Adsense problem
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Adsense problem

Primećen član
    Učlanjen
    14.07.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Adsense problem

На страом налогу су ми ункинули опцију уновчавање због тога што сам кршио ауторска права.

Ја сам тај гмаил налог обрисао и отворио нови међутим сада имам овај проблем када хоћу да унивчим своје видео снимке.

Хвала вам на интересовању за Google AdSense. При прегледу ваше пријаве приметили смо да се информације о вашем налогу подударају са тренутно одобреним AdSense налогом који је повезан са подацима за пријављивање @gmail.com. Будући да наше смернице не дозвољавају више налога, у овом тренутку не можемо да прихватимо вашу нову пријаву.

Ако желите да додате @gmail.com као податке за пријављивање на свој одобрени налог, то можете да урадите предузимањем следећих корака:

Пријавите се на AdSense налог који је повезан са подацима за пријављивање
    @gmail.com на страници www.google.com/adsense.
    На картици „Почетна страница“ кликните на линк „Подешавања налога“ у траци за навигацију са леве стране.
    На страници „Подешавања налога“ померите садржај странице надоле до одељка „Приступ и овлашћење“, који се налази при дну странице.
    У поље „Корисници са ауторизованим приступом“ унесите податке за пријављивање @gmail.com и кликните на „Позови“.
    Кад сте позвали @gmail.com као податке за пријављивање за свој налог, проверите да ли сте на ту имејл адресу добили позивницу и пратите упутства за додавање ових нових података за пријављивање.

Ако свом одобреном налогу не можете да приступите помоћу података за пријављивање @gmail.com, пратите кораке у одељку Алатка за решавање проблема у вези са пријављивањем. Ако не успете да поново добијете приступ свом налогу помоћу овог процеса, видећете опцију преко које можете да нас контактирате. Затим ћемо заједно са вама радити на томе да приступите свом налогу помоћу жељених података за пријављивање.

Покушао сам све како су ми рекли и даље имам исти проблем. Молим за помоћ и унапред хвала!

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Adsense problem

Naravno da imaš isti problem, kršio si pravila i izbačen si iz programa. Tu ne pomaže promena adrese, nisu oni sisali vesla.

Primećen član
    Učlanjen
    14.07.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Када вам се ово деси нема вам друге него да направите нови г маил налог ида кренете од почетка. Покушао сам на све начине, али нема друге.

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SOL INVICTO Pogledaj poruku
    Када вам се ово деси нема вам друге него да направите нови г маил налог ида кренете од почетка. Покушао сам на све начине, али нема друге.
    Ne bih vam preporučio da ovo radite jer adsense nije vezan samo za vaš mail nego i za vas, vašu adresu itd. Najbolje je da poštujete pravila i ne dovetete sebe u ovakvu situaciju.

Slične teme

1. Problem sa ADsense
    Autor Бели Архангел u forumu Internet
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 28.01.2014., 19:17
  2. dva AdSense naloga u porodici,moguc problem???
    Autor Androlegend u forumu Internet
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.09.2013., 15:07
  3. Softwerski problem
    Autor Dynamite u forumu Humor
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.04.2007., 09:53
  4. problem
    Autor jasna u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.04.2004., 22:26
  5. Splinter Cell problem !