Chelsea FC

Najveca glupost koju sam cuo!
Chelsea pored ,,zive,,Barse sa Ronaldinjom da je najbolji klub!
Real,Barsa,Bajern,Mancester,Arsenal,Milan,Inter,Juve svi su oni kilometarski daleko od smijesnog Chelsea.
Sto sve ovdje mozes cuti!!!!
 
maljak10:
ja vam samo kazem da je chelsea najjaci tim na svetu a svi vi mozete da pricate sta hocete. Samo sad svi recite ko je najbolji igrac celzija ja kazem da je to JOE COLE a vi
Ako ti tako kazes onda ti verujem
a najbolji igrac Celziija Robert Huth
2.gif








Ma salim se najbolji je Arjen Robben
 
Kakav chelzi...
sta se lozite bre przenice...
pitao bih vas za koga navijate pre 2 godine...
kako mrzim takve likove kao sto ste vi...
navijaju samo za najjace...

ja kad sam pricao prosle godine da ce liverpool uzeti ls svi su mi se smejali a na kraju se ispostavilo da cela srbja navija za liverpool ali posle uzetog trofeja...
a sad kad je taj liverpool na sredini tabele niko ga i nepominje!!!

najjaci klubovi su oni oji imaju dushu:
Crvena Zvezda (scg)
Liverpool (eng)
Athletico Madrid (spa)
Sampdoria (ita)

Pozeri umrite!!!
 
ep1c[fkcz]:
najjaci klubovi su oni oji imaju dushu:
Crvena Zvezda (scg)

axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxaaxxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
 
ep1c[fkcz]:
Kakav chelzi...
sta se lozite bre przenice...
pitao bih vas za koga navijate pre 2 godine...
kako mrzim takve likove kao sto ste vi...
navijaju samo za najjace...

ja kad sam pricao prosle godine da ce liverpool uzeti ls svi su mi se smejali a na kraju se ispostavilo da cela srbja navija za liverpool ali posle uzetog trofeja...
a sad kad je taj liverpool na sredini tabele niko ga i nepominje!!!

najjaci klubovi su oni oji imaju dushu:
Crvena Zvezda (scg)
Liverpool (eng)
Athletico Madrid (spa)
Sampdoria (ita)

Pozeri umrite!!!


Ti znas za koga sam ja navijao pre 2 godine. Bilo mi je drago kad sam cuo da je onaj burzuj kupio CFC. Konacno da jedan klub koji volim osvoji nesto (ne racunajuci Zvezdu i Milan). A ovde svi navijaju za "dobre" klubove Liverpul, Barselonu, Juventus, Mancester Utd..... Nadam se da ce neki glavonja da kupi i West Ham (Arminiju, At. Madrid...), pa da osvoje i oni nesto. Zasluzuji to vise od gore navedanih "dobrih" klubova. U cijoj skoli su igrali Joe Cole, Frank Lampard, J. Defoe, Rio Fredinand - mozda u Liverpulovoj. Nisam siguran. Drago mi je sto Mancester Siti, Vigan, Charlton, West Ham i ostali igraju fudbal, a ne zajebavaju se kao Liverpul, Arsenal, Njikasl, Everton....
 
RashaPFC:
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxaaxxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa
axxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxa

sta bre ti hoces,glodare???
 
Kako moze klub koji je 2x bio prvak Engleske, za 100 i vise godina koliko postoji,da bude najbolji tim na svetu? Ne moze nikako!
Kad Chelsea osvoji 10 titula prvaka Engleske i neki evro trofej onda cu da kazem da su JEDAN od najboljih klubova na svetu.
U Celziju jedino gotivim Krespa...ostali mi nisu nista posebno.
Uvek sam vise gotivio sve druge londonske timove od Celzija. I Totenhem i West Ham i poslednjih par godina Arsenal.
Mora Celzi jos dosta da rilja da bi se odvojio od statusa prosecnog engleskog kluba.
 
