UBI VRELINA... !

Super je! Ja obožavam ovo vreme. Lakše mi je sto puta rashladiti se nego ugrejati. Što reče Nina, bazeni, Ada Ciganlija, tuširanje, limunada što više. Ja još živim bez klime, jer mi klima uopšte ne prija i često se prehladim kada boravim duže u prostoriji sa klimom, što kaže jedan moj drug - sam taj vazduh mi smeta (on sve vreme dok mu radi klima drži otvoren prozor), tako i meni isto, volim prirodan vazduh.
Mrak mi na oči padne kada pomislim na hladnoću i navlačenje sto slojeva odeće na sebe.
Ovo će da potraje još koji dan, posle ćemo kukati na hladnoću da ne pričam o zimi i temperaturama ispod nule. :(
 
a tek moj dragi sto se super provodi ovih dana
radi u kuhinji u kojoj nema klima
brate, drze restoran koji radi ko lud a "ne mogu" da ugrade glupu klimu u kuhinji vec nekoliko godina
kupio im gazda ventilator novi za kuhinju
:lol:
znaci strasno
 
mene ovo ubija, ne šalim se, kad vidim sunce samo mi se smrkne,
kakva god je zima, cvetam, ništa mi ne smeta, na 40+ u busu samo
gledam gde ću da padnem i koga ću da ubijem ako ga zakačim...
 
kazu kada je vrucina piti toplo, uz klimu naravno
Istina je, evo sad npr. pijem vruc caj od jagode blago zaseceren uz dodatak limuna. Ne znojis se toliko kao kad popijes hladnu vodu,sok, pivo....
Pre par godina kad sam prvi put cula za ovu kombinaciju bila sam skepticna, sad vise ne, zaista vise prija nego hladno pice.
Klimu ne koristim, vise mi steti nego sto koristi, u jednoj prostoriji hladnjikavo u drugim prostorijama vruce, organizam dozivi stres zbog toga, ali su zato svi prozori u stanu polu otvoreni i roletne do pola spustene.
 
Poslednja izmena:

Back
Top