Ухапшен Синан Сакић, крио хероин у гаћама

Берекин

Buduća legenda
Poruka
25.155
Uhapšen Sinan Sakić, krio heroin u gaćama

T.M.S. | 18. 07. 2015. - 13:37h
Poznati pevač narodne muzike Sinan Sakić uhapšen je zbog posedovanja droge, potvrđeno je "Blicu" u policijskim izvorima.


Sinan Sakić
Kako nam je rečeno u policiji, granična policija je Sakića privela na prelazu Trbušnica, prema RS i BiH.

Kod folk zvezde je prilikom kontrole pronađeno 2,3 grama heroina koji je sakrio u donji veš.

Sakić je, prema našim informacijama, predat policijskoj stanici.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/576362/Uhapsen-Sinan-Sakic-krio-heroin-u-gacama
Реци све жеље...:mrgreen:
 
SINANOVA ŽENA SABINA: Pa šta ako šmrče, to radi pola estrade

Tačno je da je policija Sinanu i mom sinu Elvisu uzela automobila na graničnom prelazu zbog provere. Vratiće nam ga u ponedeljak, rekla je folkerova žena

sinan-sakic-foto-damie-dervisagic-1403439825-521025.jpg


Folk pevač Sinana Sakić uhvaćen je na graničnom prelazu Trbušnica, prema Republici Srpskoj 2,3 grama heroina koji je sakrio u donji veš. Na saslušanju je priznao policiji da je droga bila za ličnu upotrebu i da je koristi kada ide na koncerte

Sinan nije želeo da daje izjave, ali njegova supruga se javila Kuriru.

“Tačno je da je policija Sinanu i mom sinu Elvisu uzela automobila na graničnom prelazu zbog provere. Vratiće nam ga u ponedeljak. Oni su odatle morali da idu na nastup taksijem. Zašto ne pišete da je moj muž održao spektakularan koncert na koji je kasnio zbog te policije?! Pa šta i da koristi drogu, zar postoji neko sa estrade ko je ne koristi. Inače, moj suprug voli samo da popije, a ne da se drogira, to je sve glupost”, izjavila je za Sakićeva supruga Sabina.

----------------------

SINAN SAKIĆ PRIZNAO DA ŠMRKA: S kokainom radim bolje koncerte!


http://www.kurir.rs/stars/sinan-sak...-kokainom-radim-bolje-koncerte-clanak-1865417

:lol:
 
SINANOVA ŽENA SABINA: Pa šta ako šmrče, to radi pola estrade

Tačno je da je policija Sinanu i mom sinu Elvisu uzela automobila na graničnom prelazu zbog provere. Vratiće nam ga u ponedeljak, rekla je folkerova žena

sinan-sakic-foto-damie-dervisagic-1403439825-521025.jpg


Folk pevač Sinana Sakić uhvaćen je na graničnom prelazu Trbušnica, prema Republici Srpskoj 2,3 grama heroina koji je sakrio u donji veš. Na saslušanju je priznao policiji da je droga bila za ličnu upotrebu i da je koristi kada ide na koncerte

Sinan nije želeo da daje izjave, ali njegova supruga se javila Kuriru.

“Tačno je da je policija Sinanu i mom sinu Elvisu uzela automobila na graničnom prelazu zbog provere. Vratiće nam ga u ponedeljak. Oni su odatle morali da idu na nastup taksijem. Zašto ne pišete da je moj muž održao spektakularan koncert na koji je kasnio zbog te policije?! Pa šta i da koristi drogu, zar postoji neko sa estrade ko je ne koristi. Inače, moj suprug voli samo da popije, a ne da se drogira, to je sve glupost”, izjavila je za Sakićeva supruga Sabina.

----------------------

SINAN SAKIĆ PRIZNAO DA ŠMRKA: S kokainom radim bolje koncerte!


http://www.kurir.rs/stars/sinan-sak...-kokainom-radim-bolje-koncerte-clanak-1865417

:lol:

Зашто би се фолирао? Човек пева, можда се некоме песме свиђају а некоме не, мени се лично свиђа та енергија кооју уноси у све своје песме, оматорио је и ето, вероватно му треба то да би дао све од себе.
 
SINANOVA ŽENA SABINA: Pa šta ako šmrče, to radi pola estrade

Tačno je da je policija Sinanu i mom sinu Elvisu uzela automobila na graničnom prelazu zbog provere. Vratiće nam ga u ponedeljak, rekla je folkerova žena

sinan-sakic-foto-damie-dervisagic-1403439825-521025.jpg


Folk pevač Sinana Sakić uhvaćen je na graničnom prelazu Trbušnica, prema Republici Srpskoj 2,3 grama heroina koji je sakrio u donji veš. Na saslušanju je priznao policiji da je droga bila za ličnu upotrebu i da je koristi kada ide na koncerte

Sinan nije želeo da daje izjave, ali njegova supruga se javila Kuriru.

“Tačno je da je policija Sinanu i mom sinu Elvisu uzela automobila na graničnom prelazu zbog provere. Vratiće nam ga u ponedeljak. Oni su odatle morali da idu na nastup taksijem. Zašto ne pišete da je moj muž održao spektakularan koncert na koji je kasnio zbog te policije?! Pa šta i da koristi drogu, zar postoji neko sa estrade ko je ne koristi. Inače, moj suprug voli samo da popije, a ne da se drogira, to je sve glupost”, izjavila je za Sakićeva supruga Sabina.

----------------------

SINAN SAKIĆ PRIZNAO DA ŠMRKA: S kokainom radim bolje koncerte!


http://www.kurir.rs/stars/sinan-sak...-kokainom-radim-bolje-koncerte-clanak-1865417

:lol:

Ова жена је још луђа од њега.
Њој је сасвим нормално што су јој муж и деца наркомани.
 

Back
Top