je li bog stvorio i vanzemaljce ...

266px-Alienigena.jpg
 
U svemiru od oko 200 milijardi galaksija sa vise solarnih sistema od svih zrna peska na Zemlji tesko je poverovati da smo sami u svemu tome :)

verovanje je jedna kategorija a dokazivanje druga...
ja licno ne verujem u izvanzemljake,
i slazem se sa time da u kosmosu postoji neogranicen broj planeta i glaksija i svega ostalog,
ali da postoje izvanzemljaci, dok ih ne vidim ne verujem...
 
U svemiru od oko 200 milijardi galaksija sa vise solarnih sistema od svih zrna peska na Zemlji tesko je poverovati da smo sami u svemu tome :)

Čak bi bilo nelogično da jedino na planeti zemlji postoji život . To opet ne znači da će nam neki sa drugih planeta dodji u goste .
U svemiru sigurno postoji neki život na mjestima gdje postoje uslovi za život .Gdje su ta mjesta sumnjam da ćemo ikada
saznati zbog prevelikih udaljenosti .
 
Čak bi bilo nelogično da jedino na planeti zemlji postoji život . To opet ne znači da će nam neki sa drugih planeta dodji u goste .
U svemiru sigurno postoji neki život na mjestima gdje postoje uslovi za život .Gdje su ta mjesta sumnjam da ćemo ikada
saznati zbog prevelikih udaljenosti .

Mi cak ni ne znamo sta su povoljni uslovi za zivot, postoje vrste zivota koje zive na nenormalnim temperaurama i pod ogromnim radijacijama, cak i na ovoj planeti, a samo u nasem solarnom sistemu postoje mesta sa tecnom vodom i tecnim rekama metana i slicno.

- - - - - - - - - -

Gledao sam taj dokumentarac na discovery i mislim da ima smisla da su nas oni stvorili .

Nisu mogli da pomesaju vanzemlajca i simpanzu i da stvore nas, jer nasa evolucija je trajala 6-8 miliona godina od odvajanja sa zajednickim pretkom od koga su nastale i simpanze, jedino ako su vanzemaljci radili taj posao 6 miliona godina, fosili pokazuju postepenu promenu, nista se nije desilo odjednom.
 
Нека моја теорија и јесте да су нас ванземаљаци створили, а необичне конструкције које не можемо ни са данашњом технологијом да их поновимо. Те ванземаљце зовемо боговима и богињама док их ришћани зову палим анђелима и демонима.
 

Back
Top