Chelsea FC

Celzi je jos jednom pokazao da nema premca barem u Engleskoj... :twisted: :twisted: :twisted:
Celzi - Totenhem 2:1(1:1) - Esijen 14, Galas 90+ - Dzenas 45
Bili su znatno nadmocniji ... Totenhem je takoreci iz nicega dao gol
Ali ipak sjajni prodor Galasa rijesio je sve dileme.
Inace Esijen je dao prvi gol od kada je dosao u Celzi.
 
moram priznati da je ovogodisnji Murinjo karikatura proslogodisnjeg Murinja. Lepa transformacija> iz 1 (duhovitog) u 0 (glupog). Stvarno je SPecial Zero. A za gospojice koje ga vole, preporucujem da nadjete slike Vinsentea del BOskea. Mnogo lep covek a i on ima jednu titulu Lige Sampinjona.

a bez zezanja, drzite se vi Klunija, Syrijana je odlican film!
 
bohater:
moram priznati da je ovogodisnji Murinjo karikatura proslogodisnjeg Murinja. Lepa transformacija> iz 1 (duhovitog) u 0 (glupog). Stvarno je SPecial Zero. A za gospojice koje ga vole, preporucujem da nadjete slike Vinsentea del BOskea. Mnogo lep covek a i on ima jednu titulu Lige Sampinjona.

a bez zezanja, drzite se vi Klunija, Syrijana je odlican film!
Murinjo nije glup ;-(...Del Boske je rugoba,a Murinjo je sladak...Svidjaju mi se i njegove izjave...Dobro,mozda je malo arogantan ali je arogantan sa stilom.Kako bi ti ocenio ponasanje Barsinih fanova kada su pljuvali autobus?...A on je lagano slusao muziku..Sa stilom ih je kasirao...Kreteni jedni,bas mi je milo sto ih Osasuna izbusila...Stigla ih je moja kletva ;-)...Dakle,Murinjo je definitivno sladak,simpatican,zgodan,uspesan sa dobrim smislom za humor i ne voli da glubi..Jednom recju SAVRSEN...
P.S.Kojote pa nije ti Murinjo ptica trkacica...:-) ;-) ;-)
.Pogledajte sliku...Cute..
 

Prilozi

  • 0,,11995~529079,00.jpg
    0,,11995~529079,00.jpg
    11,3 KB · Pregleda: 10
JekaiGeorge:
Murinjo nije glup ;-(...Del Boske je rugoba,a Murinjo je sladak...Svidjaju mi se i njegove izjave...Dobro,mozda je malo arogantan ali je arogantan sa stilom.Kako bi ti ocenio ponasanje Barsinih fanova kada su pljuvali autobus?...A on je lagano slusao muziku..Sa stilom ih je kasirao...Kreteni jedni,bas mi je milo sto ih Osasuna izbusila...Stigla ih je moja kletva ;-)...Dakle,Murinjo je definitivno sladak,simpatican,zgodan,uspesan sa dobrim smislom za humor i ne voli da glubi..Jednom recju SAVRSEN...
P.S.Kojote pa nije ti Murinjo ptica trkacica...:-) ;-) ;-)
.Pogledajte sliku...Cute..

Zivota ti koliko tebi ima godina? 11? 12?
 
KOWYNUXX:
16 i vec imash loode crusheve u prosede matorce???
;-)...Ma jok,ali mi je simpatican...A ako je za neku utehu mladji je od Klunija 2 god. ;-)

4 Terror Teca-Ponekad pratim,kad igra neko interesantan...Ali u principu ne pratim uvek zbog nekih likova nekad mi se jednostavno gleda...A ako igra neko zanimljiv-utoliko bolje! ;-)
 
KOWYNUXX:
wow...samo se nadam da nije sledeci Mile Kitic...:D
:-) :-) E,sad ga pretera...Doticnog ne podnosim...Zaustavicu se na Kluniju i Murinju...
A i navijacu da sledece godine Partizan ili Zvezda udju u Ligu sampiona i da igraju protiv Celzija...Dolazim u Bg da gledam...Celzi,naravno :-)
 
HAHAHAHA....Bice to kao na onoj reklami...Svi u crno belim salovima samo ja u plavom...Salim se...Bicu ja na suprotnoj tribini sa navijacima Celzija...Necu se mnogo razlikovati... :-) :-)...Ako prezivim sopstvenog oca(navija za Part.) prezivecu i ostale... :-)
 
Ma sve mi jedno...Ja licno navijam vise za Zvezdu..Ali bilo ko od njih da prodje i da igra protiv Chelsea ja cu biti zadovoljna...Odavno sam odustala od one nas teme:"Partizan VS Zvezda"...Sada orijentisana na strendzere...Tako da samo neka oni prodju...I eto mene u BG-u...
 
