Svatovi provocirali Živiničane hrvatskim zastavama, a onda se pojavio crni Audi...

Poruka
7.143
Ovde ni Papa ne pomaze :)


Svatovi provocirali Živiničane hrvatskim zastavama, a onda se pojavio crni Audi
Juli 22nd, 2015

Kolona svatova u Živinicama nakratko je prekinuta nakon što je za sada nepoznata osoba (ili više njih) u crnom automobilu marke Audi, pribrližila se automobilu iz kojeg se viorila zastava Hrvatske, nakon čega je vozač strgnuo zastavu i bacio na ulicu.

 
izgleda da ovaj nece biti ni prekrsajno kaznjen :)

Ako na ovo ddas demografsku katastrofu koja vam se desava, izgleda da ste potpuno ugasili u Federaciji BiH...:)


ZLOČIN IZ MRŽNJE Živinice: Pogledajte kako su potrgali hrvatsku zastavu u svadbenoj koloni

Prije nekoliko dana, 17.7.2015. u Živinicama pokraj Tuzle, pred očima dvojice policajaca ispred same zgrade Općine Živnice, prošla je kolona automobila. Riječ je o hrvatskim svatovima. Prilikom kolone potrgana je zastava Republike Hrvatske što se jasno vidi i u video prilogu.

Kako tvrdi čitatelj, nijedan od lokalnih bošnjačkih medija nije želio objaviti ovo kazneno djelo.

Čitatelj je utvrdio identitet osobo, prijavio ju, no policija počinitelja još nije procesuirala i vrlo je upitno – hoće li uopće.

Riječ je o Almiru Paprikiću, (na fotografiji – naslonjen na vozilo kojim je počinio ovo kazneno djelo isti br. reg. tablica!)

almir-1.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne zazumijem zašto bi nekom smetala nečija zastava naročito ako se radi o svadbi?

Da probam da objasnim: muslimani u Federaciji BiH dozivljavaju ovu zastavu kao provokaciju. Vrlo prosto.

Zbog srpske zastve na svadbi pala je i prva zrtva rata 90-ih, tako ste i poceli rat.

Izgkeda da vam je to da vas "tudje" zastave provociraju prosto usadjeno u kolektivnu svest

 
ne znam ni ja,ali znam da je isticanje srpske zastave u hrvatskoj novcano kaznjivo.
http://www.novosti.rs/vesti/planeta...ska-Za-isticanje-srpske-zastave-kazna-30-evra

a neki muslimani su u bosni pucali na svatove zbog srpske zastave 90tih pa je poceo rat.

Tako je Kreso, medjutim u tim Zivinicama, zbog masovnog iseljavanje, ostalo vas je mozda 1%....U takvoj situaciji izgleda da morate da razmisljate da li je zivot siguran iza ovih preostalih 1%, a da ne pricamo o zastavi.

Vidis kako djavo dodje po svoje: kada ste proterivali Srbe iz Zivinica sve je bilo ok.

 
Da probam da objasnim: muslimani u Federaciji BiH dozivljavaju ovu zastavu kao provokaciju. Vrlo prosto.

Zbog srpske zastve na svadbi pala je i prva zrtva rata 90-ih, tako ste i poceli rat.

Izgkeda da vam je to da vas "tudje" zastave provociraju prosto usadjeno u kolektivnu svest


Ma ajde, ko to zastavu R BiH pod kojom je BiH priznata i postala članica UN-a naziva ratnom zastavom Armije BiH ? Naravno da to nije tačno ali i danas se tako prema toj zastavi "kolektivno" u RS odnose, a ne spominju koja je to njihova ratna zastava ?? Dokaz o kolektivnom usađivanju u svijest je ovaj primjer a ne to što ti podmećeš.
Jesi li čuo za selo Ravno ?? To selo je u BiH , to selo su srpske snage i JNA "poravnale " još krajem 1991.godine i tu su pale prve žrtve rata u BiH ili ti ne priznaješ "one druge" kad ih neko ubija ??

Idiota ima na svim stranama, ali ima više normalnih ma šta ti o tome mislio, evo jedan primjer, o ovakvim stvarima treba teme otvarati a ne o onim koje šire mržnju i gdje ti i neki drugi iskaljujete svoje frustracije i podmetačine:

Čelić: Evo šta bude kad se sretnu svatovi iz Federacije i RS (foto)

Na putevima gotovo svakodnevno možete vidjeti poneku svadbenu kolonu automobila. Tako su neizbježni i susreti kolona vozila.

