Internet paketi

Harbom

Početnik
Poruka
8
Pozdrav :D

Treba mi mala pomoc. Naime, treba mi internet i samo internet, bez televizija, aba tela, poziva za avganistan, turskih televizija itd. Samo net.
Pa me zanima da li mi mozete preporuciti nekog provajdera koji svoje usluge daje u Cacku, a da je dobar, tacnije da mu je odnos brzine interneta i cene realan.
Zaleteo sam se prvo na SBB ali koliko vidim oni daju Internet samo ako se uzme TV, sto na kraju izadje na nekih 2700 mesecno. Pogledao sam i kod Oriona, daju brzinu od 2mbps za 1500 din, sto je malo drsko, podelite to sa 8, nema sanse da mi ucita bilo sta sa neta. Znaci ukratko, net najmanje 10mbps do 1700-1800 din. I da, umalo da zaboravim, nemam fiksni xD tako da cela prica sa aktivnim brojem kod mene nema prodju xD
 
ako nemas fiksni adsl propada kao ideja
ostaje kablovska pa onda sa njom i net (znaci tv plus net)...ni jedna kablovska ne daje samo net, ja htela isto sto i ti al mucak
ili wi fi oni paketi mts telenor ko vec daje al to je slabo, nema flet opcije, pa ako si neki zahtevan korisnik pisi propalo
total tv varijanta net im je preko adsl-a (tako su mi rekli u sbb predstavnistvu) znaci opet linija telefona opet otpisi
 
1. Ako ima opto kabal, najbolje
2. Ako neko daje sa TV paketom OK
3. Vireless, mislim da je najbolji Telenor.

Imam njihov paket (30€, a i ima i za 10)
Neki novi 4G modem, mogu još 10 uredjaja da priključim na njega)
Msm, drugi korisnik, ovi novi telefoni i sl.

Brzina?
Malo škakljivo.
Od 1.000 Kb/sec, pa i više, kad nije gužva.
A zna da padne, kao npr, sada na par desetina Kb/sec
kada se nešto veliko "skida."
Samo za komunikaciju stvano OK
 
Poslednja izmena:
Pozdrav :D

Treba mi mala pomoc. Naime, treba mi internet i samo internet, bez televizija, aba tela, poziva za avganistan, turskih televizija itd. Samo net.
Pa me zanima da li mi mozete preporuciti nekog provajdera koji svoje usluge daje u Cacku, a da je dobar, tacnije da mu je odnos brzine interneta i cene realan.
Zaleteo sam se prvo na SBB ali koliko vidim oni daju Internet samo ako se uzme TV, sto na kraju izadje na nekih 2700 mesecno. Pogledao sam i kod Oriona, daju brzinu od 2mbps za 1500 din, sto je malo drsko, podelite to sa 8, nema sanse da mi ucita bilo sta sa neta. Znaci ukratko, net najmanje 10mbps do 1700-1800 din. I da, umalo da zaboravim, nemam fiksni xD tako da cela prica sa aktivnim brojem kod mene nema prodju xD

Ako je brz net, onda ni to sa tv-om nije uopšte skupo.
 
Pozdrav :D

Treba mi mala pomoc. Naime, treba mi internet i samo internet, bez televizija, aba tela, poziva za avganistan, turskih televizija itd. Samo net.
Pa me zanima da li mi mozete preporuciti nekog provajdera koji svoje usluge daje u Cacku, a da je dobar, tacnije da mu je odnos brzine interneta i cene realan.
Zaleteo sam se prvo na SBB ali koliko vidim oni daju Internet samo ako se uzme TV, sto na kraju izadje na nekih 2700 mesecno. Pogledao sam i kod Oriona, daju brzinu od 2mbps za 1500 din, sto je malo drsko, podelite to sa 8, nema sanse da mi ucita bilo sta sa neta. Znaci ukratko, net najmanje 10mbps do 1700-1800 din. I da, umalo da zaboravim, nemam fiksni xD tako da cela prica sa aktivnim brojem kod mene nema prodju xD


sta da ti kazem,ako hoces brzinu,onda moras uzeti mobilni net. kod telenora na 3g sa najbrzim modemom ide do 20-25mbit/s,na 4g ide preko 50mbit/s,ali ne bih ti 4g preporucio da koristis,jer ce mozda prebrzo da ti odu megabajti. a ovako,kod telenora imas 15gb za 1100 din. sta je bitno i sto bas telenor? stabilnost na visokom nivou,brzina i dovoljno saobracaja za sve. e sad,jedino ako planiras da svaki dan gledas filmove i youtube,onda ti nece izdrzati.
 

Back
Top