PLESsitnihDEMONA:
Kako moze klub koji je 2x bio prvak Engleske, za 100 i vise godina koliko postoji,da bude najbolji tim na svetu? Ne moze nikako!
Kad Chelsea osvoji 10 titula prvaka Engleske i neki evro trofej onda cu da kazem da su JEDAN od najboljih klubova na svetu.
U Celziju jedino gotivim Krespa...ostali mi nisu nista posebno.
Uvek sam vise gotivio sve druge londonske timove od Celzija. I Totenhem i West Ham i poslednjih par godina Arsenal.
Mora Celzi jos dosta da rilja da bi se odvojio od statusa prosecnog engleskog kluba.

Upravo tako,sada jeste (kao)na dobrom putu da nesto napravi,ali je to daleko od najboljeg.:roll:

Samo cekam kada ce da nalete na nekoga da ih isprasi,poput sada Mancestera,Arsenala...
 
Ma ja bih vise voleo da ih isprasi neko na kurvinjski...onako ko prosle sezone Liverpul...samo ove recimo u finalu lige sampiona....onako golom u 91 minutu...uf sto bi me to obradovalo
 
Ispravka!
Murinjo je rekao da je Lampard najbolji igrac na svetu!
Sto je najveca nebuloza koju sam ja cuo od njega. A smatram ga izuzetnim trenerom.
Lapard je jedan prosecan igrac kome je samo Murinjo nasao pravo mesto u timu i dobro ga motivisao. Da sada taj Lampard ode u neki drugi klub ne bi znao da opepeli.


Za admine:
HOCU SVOJ POTPIS !!!
 
Odlican tim ,veoma dobro ukomponovan ,sve pozicije popunjene,samo mi tu nesto ne stima...Nemaju jos pravo jedinstvo....Inace ne volim ih ni ja mnogo ,ali su dobar tim.

Ipak je najstrasniji ovaj sindrom koliko ljudi je pocelo da navija za Celzi otkad ga je Roman kupio ...A gdje su bili prije?Tada nisu znali ni iz kojeg su grada...
Uopste mi je strasno kad gledam ljude kako navijaju za neki strani tim,a da ih za nase bole k...
Neshvatljivo mi je da ljudi radije ostaju kuci da gledaju neke njemce,holandjane i ostale,a nece poci do stadiona blizu kuce da pogledaju tekmu ,makar i 5 liga to bila...

U sustini volite svoju zemlju ljudi i ostavite se kojekakvih stranaca!
 
Goocha,upravu si za ovo da ljudi nisu ni znali,a ni danas ne znaju odakle je Celzi!
Koliko njih je lupilo da je Celzi i Celzija....hehehe! Jeste to istina...polovicna...postoji kraj Londona koji se zove Celzi.
Ma ljudi su smeni!
Isto kao sto neko pomeu kako su se zaletali na Liverpul...ja sam znao da je Liver truba ekipa...bez vredjanja ikoga...i ja gotivim Liver...ali su truba.
 
Izgubio Celzi u Premiershipu posle 40 utakmica...najzad:)
Valjda ce sad prvenstvo biti makar malo zanimljivije.

Sad ce se videti koliko je Celzi u stvari psihicki jaka ekipa,vezali su dva poraza...uz malo srece sledece nedelje 38)
 
Imali su slicnu situaciju prosle godine kad su ispali iz kupa od Njukasla, pa su se izvukli. U ligi se igra 38 utakmica i svaka 90 min. Zato nemojte da SE**TE kako se stalno izvlace poslednjih 5 min. Milan je prestao da igra posle 3:0 pa su isp***li. Kolika je razlika ako primis gol u 1. ili das u 90. minutu? Sve je to fudbal. Ako vam smetaju takvi golovi i takvi rezultati nemojte gledati utakmicu, niko vas ne tera!
CFC je oduvek bio veliki klub!

Sc**w you, you bas***ds!
 
oduvek...:-D :-D :wink:

probaj 3 godine,tj.od kako ih je abramovic kupio,pre toga su bili solidan ali nikako veliki klub...
a ponovo ce biti cim romanu dosadi igracka8)
 

Back
Top