Selo u Bosni sluzi kao centar za obuku ISIS.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Islamic State militants have established a stronghold in a picturesque village in mainland Europe where everyone is 'ready to respond to the summons to jihad (holy war)', it has been revealed.

Land in Osve, Bosnia-Hercegovina, is being bought by ISIS fighters and security services believe the area is used to train terrorists.

The discovery comes after the mountain village of Gornja Maoca in the country, where residents fly the notorious ISIS flag, was raided by police.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/art...eady-respond-summons-jihad.html#ixzz3gNqTmVRi

2AAB2ED900000578-3167057-image-a-12_1437309822252.jpg
2AAB2E9000000578-3167057-image-a-14_1437310705342.jpg


2AAB877700000578-3167057-Gornja_Maoca_is_home_to_Bosnian_followers_of_Wahhabism_a_strict_-a-24_1437312405629.jpg


Selo Osve u Bosni u kome se slobodno vijore ISIS zastave, posluzilo je kao centar za obuku ISIS boraca.
 
Занима ме ШТА овим поводом ради смрдљива МЗ - која се "поломи од бриге" за БиХ...... бедници једни.... лично верујем да баш они и финансирају обуку терориста да их искористе у своје сврхе а затим да их прогласе злочинцима.........
 
Занима ме ШТА овим поводом ради смрдљива МЗ - која се "поломи од бриге" за БиХ...... бедници једни.... лично верујем да баш они и финансирају обуку терориста да их искористе у своје сврхе а затим да их прогласе злочинцима.........

Ne radi nista,federacija je leglo mudzahedina,Alija im je dao pasose a Bakir nastavlja samo ``tatin``put...
 
Занима ме ШТА овим поводом ради смрдљива МЗ - која се "поломи од бриге" за БиХ...... бедници једни.... лично верујем да баш они и финансирају обуку терориста да их искористе у своје сврхе а затим да их прогласе злочинцима.........

прво да заврше(прљав) посао за тзв међународну заједницу па тек после следи награда у виду проглашења за терористе а затим и ликвидација.
 
Čitam u njemačkom Stern-u da je ISIS kupio zemlju u mjestu ili selu Osve.

Osve se nalazi 100 km od sarajeva, kako se navodi riječ je o brdašcu na kojem ima i ruševina dakle tako je umjesceno da niko neprimetno nemože priči .

Reporteri su odlazili do tog mesta sa domaćim vodičem i primjetili su da ih nagledaju pa su brzo napustili taj kraj .

Od maja kako piše Miror to selo nalazi se pod nadzorom milicije .

Medju prominentnim IS borcima ubraja se Osman Kekić i Jasin Rizvic obojica se nalaze u Siriji i aktivni su .


http://mobil.stern.de/politik/ausla...aut-terrorzelle-mitten-in-europa-6352976.html


i sta sad ?


Palo mi je na pamet koliko su srbi okrivljeni za rat u ex-yu setim se Generala Ratka i sta mu rade u hagu dok ovamo u sred bosne nastaje gnijezdo propasti

Zasto svijet dozvoljava da se Fundamentalisti gnijezde u Bosni i na taj način prijete evropi ?

Šta muslimani (znam da vas ima ) sa krste misle o svemu ovome ?

Da li je moguće da će opet biti rata i da će ovaj put morati srbi da se ujedine sa ujkama i njihovim cvećem da bi uništili zlo ?
 
Čitam u njemačkom Stern-u da je ISIS kupio zemlju u mjestu ili selu Osve.

Osve se nalazi 100 km od sarajeva, kako se navodi riječ je o brdašcu na kojem ima i ruševina dakle tako je umjesceno da niko neprimetno nemože priči .

Reporteri su odlazili do tog mesta sa domaćim vodičem i primjetili su da ih nagledaju pa su brzo napustili taj kraj .

Od maja kako piše Miror to selo nalazi se pod nadzorom milicije .

Medju prominentnim IS borcima ubraja se Osman Kekić i Jasin Rizvic obojica se nalaze u Siriji i aktivni su .


http://mobil.stern.de/politik/ausla...aut-terrorzelle-mitten-in-europa-6352976.html


i sta sad ?


Palo mi je na pamet koliko su srbi okrivljeni za rat u ex-yu setim se Generala Ratka i sta mu rade u hagu dok ovamo u sred bosne nastaje gnijezdo propasti

Zasto svijet dozvoljava da se Fundamentalisti gnijezde u Bosni i na taj način prijete evropi ?

Šta muslimani (znam da vas ima ) sa krste misle o svemu ovome ?

Da li je moguće da će opet biti rata i da će ovaj put morati srbi da se ujedine sa ujkama i njihovim cvećem da bi uništili zlo ?

Ne znam dokle cete da se zaludjujete sa paktoM sa Hrvatima. I muslimani i hrvati bi se radije udruzuli i sa samim djavolom samo da ne bi bili sa Srbima. Srbi su zadnji na planeti sa kim bi se oni udruzili. UKAPIRAJTE TO VEC JEDNOM !!!!

Sta ima ko da misli ? Pa i vrapci na grani znaju da su Amerikanci stvorili ISIS i da ih kontrolisu.

Ne znam dokle cete da slusate ko sta prica. Pocnite malo vise da gledate ko sta radi.

Kakva bre pretnja Evropi? Pa ISIS su stvorili da se NATO ne bi vise bas toliko blamirao. Stvorili su ga da likvidira drzave koje su dobre sa Rusima. Evo Sirija je prva.
 
Ne znam dokle cete da se zaludjujete sa paktoM sa Hrvatima. I muslimani i hrvati bi se radije udruzuli i sa samim djavolom samo da ne bi bili sa Srbima. Srbi su zadnji na planeti sa kim bi se oni udruzili. UKAPIRAJTE TO VEC JEDNOM !!!!

Sta ima ko da misli ? Pa i vrapci na grani znaju da su Amerikanci stvorili ISIS i da ih kontrolisu.

Ne znam dokle cete da slusate ko sta prica. Pocnite malo vise da gledate ko sta radi.

Kakva bre pretnja Evropi? Pa ISIS su stvorili da se NATO ne bi vise bas toliko blamirao. Stvorili su ga da likvidira drzave koje su dobre sa Rusima. Evo Sirija je prva.

Oh Zaboga sine nije ni tebi lako

Sad amer ima toliki mozak za takvu strategiju

Katastrofa
 
CIA SNAJKA CIA !

Da si ti sestro ziva i zdrava Rusija ti je totalnoj defanzivi i gleda kako da opstane.

Valjda vidis da su im usli u dvoriste ! Koliko imas ruskih izbeglica iz Ukrajine? Ko ih je zastitio ? Niko ! Par miliona Rusa je prosle godine proterano iz Ukrajine. Sto ih Putin nije zastitio nego je dozvolio da budu proterani sa svojih vekovnih ognjista ?!
 

Back
Top