Аuuuu!!! Sve je gore i gore!! Vidite zasto sam dobio napade gusenja!

Само су замењени и избрисани богови и богиње, Хришћанство је лаж! Као и Ислам!

Па ако си гледао видео који си сам поставио, аутор се позива на цитате из библије и оптужује Сатану за све.
Према мени звучи као Хришћанин, сад није ми баш логично да он овим видео прилогом негира Хришћанство.

П.С.
Сол Инвиктус (Непобедиво Сунце) твој ник, је тагође паганско божанство које вуче доста на сатанизам...
 
Па ако си гледао видео који си сам поставио, аутор се позива на цитате из библије и оптужује Сатану за све.
Према мени звучи као Хришћанин, сад није ми баш логично да он овим видео прилогом негира Хришћанство.

Аутор и јесте хришћанин, али иако није негирао хришћанство сам можеш видети каква је то превара. А сад што у свему види Сатану то је његов проблем иначе је потрефио суштину.
 
Аутор и јесте хришћанин, али иако није негирао хришћанство сам можеш видети каква је то превара. А сад што у свему види Сатану то је његов проблем иначе је потрефио суштину.

Сад већ изокрећеш видео у твоју корист.
 
То је део те лажни због које сам и отворио ову тему. Хришћанство, Ислам све је то превара.

1363042000_fred-heartattack-o.gif
 
Само су замењени и избрисани богови и богиње, Хришћанство је лаж! Као и Ислам!

oduvek su vladari trazili nacin da lakse vladaju.

manipulisuci ljudskim strahom i praznoverjem generacijama i generacijama doslo se do sadasnjih vera.

one jesu prilagodjavane vremenu jer su bile primorane ( evo skoro papa rece da je teorija evolucije tacna ) jer da nisu bile prilagodljive odavno bi nestale ( kao sto su nestale brojne vere)

nije to ni satanizam , to je jedan od nacina da sebe predstave mocnijim i magicnijim nego sto su ostali .

ovo je svet gde jaci opstaju i covek je zivotinja a sve ostalo je vid politike ( vera , demokratija , slobodan izbor i ostale civilizacijske tekovine )
 

Back
Top