ŠETNJA BEOGRADOM: Vučić i Izetbegović

aleksandar-vucic-bakir-izetbegovic-poseta-beograd-kalemegdan-foto-nebojsa-ma-1437578892-706067.jpg

vucic-i-izetbegovic-igraju-sah-foto-printscreen-pink-1437578146-706059.jpg

aleksandar-vucic-bakir-izetbegovic-poseta-beograd-kalemegdan-foto-nebojsa-ma-1437578897-706069.jpg


Igrale se delije...........:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Какав циркус су направили у центру града.

У једном тренутку сели у кафе да "опуштено" попију пиће а около 3 круга горила у цивилу окренути леђима.

Па јбт ако си опуштен, шта си онда окружен са 30 до 40 из обезбеђења. Јел то демонстрација опуштености или превенција страха?

Рече ми мајка да је Пинк радио уживо пренос те циркуске сцене, немонтиран материјал, где се чуо врло неконвенционалан говор сниматеља и новинара. Каже да се у једном тренутку чуо женски глас " у пиззду материну, докле ће овај да драми по врућини овде", а пар пута се чуо мушки глас псујући масу од које није могао да ухвати кадар
 
Vučić i Izetbegović igrali šah na Kalemegdanu !!!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...rajeva-pokazao-beograd-na-vodi-clanak-1869863


ćopavi broz odlazi sve više u zaborav zahvaljujući bezbrojnim talentima gosn. Vučića !!!
Ko je dobio partiju ???
P.S
Gostu dao crne figure :mrgreen:

Ovih dana je nešto aktuelan šah... :think:

Upitan kako je doživeo Preševo, premijer je u šali rekao da je najpre ugledao šahovski klub, jer ga je to podsetilo na vreme provedeno u vojsci gde je najčešće igrao šah s Albancima.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...granti+ne+dolaze+da+bi+pravili+incidente.html
 
Upravo sam na TV-u odgledao snimak konferencije za štampu vučića i gostiju nam iz bih-a.......kaže vučko......srbija je vaša kuća.......reče on......lepo reče i o suživotu ....evo gledam da i šetaju po bg-u......lepo lepo......i.....SVAKA MU ČAST......ovako srbin uzvraća......hlebom.....takvi smo mi......za sve smo dobri osim za nas....mi smo bre dobar narod.....možda mali ali najveći na balkanu...srbin je danas lepo očitao lekciju o lepom ponašanju i muslimanima i hrvatima i srbima i amerima....svima.....pokazao je svoju srpsku dušu......nas su srbe fašisti sa zapada satanizovali a današnji postupak prestavnika srba je upravo dokazao suprotno......ustvari istinu......nama srbima su goovna iz jevrope nabili osećaj krivice za izmišljenje genocide i događaje skovanih u briselu.....londonu i vašingtonu....mi smo žrtve...posle rezolucije o srebrenici od strane engleza strasti su se uzburkale i ljude na prošlost podsetila.......videli smo kako je srbin prošao u potočarima.....to zapad hoće na našim prostorima.....nemire...opet nas svađaju........srbi su danas opet pokazali i pružili ruku prijateljstva i saradnje a videćemo dal je sin normalniji od oca......sve u svemu lepa je slika otišla u svet i najpre iskrena poruka za zajednički život......kao retko dosad pametno smo odigrali na provokaciju......
 

Back
Top