Jednokrevetna soba na moru?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Jednokrevetna soba na moru?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano Jednokrevetna soba na moru?

Potrebna mi je pomoc tj. informacija ako neko zna da se negde na moru izdaje jednokrevetna soba ili nesto slicno molio bih da napise ovde ( pozeljno sa nekim kontakt podacima tog smestaja, npr. tel.) Ne svidja mi se ideja da placam one doplate od 70-100% kao *porez* sto nemam saputnika. Hvala unapred
    Samo veoma pametni biraci mogu da se odreknu dela teritorije da bi im zauzvrat smanjili plate i penzije

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1675

Podrazumevano Re: Jednokrevetna soba na moru?

U hotelima imaju jednokrevetne,ali čisto sumnjam da neko privatno izdaje apartmane ili sobe za jednog bez doplate za drugi krevet. Probaj na booking.com...agencije nema šanse.
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6079

a koje more m
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    a koje more m
    Mislio sam na ova okolna (bez hrvatskog Jadrana)

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio fortes Pogledaj poruku
    U hotelima imaju jednokrevetne,ali čisto sumnjam da neko privatno izdaje apartmane ili sobe za jednog bez doplate za drugi krevet. Probaj na booking.com...agencije nema šanse.
    Koji hoteli imaju jednokrevetne? Napisi mi ako znas konkretno, mozda i to dolazi u obzir ako cena za tu *jednokrevetnu* nije prakticno skoro ista kao za 2 lezaja u dvokrevetnoj.
    Nisam ni *ciljao* na agencije - mislio sam da mi odgovori neko ko je npr. letovao kod nekog gazde (gazdarice) pa je primetio da gazda npr. ima mozda i neku jednokrevetnu sobu. Ili ako je neki clan foruma mozda iz morskih krajeva pa ima nekog poznanika, rodjaka, komsiju... koji ima ovo sto meni treba
    Poslednji put ažurirao/la crnizmaj0 : 21.07.2015. u 22:07
    Samo veoma pametni biraci mogu da se odreknu dela teritorije da bi im zauzvrat smanjili plate i penzije

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1675

Citat Original postavio crnizmaj0 Pogledaj poruku
    Mislio sam na ova okolna (bez hrvatskog Jadrana)

- - - - - - - - - -

Koji hoteli imaju jednokrevetne? Napisi mi ako znas konkretno, mozda i to dolazi u obzir ako cena za tu *jednokrevetnu* nije prakticno skoro ista kao za 2 lezaja u dvokrevetnoj
    Jednokrevetne koristim na vikend i poslovnim putovanjima tako da na moru ne znam.

Odeš na booking.com, izaberi mesto i datum i onda jednu osobu a posle kad izlista hotele ideš na cene padajući meni "jedan krevet u jednokrevetnoj sobi"...pa ispitaj situaciju.
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio fortes Pogledaj poruku
    Jednokrevetne koristim na vikend i poslovnim putovanjima tako da na moru ne znam.

Odeš na booking.com, izaberi mesto i datum i onda jednu osobu a posle kad izlista hotele ideš na cene padajući meni "jedan krevet u jednokrevetnoj sobi"...pa ispitaj situaciju.
    Hvala za savet, to cu verovatno raditi na kraju ... ako se bas pre toga niko ne javi ovde sa nekim konkretnim savetom . Ipak se nadam da do toga nece doci - vise volim insajderski savet od zivih ljudi nego te masivne sajtove (mada i oni imaju neke svoje dobre strane)

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1675

Upravo je taj sajt prevagnuo i broj 1 je zbog sistema recenzija,tj. ne možeš je napisati ako prethodno nisi boravio u tom hotelu ili apartmanu preko njih. Tako da čitanje recenzija je obavezno štivo.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6079

u grckoj pre izdaju dvokrevetnu sobu za 20e nego 1 krevet za 15,tako da svako usput nadje nekog sa istim problemom ili plati vise
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Gay soba na chatu
    Autor muzicar-bg u forumu Internet
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.12.2015., 20:38
  2. Malo vise o moru!
    Autor u forumu Razno
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.02.2004., 00:16
  3. srecno onom ko je na moru...
    Autor izzy u forumu Humor
    Odgovora: 0