Portugalcu odbrojani dani u Čelsiju
Hidink umesto Murinja

Dani Žozea Murinja u Čelsiju su odbrojani, a prgavog Portugalca će na klupi posle Mondijala zameniti Gus Hidink. Murinjo je u prvoj godini vladavine doneo londonskom klubu prvu titulu posle 50 godina, ali ipak nije ispunio jedan od zahteva Romana Abramoviča.

- Gazda je od Murinja tražio da Čelsi igra lepo, agresivno i atraktivno, kao Real. Istina je da su trofeji stigli na „Stamford bridž“, ali igra nije. Kap koja je prelila čašu bio je poraz od Barselone u Ligi šampiona. Žoze sigurno u junu odlazi iz Čelsija - izjavio je jedan od vodećih ljudi engleskog prvaka.

Murinjo je od prvog dana odbio da potpisuje „galaktikose“, već se oslonio na „radnike“ kao što su Karvaljo, Fereira, Esjen, Drogba, Tjago, Rajt Filips... Zbog tog „greha“ Portugalac bi od juna trebalo da sedi na klupi milanskog Intera, umesto Roberta Manćinija.

- Kome više verujete, tamo nekim izvorima ili meni? Nema šanse da u junu pređem u Inter! Žoze Murinjo je trener Čelsija i to će ostati i naredne sezone. Siguran sam u to - poručio je Murinjo.

Britanski mediji su za Murinjovog naslednika promovisali Gusa Hidinka, trenera PSV Ajndhovena i selektora australijske reprezentacije.

- Ma, kakav Hidink. Gluposti! Istina je da sam bio u Milanu, gde sam u Interovoj školi posmatrao rad na tehnici i taktici. Zar je to zabranjeno - upitao je Žoze Murinjo.

Mnogi u Čelsiju smatraju da su dugačak jezik i preka narav portugalskog stručnjaka razlog zbog kojeg najbolji svetski fudbaleri u stvari izbegavaju da dođu na „Stamford bridž“ i pored bogatih ponuda.

- Hidink je kosmopolita, čovek koji govori nekoliko svetskih jezika. Uvereni smo da bi Holanđanin mnogo bolje sarađivao sa fudbalerima - dodao je izvor sa „Stamford bridža“.

Predsednik PSV-a Rob Vesterhof misli da neće dobiti bitku sa bogatijim Čelsijem.

- Samo dva trenera mogu da vode engleskog šampiona, Gus Hidink i Fabio Kapelo. Dobar sam prijatelj sa Piterom Kenjonom, direktorom Čelsija, i uskoro očekujem njegov poziv. Ako Čelsi želi našeg trenera, onda malo toga možemo da učinimo - kaže Vesterhof.

Mišljenje o Murinjovoj sudbini dao je i najbolji igrač Frenk Lampard.

- Čelsi se ne vrti oko jednog imena, ali mislim da bi se odlazak Murinja loše odrazio po našu ekipu. Potrebna bi bile godine da se oporavimo - rekao je Lampard.
 
Gazda je od Murinja tražio da Čelsi igra lepo, agresivno i atraktivno, kao Real

Murinjo je od prvog dana odbio da potpisuje „galaktikose“, već se oslonio na „radnike“ kao što su Karvaljo, Fereira, Esjen, Drogba, Tjago, Rajt Filips... Zbog tog „greha“ Portugalac bi od juna trebalo da sedi na klupi milanskog Intera, umesto Roberta Manćinija


'de si naso ovaj text,leba ti!?
 
Ma djavola odlazi...To su price..Procitala sam na njihovom oficijalnom sajtu da je Murinjo proglasen njihovim najboljim trenerom...Znaci,u istoriji kluba on je najbolji do sada...Bilo bi nelogicno da ga zamene....
 

Back
Top