kada je Lazarevic sa svojom konjicom odigrao kljucnu ulogu u slomu zadnjeg velikog krstaskog pohoda kod nikopolja koji je presudio padu balkanskih drzava.
Ako je ko zasluzio epitet izdajica to je Stefan Lazarevic verni turski vazal u najgorim trenucima.
 
Vuk Brankvoic je izbegavao vayalske obaveze i pruzao otpor do 1396 kada je Lazarevic sa svojom konjicom odigrao kljucnu ulogu u slomu zadnjeg velikog krstaskog pohoda kod nikopolja koji je presudio padu balkanskih drzava.
Ako je ko zasluzio epitet izdajica to je Stefan Lazarevic verni turski vazal u najgorim trenucima.

istorija je posve izvitoperena,ja sam tek poceo da shvatam od pre par godina,sta je zapravo istina,zadnjih 7-8 god imam vremena,te se bavim raznim proucavanjima
 
Vuk Brankvoic je izbegavao vayalske obaveze i pruzao otpor do 1396 kada je Lazarevic sa svojom konjicom odigrao kljucnu ulogu u slomu zadnjeg velikog krstaskog pohoda kod nikopolja koji je presudio padu balkanskih drzava.
Ako je ko zasluzio epitet izdajica to je Stefan Lazarevic verni turski vazal u najgorim trenucima.

И Стефан је био велики српски јунак. ОН је био јуначина. Прави војник и витез, као и Ђурађ Бранковић. То су били мушкарци а не ова тројица горенаведених.
 
Стефан је не само јунаштвом већ и интелектом шио ову тројицу за 28 копља.

- - - - - - - - - -

његова дела су видљива свуда влада беда где је он влассс
бтв разумеш ли ваљда нешто
Пајтић нигде нема власт.


САО Војводина нема никакве надлежности. То је икебана за смиривање војвођанерских аутономаша којима је форма битнија од суштине.
 
Стефан је не само јунаштвом већ и интелектом шио ову тројицу за 28 копља.

- - - - - - - - - -


Пајтић нигде нема власт.


САО Војводина нема никакве надлежности. То је икебана за смиривање војвођанерских аутономаша којима је форма битнија од суштине.

па што је пристао да биДне икебана ако има толике титуле дрр мррр....
бтв пре ће да буде да је бридно са памећу:rotf:
 
" vojvođanski premijer "...

...

Koliko vi u Srbiji imate premijera???

Зависи.


Да ли сматрамо да је Војводина у Србији или не? Ако јесте, онда имамо два.

Даље, поставимо питање да ли је Косово (и Метохија) у Србији или не.

Ако јесте, онда имамо 3 премијера.
 
Vuk Brankvoic je izbegavao vayalske obaveze i pruzao otpor do 1396 kada je Lazarevic sa svojom konjicom odigrao kljucnu ulogu u slomu zadnjeg velikog krstaskog pohoda kod nikopolja koji je presudio padu balkanskih drzava.
Ako je ko zasluzio epitet izdajica to je Stefan Lazarevic verni turski vazal u najgorim trenucima.

ne lupaj po obicaju,krstasi su sami sebe sopstvenom arogancijom pobedili kod Nikopolja.Vi profesionalni tupavci imate neopisivu potrebu da izvrcete istorijske cinjenice
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top