DA LI JE NEKO ZA UPOZNAVANJE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Da li je neko za upoznavanje? Da li ste nekada upoznali nekoga preko interneta? Ja cu vam ispricati ono sto ja znam. Jedna devojka je upoznala dva tri tipa i kaze ovako citiram "uvek je to nesto drugacije od onog decka kako se on predstavio na internetu".I znam jednu vezu koja se zavrsila brakom ali rekli su mi da su se oni znali i pre nego sto su se upoznali preko interneta,iz istog su grada.Ako hocete ja bih volela da cujem da li je neko od vas to uradio i da li znate da li je neko drugi koga vi znate to uradio?
 
AntunTun:
ja ik znam okolo 30....al ne s foruma....a varijante ove teme su u najbrojnije.....tako da bitje tu dok se ne pojavi neki mod....
Meni nije stalo da ostane moja tema ali ne citam dugo sta se pise u forumima tako da je za mene ovo sasvim nova tema o kojoj i inace ne znam bas mnogo iz zivota.To je jedna od retkih tema o kojoj ja malo znam,nije da se havalim.Dobicu :) obavestenje gde su je premestili ako je premeste. :) Kao sto sam pre par trenutaka dobila obavestenje NADJI DECKA KLIKNI OVDE!
 
luckastalutkica:
Da li je neko za upoznavanje? Da li ste nekada upoznali nekoga preko interneta? Ja cu vam ispricati ono sto ja znam. Jedna devojka je upoznala dva tri tipa i kaze ovako citiram "uvek je to nesto drugacije od onog decka kako se on predstavio na internetu".I znam jednu vezu koja se zavrsila brakom ali rekli su mi da su se oni znali i pre nego sto su se upoznali preko interneta,iz istog su grada.Ako hocete ja bih volela da cujem da li je neko od vas to uradio i da li znate da li je neko drugi koga vi znate to uradio?

Vidi uvek je nesto drugacije, to je tacno, cesto zato sto ljudi se kao prave nesto bitni, te ja stalno putujem u Pariz, te ja imam ovakva kola, te mene jure zenske, te imam firmu, (pun sam kesha!)....

A ima i onih kao ja, sto bi neko rekao po spoljasnjoj - forumskoj manifestaciji da mi fali neka daska, a u stvari sam vrlo fin i kulturan decko, samo malo povredjen... A i putujem u Pariz, imam dobra kola i firmu, zenske me vijaju, hahaha, salu na stranu, lako se moze provaliti ko je normalan a ko nije preko (privatnog) dopisivanja.
 
Aleksej_BASO:
Vidi uvek je nesto drugacije, to je tacno, cesto zato sto ljudi se kao prave nesto bitni, te ja stalno putujem u Pariz, te ja imam ovakva kola, te mene jure zenske, te imam firmu, (pun sam kesha!)....

A ima i onih kao ja, sto bi neko rekao po spoljasnjoj - forumskoj manifestaciji da mi fali neka daska, a u stvari sam vrlo fin i kulturan decko, samo malo povredjen... A i putujem u Pariz, imam dobra kola i firmu, zenske me vijaju, hahaha, salu na stranu, lako se moze provaliti ko je normalan a ko nije preko (privatnog) dopisivanja.
Ja ne mislim da tebi fali daska u glavi,ja bas mislim da si ti fin decko ali isti tako ne mislim da si povredjen.Mislim da si obrazovan.I mislim da nece nikad biti prilike da budes povredjen zato sto si oprezan.
 
luckastalutkica:
I jos da dodam ako zelis da se opustis nemoj mene da propustis.Salim se,a ustvari hocu da kazem,nemoj sve da propustis,moras da se opustis.Vidis kako ja brinem za tebe.A ti o meni?


Jao.... Malo sam pocrveneo.... Stavio bih i onog smajlija sto crveni, ali ne radi.... yebo ovaj novi forum, stari je bio bolji!
 
MA koristim pp da ne pravimo chat od teme...

Ima sanse (to za stan, i...) ali retko takvi zalaze na ovakva mesta... A i zavisi koliko si spremna da se 'potrudis' :lol: :lol: :lol: !

U stvai kad razmislim, tesko da ces takvog naci ovde... Pokusaj na IN mestima :lol: hehe! :D

Veci izbor. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top