Seksom skidao crnu magiju

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647
Seksom skidao crnu magiju

Valjevo - U okolini Valjeva pojavio se lažni vidovnjak koji tvrdi da otklanja čini kupanjem u „čarobnoj vodi“. Da bi je „očistio od demona“, ovaj sredovečni muškaraca je jednu lakovernu Valjevku ubedio da s njim ima seksualni odnos, posle čega se ona za pomoć obratila privatnoj detektivskoj agenciji, a slučaj je prijavljen i tužilaštvu u Valjevu.

Žena u četrdesetim godinama, koja se nakon nekoliko seansi kod „vidovnjaka“ obratila privatnom detektivu, priča da je pomoć od njega zatražila zbog bračnih problema.

- Čula sam da čisti od čini. Kada sam došla kod njega kući, rekao mi je da smo deca i ja pod magijom koju može da skine tako što će me okupati u „čarobnoj vodi“. Otišli smo u susednu sobu, rekao mi je da se skinem i stanem u lavor u koji je njegova žena sipala vodu, i odmah izašla. Kupao me je, prelazeći rukama svuda po mom telu, gotovo sat vremena - priča žena koja insistira na anonimnosti. Kupanje se, kako kaže, ponovilo i naredna dva dana, a trećeg dana „vidovnjak“ joj je rekao da je magija teška i da je jedini način da on preuzme njenu negativnu energiju taj da „stupe u seksualni odnos“. Žena je pristala i na to, da bi potom za tri tretmana, uključujući i seks, platila „vidovnjaku“ 500 evra i zlatni lančić.

Kakav kupler-majstor!

Ovo sa čarobnom vodom valja zapamtiti.
 
To sta zenama sve mozes da uvalis i podvalis pa to je za pricu.Ove curke kod mene na poslu su se redom upecale i od jednog sarlatana akvizitera pokupovale najgluplje stvari zbog kojih im i danas skidaju od plate a da skoro nista od obecanog nisu dobile.O kako su se glupace samo primile na kojekave carobne steznike i gatje koje tope celulit i na sprajceve koji trajno podizu gnjile guzove i visetje sise.Dobile su neke gace od ljute sintetike od kojih su im se gnjili guzovi ojeli a redom su fasovale i svakojake osipe:hahaha:.Isle su hodnicima posle raskrecene zbog ojeda kao da ih je torbao neki slon pa ih je razguzio.Ala sam im dupeta pomerao izazivao sam ih na dvoboj da potegnu revolvere jer su isle poput kauboja
 

Back
Top