Jedan zanimljiv susret svatova desio se u Čeliću.

Susreli su se svatovi iz Federacije i Republike Srpske, što je zabilježio Edin Smajlović.

-Fino čestitali, nazdravili jedini drugima i - svako svojim putem, najkraći je opis ovog susreta.

To je za Bportal.ba potvrdio Izudin Okanović, otac mlade, pred čijom se avlijom desio ovaj susret.

-Čestitali smo jedni drugima, rukovali se, fino se pozdravili, oni meni zaželjeli sreću, ja njima. Tako je uvijek bilo u Bosni, kazao je Okanović za Bportal.ba.

Slušajući šta pojedini političari pričaju ili čitajući komentare na društvenim mržama, moglo bi se zaključiti kako Srbi i Bošnjaci jedva čekaju priliku da se posvađaju jedini s drugima. U stvarnom životu, među običnim ljudima, stvari stoje drugačije. Makar kad se veselimo.
http://bportal.ba/eli-evo-ta-bude-kad-se-sretnu-svatovi-iz-federacije-i-rs-foto/
 
Izgleda da muslimani i Hrvati nisu u tolikoj ljubavi iako im je zajedničko to da ne vole Srbe. Inače ovaj musliman sa audijem izgleda ko kriminalac.

Vidju kako se vole:

dođi u hercegovinu nanu ti tvoju talibansku pa da te vidimo,
i što pobiže kad je tako hrabar,,,
nisi se ti namirio na pravog,, dobio bi ti svoje učas, ljigavac talibanski,,,

:)
 
Tako je Kreso, medjutim u tim Zivinicama, zbog masovnog iseljavanje, ostalo vas je mozda 1%....U takvoj situaciji izgleda da morate da razmisljate da li je zivot siguran iza ovih preostalih 1%, a da ne pricamo o zastavi.

Vidis kako djavo dodje po svoje: kada ste proterivali Srbe iz Zivinica sve je bilo ok.

Znas smoran si sa tim prozivkama da sam ja nekakav kresa.Ako imas pitanja oko mog identiteta i da li sam klon javi se administratoru.
Ja sam original na svu zalost tvoje intuicije:bye:
 
Ma ajde, ko to zastavu R BiH pod kojom je BiH priznata i postala članica UN-a naziva ratnom zastavom Armije BiH ? Naravno da to nije tačno ali i danas se tako prema toj zastavi "kolektivno" u RS odnose, a ne spominju koja je to njihova ratna zastava ?? Dokaz o kolektivnom usađivanju u svijest je ovaj primjer a ne to što ti podmećeš.
Jesi li čuo za selo Ravno ?? To selo je u BiH , to selo su srpske snage i JNA "poravnale " još krajem 1991.godine i tu su pale prve žrtve rata u BiH ili ti ne priznaješ "one druge" kad ih neko ubija ??

Idiota ima na svim stranama, ali ima više normalnih ma šta ti o tome mislio, evo jedan primjer, o ovakvim stvarima treba teme otvarati a ne o onim koje šire mržnju i gdje ti i neki drugi iskaljujete svoje frustracije i podmetačine:

Čelić: Evo šta bude kad se sretnu svatovi iz Federacije i RS (foto)

Na putevima gotovo svakodnevno možete vidjeti poneku svadbenu kolonu automobila. Tako su neizbježni i susreti kolona vozila.

Jedan zanimljiv susret svatova desio se u Čeliću.

Susreli su se svatovi iz Federacije i Republike Srpske, što je zabilježio Edin Smajlović.

-Fino čestitali, nazdravili jedini drugima i - svako svojim putem, najkraći je opis ovog susreta.

To je za Bportal.ba potvrdio Izudin Okanović, otac mlade, pred čijom se avlijom desio ovaj susret.

-Čestitali smo jedni drugima, rukovali se, fino se pozdravili, oni meni zaželjeli sreću, ja njima. Tako je uvijek bilo u Bosni, kazao je Okanović za Bportal.ba.

