optonica ili vito
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: optonica ili vito

Početnik
    Učlanjen
    17.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano optonica ili vito

Pozzz svima
    Ima li neko ko se razume u led rasvetu da me posavetuje da li da kupim rasvetu marke optonica ili vito koja je bolja?
    Hvala vam najlepse na odgovoru

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Podrazumevano Re: optonica ili vito

Да не мислиш на v-tac?
    Имам искуства са Osram-ом, и поред двогодишње гаранције, нисам био задовољан и вратио сам око 5-6 сијалица.
    Са друге стране, узимао сам и неке безимене које раде у свим условима и са много укључења и искључења.
    Тржиште ЛЕД је тренутно у ширењу и биће све више понуђача како се људи буду више одлучивали за ту врсту осветљења.
    И поред искуства, ја бих пре ишао на варијанту понуде боље гаранције како бих имао основу да не будем у губитку јер цене ЛЕД још увек нису баш за свакога.
    V-tac који овде можеш да нађеш је вероватн из фабрике у Бугарској. Из исте фабрике су стизале и поменуте Osram сијалице којима нисам био задовољан.
    Са друге стране, из Минхена сам својевремено донео сијалице које и дан данас раде, у питању су спотови од 4W. Блага предност немачком произвођачу, мада ни Немци нису више оно што су били.
    "Свим људима вера у Бога усађена је у срце. Лажу они који кажу да не вјерују у Божје постојање"
    Луције Енеј Сенека млађи

Slične teme

1. Vito Nikolić
    Autor HeBePoBaTaH_ u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 13.08.2015., 11:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •