Zaposlenje u politici

CIKLON B

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Zbog teske finansiske situacije i zbog cinjenice da moram da zivim sa matorima do kraja njihovog zivota, sa teskom mukom i gorcinom u dusi sam odlucio da se profesionalno bavim politikom - zbog novca. Bez obzira na svoje politicke stavove mislim da je moguce politiku svatiti cisto profesionalno.

politicargovor0uj.jpg


Na ovako nesto sam mislio
 
Па какво је време дошло - "политика" је за сада ЈЕДИНИ и ЈЕДИНИ УНОСАН ПОСАО... добар Ти је избор... овај даса је прави кретеноид у напору да буде шармантан...
 
Св.Јован Кроштантски:

- Умукните ви, уображени конституционалисти и парламентаристи! ''Иди од мене, сатано! Саблазан си ми! Јер не мислиш што је Божије, него што је људско'' (Мт.16,23), рекао је Господ Петру који му је противречио. Идите и ви, који се противите заповести Божјој! Не располажете ви престолима Царева земаљских. Одбијте, дрзници, који ни сами собом не умете да управљате не учинивши ништа корисно за Русију. Од Господа се добија власт, сила, храброст и мудрост да се управља својим поданицима...
 
eremita:
Па какво је време дошло - "политика" је за сада ЈЕДИНИ и ЈЕДИНИ УНОСАН ПОСАО... добар Ти је избор... овај даса је прави кретеноид у напору да буде шармантан...

A najbolje je biti opozicioni političar: sva prava, a nikakve obaveze i odgovornosti, ne moraš čak ni da pisneš u Skupštini....
 
КиМ:
Св.Јован Кроштантски:

- Умукните ви, уображени конституционалисти и парламентаристи! ''Иди од мене, сатано! Саблазан си ми! Јер не мислиш што је Божије, него што је људско'' (Мт.16,23), рекао је Господ Петру који му је противречио. Идите и ви, који се противите заповести Божјој! Не располажете ви престолима Царева земаљских. Одбијте, дрзници, који ни сами собом не умете да управљате не учинивши ништа корисно за Русију. Од Господа се добија власт, сила, храброст и мудрост да се управља својим поданицима...

Slazem se ja sa ovim sto je receno i nemam nista protiv.
Ali ipak...

TREBA MI KESA

Jer kao sto je neko rekao da
ispod bogatasa cuci jedan djavo
a ispod siromaha dva
 
CIKLON B:
Slazem se ja sa ovim sto je receno i nemam nista protiv.
Ali ipak...

TREBA MI KESA

Jer kao sto je neko rekao da
ispod bogatasa cuci jedan djavo
a ispod siromaha dva
Хе хе, није битно ако хоћеш да зарадиш већ начин на који долазиш до новца. Можеш зарађивти милионе док год то радиш на поштен начин. И ПОДЕЛИШ СА ЦРКВОМ ПРАВОСЛАЦВНОМ са времена на време.
 

Back
Top