Slušajući šta pojedini političari pričaju ili čitajući komentare na društvenim mržama, moglo bi se zaključiti kako Srbi i Bošnjaci jedva čekaju priliku da se posvađaju jedini s drugima. U stvarnom životu, među običnim ljudima, stvari stoje drugačije. Makar kad se veselimo.
http://bportal.ba/eli-evo-ta-bude-kad-se-sretnu-svatovi-iz-federacije-i-rs-foto/

Zasto ste ubili srpskog svata i time prakticno poceli rat?

Prosto pitanje.
 
Znas smoran si sa tim prozivkama da sam ja nekakav kresa.Ako imas pitanja oko mog identiteta i da li sam klon javi se administratoru.
Ja sam original na svu zalost tvoje intuicije:bye:

Ok Kreso :lol:

- - - - - - - - - -

Nedavno su u Sarajevu pretuceni neki bajkerii iz Cacka samo zato sto su imali majce na kojima je pisalo "Srbija". Mogu misliti sta bi im se desilo da su imali srpaku zastavu sa sobom :roll:
 
nekulturna stoka, otima stvari iz tudjeg automobila

- - - - - - - - - -

nekulturna stoka, otima stvari iz tudjeg automobila

Ne, nego poremećena marva maše zastavama iz automobila u pokretu izazvajući tako opštu opasnost.

Tako može da povredi pa i ubije nekog slučajnog prolaznika.

Kad ne reaguje policija na ovako bahato ponašanje ljudi moraju sami da isključuju neodgovorna lica iz saobraćaja.

Šta reći sem - divlji Hrvati.
 
Zasto ste ubili srpskog svata i time prakticno poceli rat?

Prosto pitanje.

Prosta ti laž, svat jeste ubijen, ubio ga kriminalac, kojem je smetala ta provokacija.
Rat je počeo napadom na selo Ravno, rat počeo mnogim drugim napadima prije ubistva svata, prosto pitanje je da li su druge žrtve (prije ubistva svata) nebitne, nevažne ???
 
Ne, nego poremećena marva maše zastavama iz automobila u pokretu izazvajući tako opštu opasnost.

Tako može da povredi pa i ubije nekog slučajnog prolaznika.

Kad ne reaguje policija na ovako bahato ponašanje ljudi moraju sami da isključuju neodgovorna lica iz saobraćaja.

Šta reći sem - divlji Hrvati.

Idu kroz centar gusto naseljenog muslimanskog mesta, sviraju, masu zastavom i provociraju. I onda se cude sta se desava

 
Prosta ti laž, svat jeste ubijen, ubio ga kriminalac, kojem je smetala ta provokacija.
Rat je počeo napadom na selo Ravno, rat počeo mnogim drugim napadima prije ubistva svata, prosto pitanje je da li su druge žrtve (prije ubistva svata) nebitne, nevažne ???

Aha, znaci prizajes da je ubijen od strane muslimana. Zasto onda nije uhapsen pocinilac, koji je ubio svata pred crkvom?

Bukvalno ista situacija se sada ponavlja sa Naserom Oricem, za koga ste se odjednom setili da ima optuznicu.


Zasto zlocinci Oric i Dudakovic nisu u zatvoru? Kada cete poceti hapsiti zlocince i ako ne pocnete, kako mislite da odrzite tu "BiH", do koje vam je navodno stalo?
 
Prosta ti laž, svat jeste ubijen, ubio ga kriminalac, kojem je smetala ta provokacija.
znaci mahanje zastavom je provokacija.

Rat je počeo napadom na selo Ravno, rat počeo mnogim drugim napadima prije ubistva svata, prosto pitanje je da li su druge žrtve (prije ubistva svata) nebitne, nevažne ???
koji su to drugi brojni etnicki zlocini pre ubistva svata?Zanima me.
Mozes li ih nabrojati.
 
Tako je Kreso, medjutim u tim Zivinicama, zbog masovnog iseljavanje, ostalo vas je mozda 1%....U takvoj situaciji izgleda da morate da razmisljate da li je zivot siguran iza ovih preostalih 1%, a da ne pricamo o zastavi.



Pa to je valda ta "multi-etnicka" Bosna za koju se zalagao islamski fundamentalista Izetbegovic. :roll:
 

Back
Top