Plata poštara u Srbiji

Moje mišljenje je da su informacije o platama lična stvar i da ih ne treba deliti na ovaj način....
Ako treba da se zaposliš kao poštar pa te zanima kolika je plata... moja topla preporuka je da se zaposliš i otkriješ sam.
 
Pitao sam danas našeg seoskog poštara - dostavljača i rekao mi je da ima oko četrdeset hiljada, šalteruše dobace do pedeset.

Isto tako rekao mi je da u BG u dostavljači imaju veće plate zbog povećanog obima posla i povećanog rizika, tako da sam dužan izvinjenje Sugaenzijevom drugaru poštaru koji verovatno zaista zaradi onoliko koliko je navedeno.
 
Postar iz naseg drustva koji radi u jednoj mesnoj posti u obliznjem predgradskom naselju nam je rekao da ima oko 64000 dinara mesecno

e sad ga pretera al zato dobiju na kusuru,recimo ovi sto dostavljaju em sto povremeno lazuckaju em sto ih caste...

- - - - - - - - - -

Pitao sam danas našeg seoskog poštara - dostavljača i rekao mi je da ima oko četrdeset hiljada, šalteruše dobace do pedeset.

Isto tako rekao mi je da u BG u dostavljači imaju veće plate zbog povećanog obima posla i povećanog rizika, tako da sam dužan izvinjenje Sugaenzijevom drugaru poštaru koji verovatno zaista zaradi onoliko koliko je navedeno.

ti.mene zezas da salteruse imaju 50000,ja reko 300e..brate u minis.na salt.dobijaju 350e..a ove u posti kao 500e..
 

Back
Top