Prodaja magle

Poruka
21.521
Eto gledam ja tako neke emisije od pre 10 i 15 godina. Seselj,Djindjic,Draskovic,Kostunica......... Prica se o svemu... sve je aktuelno.. a pogledam danas emisije evo na primer onu tesku rec kapiram da mu to dodje kao neka main-strim emisija danas ili onaj uptinik,da mozda ne.....

Sve nesto pricaju tajkuni,korpucija,ekonomija ludilo nema vise ni reci o Kosovu,Republici Srpskoj,Crnoj Gori... Mislim sta ne kapiram? CG je nezavisna drzava ok a to sto tamo po popisu zivi preko 30 posto Srba kojima su oduzeta sva ljudska prava nema nikakve veze? Srbija nema nista sa tim ?

Okej treba da se prica o ekonomiji al ovo je prevrsilo svaku mercu kolko nam mazu oci.... Evo bas gledam iz prosle godine pred izbore kad je Vucic u teskoj reci obecao da nece da smanjuje penzije ni po koju cenu.. I svi znamo sta je posle bilo.. Odose penzije 10 posto. Hapsimo tajkune idemo ludilo a niko uhapsen.. Miskovic pusten ! Niko osudjen !

Oce li doci vreme u skorijoj buducnosti da cemo imati na nekoj od najjacih televizija mogucnost da vidimo u istom studiju nekog iz SNS-a, iz SRS-a , DS-a , SPS-a . . Kakvi ste optimisti po tom pitanju ? Da se u takvim emisijama cuje po koja rec o Kosovu ? Sta se tacno desava? Dokle smo ga priznali a dokle nismo? Sta je sa Srbima dole? Da vidimo sta je sa republikom Srpskom jel ce biti referendum ili nece? Sta pise u tom ustavu? Sta rade Ugljanin i ekipa po Raskoj? Sta mulja ova vojvodjanska partija? Kakvi su to potpisi za Vojvodinu republiku ? Oce u Presevu da pocnu da placaju struju? Sto je sklonjen spomenik?

Dokle bre misle da nam prodaju maglu o ekonomskim temama.. Vicu nam samo ej vidi ekonomija vidi bolji zivot a dok mi blenemo oni nam sa strane za to vreme uvode Kosovo u UN, ukidaju republiku Srpsku,otidaju polako Vojvodinu,Rasku oblast........
 

Back
Top