Jednokrevetna soba na moru?

crnizmaj0

Ističe se
Poruka
2.205
Potrebna mi je pomoc tj. informacija ako neko zna da se negde na moru izdaje jednokrevetna soba ili nesto slicno molio bih da napise ovde ( pozeljno sa nekim kontakt podacima tog smestaja, npr. tel.) Ne svidja mi se ideja da placam one doplate od 70-100% kao *porez* sto nemam saputnika. Hvala unapred
 
Mislio sam na ova okolna (bez hrvatskog Jadrana)

- - - - - - - - - -

U hotelima imaju jednokrevetne,ali čisto sumnjam da neko privatno izdaje apartmane ili sobe za jednog bez doplate za drugi krevet. Probaj na booking.com...agencije nema šanse.
Koji hoteli imaju jednokrevetne? Napisi mi ako znas konkretno, mozda i to dolazi u obzir ako cena za tu *jednokrevetnu* nije prakticno skoro ista kao za 2 lezaja u dvokrevetnoj.
Nisam ni *ciljao* na agencije - mislio sam da mi odgovori neko ko je npr. letovao kod nekog gazde (gazdarice) pa je primetio da gazda npr. ima mozda i neku jednokrevetnu sobu. Ili ako je neki clan foruma mozda iz morskih krajeva pa ima nekog poznanika, rodjaka, komsiju... koji ima ovo sto meni treba
 
Poslednja izmena:
Mislio sam na ova okolna (bez hrvatskog Jadrana)

- - - - - - - - - -


Koji hoteli imaju jednokrevetne? Napisi mi ako znas konkretno, mozda i to dolazi u obzir ako cena za tu *jednokrevetnu* nije prakticno skoro ista kao za 2 lezaja u dvokrevetnoj

Jednokrevetne koristim na vikend i poslovnim putovanjima tako da na moru ne znam.

Odeš na booking.com, izaberi mesto i datum i onda jednu osobu a posle kad izlista hotele ideš na cene padajući meni "jedan krevet u jednokrevetnoj sobi"...pa ispitaj situaciju.
 
Jednokrevetne koristim na vikend i poslovnim putovanjima tako da na moru ne znam.

Odeš na booking.com, izaberi mesto i datum i onda jednu osobu a posle kad izlista hotele ideš na cene padajući meni "jedan krevet u jednokrevetnoj sobi"...pa ispitaj situaciju.
Hvala za savet, to cu verovatno raditi na kraju ... ako se bas pre toga niko ne javi ovde sa nekim konkretnim savetom . Ipak se nadam da do toga nece doci - vise volim insajderski savet od zivih ljudi nego te masivne sajtove (mada i oni imaju neke svoje dobre strane)
 

Back
Top