Vanzemaljac hiberniran u kruški

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Kruške su mi jedno od omiljenijih voćki sa našeg podneblja. Jeste da su uvek skupe, jer slabo rađaju, grane im se ne okite plodovima kao jabukama, naročito ovih dana, čak su skuplje od ananasa, ali kruške su kruške. Imaju ukus manga, a daleko su hranljivije od njega.

E, sad... vidite fotografiju...



11155010.jpg




Veli meni moja draga: “Kakav si ti to vegan kad ćeš upravo pojesti hiberniranog vanzemaljca?” Aha ha ha ha ha ha ha. Odvalio sam se od smeha...

Vidi stvarno izgleda kao vanzemaljac u fazi hibernacije. Eto, da sam glup kao neki GMO svinjožderi, gutači GMO kobasica i salama od svinjskih creva i tumora, poverovao bih da je zaista u pitanju vanzemaljac u stanju hibernacije. I vređao bih ljude koji bi mi rekli da nije, kao što su mene vređali ćelavi i krezavi glupanderi, koji su umislili da su ćelavi i krezavi bogovi, kad sam im lepo objasnio da Zemlja nije ravna ploča i da se nikada neće pretvoriti u zvezdu.

Ako bih zaista pojeo ove kruškine semenke, sa sve njihovom opnom, da li bih bio “lažni vegan” (šta god to značilo, mada ne znači apsolutno ništa), kako me naziva jedan poznati novosadski homić, separatista, prevarant i šarlatan, koji je hapšen mnogo puta za razna kriminalna dela i ima podebeo policijski dosije, a o kome i o čijim prevarama su pisale novine i govorile radio stanice, zato što sam mu pocepao sve prevarantske mreže i razbio sve prevarantske šeme, ili ću i dalje ostati vegan (bez prefiksa “pravi” ili “lažni”)? Ne znam i ne zanima me šta o meni misle homići, separatisti, prevaranti i šarlatani, koje više niko ne zarezuje. Fuj.

Uradio sam ovako. Izvadio sam “hiberniranog vanzemaljca” iz kruške i ostavio ga GMO žderonji, GMO crevonji, GMO tumoronji, GMO mlekonji i GMO paštetonji, odnosno bacio sam ga u WC šolju (pa neka ga on sada traži po kanalizaciji, a kad ga nađe neka ga snimi i stavi na YouTube, a glupandere od svojih malobrojnih nepismenih sledbenika ubeđuje kako je sreo vanzemaljca). Aha ha ha ha ha ha ha.



10688310.jpg




Šta mislite?
 

Back
Top