DA LI JE NEKO ZA UPOZNAVANJE?
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: DA LI JE NEKO ZA UPOZNAVANJE?

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano DA LI JE NEKO ZA UPOZNAVANJE?

Da li je neko za upoznavanje? Da li ste nekada upoznali nekoga preko interneta? Ja cu vam ispricati ono sto ja znam. Jedna devojka je upoznala dva tri tipa i kaze ovako citiram "uvek je to nesto drugacije od onog decka kako se on predstavio na internetu".I znam jednu vezu koja se zavrsila brakom ali rekli su mi da su se oni znali i pre nego sto su se upoznali preko interneta,iz istog su grada.Ako hocete ja bih volela da cujem da li je neko od vas to uradio i da li znate da li je neko drugi koga vi znate to uradio?
    luckastalutkica

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano Re: DA LI JE NEKO ZA UPOZNAVANJE?

ja ik znam okolo 30....al ne s foruma....a varijante ove teme su u najbrojnije.....tako da bitje tu dok se ne pojavi neki mod....
    Voistinu.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja znam gomilu tih stvari! Samo me mrzi da pisem. Mogu samo da kazem da se nikad nisam predstavljao u nesto sto nisam. Jer to sam sto sam i boli me qratz. "I kad bih opet,aja isto bih sve".
    A temu ce verovatno da presele.

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio AntunTun
    ja ik znam okolo 30....al ne s foruma....a varijante ove teme su u najbrojnije.....tako da bitje tu dok se ne pojavi neki mod....
    Meni nije stalo da ostane moja tema ali ne citam dugo sta se pise u forumima tako da je za mene ovo sasvim nova tema o kojoj i inace ne znam bas mnogo iz zivota.To je jedna od retkih tema o kojoj ja malo znam,nije da se havalim.Dobicu obavestenje gde su je premestili ako je premeste. Kao sto sam pre par trenutaka dobila obavestenje NADJI DECKA KLIKNI OVDE!
    luckastalutkica

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio luckastalutkica
    Da li je neko za upoznavanje? Da li ste nekada upoznali nekoga preko interneta? Ja cu vam ispricati ono sto ja znam. Jedna devojka je upoznala dva tri tipa i kaze ovako citiram "uvek je to nesto drugacije od onog decka kako se on predstavio na internetu".I znam jednu vezu koja se zavrsila brakom ali rekli su mi da su se oni znali i pre nego sto su se upoznali preko interneta,iz istog su grada.Ako hocete ja bih volela da cujem da li je neko od vas to uradio i da li znate da li je neko drugi koga vi znate to uradio?
    Vidi uvek je nesto drugacije, to je tacno, cesto zato sto ljudi se kao prave nesto bitni, te ja stalno putujem u Pariz, te ja imam ovakva kola, te mene jure zenske, te imam firmu, (pun sam kesha!)....

A ima i onih kao ja, sto bi neko rekao po spoljasnjoj - forumskoj manifestaciji da mi fali neka daska, a u stvari sam vrlo fin i kulturan decko, samo malo povredjen... A i putujem u Pariz, imam dobra kola i firmu, zenske me vijaju, hahaha, salu na stranu, lako se moze provaliti ko je normalan a ko nije preko (privatnog) dopisivanja.

Aktivan član AlyonA (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Vidi uvek je nesto drugacije, to je tacno, cesto zato sto ljudi se kao prave nesto bitni, te ja stalno putujem u Pariz, te ja imam ovakva kola, te mene jure zenske, te imam firmu, (pun sam kesha!)....
    Ma takve treba streljati i u stvarnom zivotu,a ne samo u virtualnoj atmosferi.
    Biti zaljubljen je određeno stanje.
    Voleti je čin.
    Stanje podnosimo,za čin se odlučujemo.

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    98

pa bas nisam sigurna da se ovde iko folira, pre bi bilo da se foliraju u real life a ovde pokazu svoje pravo lice..........ja nisam nikoga do sada upoznala......ko zna.........mozda jedan dan.....)))

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

A ima i onih kao ja, sto bi neko rekao po spoljasnjoj - forumskoj manifestaciji da mi fali neka daska, a u stvari sam vrlo fin i kulturan decko, samo malo povredjen... A i putujem u Pariz, imam dobra kola i firmu, zenske me vijaju, hahaha, salu na stranu, lako se moze provaliti ko je normalan a ko nije preko (privatnog) dopisivanja.
    Ja ne mislim da tebi fali daska u glavi,ja bas mislim da si ti fin decko ali isti tako ne mislim da si povredjen.Mislim da si obrazovan.I mislim da nece nikad biti prilike da budes povredjen zato sto si oprezan.
    luckastalutkica

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Aleksej,a sta ako pored putovanja u Pariz,kola,firme,kesha...neko jos kaze da navija za Crvenu zvezdu? Hehehe!

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Ma svi foliraju.Na forumu je mnogo lakše nego u RL.
    Kako se postaje član javne grupe?

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

I jos da dodam ako zelis da se opustis nemoj mene da propustis.Salim se,a ustvari hocu da kazem,nemoj sve da propustis,moras da se opustis.Vidis kako ja brinem za tebe.A ti o meni?
    luckastalutkica

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

I jos da dodam,prethodna poruka je bila za Alekseja.
    luckastalutkica

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio inspirion
    Ma svi foliraju.Na forumu je mnogo lakše nego u RL.
    Znam,ali posle kad se upoznaju kako usklade celu situaciju.Najvaznije je upoznati se? To mi lici na onaj trip kad momci dobiju broj telefona od devojke oni su uvereni da je pola posla zavrseno???
    luckastalutkica

Aleksej_BASO
    Guest

I jos da dodam ako zelis da se opustis nemoj mene da propustis.Salim se,a ustvari hocu da kazem,nemoj sve da propustis,moras da se opustis.Vidis kako ja brinem za tebe.A ti o meni?

Jao.... Malo sam pocrveneo.... Stavio bih i onog smajlija sto crveni, ali ne radi.... yebo ovaj novi forum, stari je bio bolji!

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Jao.... Malo sam pocrveneo.... Stavio bih i onog smajlija sto crveni, ali ne radi.... yebo ovaj novi forum, stari je bio bolji!
    Meni je ovaj super.
    luckastalutkica

Aleksej_BASO
    Guest

OK ali eto ne rad mi onaj smajli, a ni drugima koliko vidim, sto kao crveni.... Pa zato.

Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Aleksej daj covece alo udji ovde i smiri se malo sta me bombardujes sa privatnim porukama.Pricaj mi,sta mislis hocu li naci nekog da mi da kljuceve od stana a da nije neki polovnjak nego lep decko,i da ima lep auto,preko ovoga?
    luckastalutkica

Aleksej_BASO
    Guest

Talking Re: DA LI JE NEKO ZA UPOZNAVANJE?

MA koristim pp da ne pravimo chat od teme...

Ima sanse (to za stan, i...) ali retko takvi zalaze na ovakva mesta... A i zavisi koliko si spremna da se 'potrudis' !

U stvai kad razmislim, tesko da ces takvog naci ovde... Pokusaj na IN mestima hehe!

Veci izbor.

Aleksej_BASO
    Guest

Ej da te ne bombardujem na pp odoh da spavam, pozz!

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Aleksej daj covece alo udji ovde i smiri se malo sta me bombardujes sa privatnim porukama.Pricaj mi,sta mislis hocu li naci nekog da mi da kljuceve od stana a da nije neki polovnjak nego lep decko,i da ima lep auto,preko ovoga?
    koji si ti freak.... sav sam se najezio.... brrrrrrrr

no ko sto neko rece... lock

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •