♥ Iza monitora...♥

gost 129086

Buduća legenda
Poruka
27.222
Iza monitora ste neko i nešto, da li ste vi onakvi kakvim se predstavljate na forumu isti i u real, vaše ponašanje na forumu da li stvarno tako ponašate u

vašem real okruženju, šta kažu vaši ljudi iz real o vama i kako vas doživljavaju? :heart:
 
kako u izlogu tako i u radnji :lol:
kazu sve naj naj, majka samo ponekad kaze da sam tvrdoglava i gorda, a ne znam uopste od kud joj to :heart:

Kakva hrabrost! :lol: za odgovor te častim ovim



sladoled.jpg


- - - - - - - - - -

naravno,obozavaju me :lol:

nešto si mi kratak, daj malo više reči :D i evo nešto malo da rashladiš


sladoled_od_malina_ili_jagoda.jpg.jpg
 
osam posta tiri slike sladoleda, upropastis sama svoju temu

dobro to je moje msljenje

Što tako? Oni vole sladolede, vrućina je pa se rashlađuju uz ovu temu.

Kako vidim lav ne voli sladoled pa neću da te častim a pivo i beton nemam. :andjeo:

- - - - - - - - - -

Ja sam ista,ali sam neko drugi u realu sticajem okolnosti..:manikir:

Dakako, sve zavisi od situacije. ;)




images
 
...nikad nijesam ucio od kameleona
a i necu
okolina uvijek misli o meni onoliko koliko im dozvolim
pogrijesim vise puta
i otvorim se
ponese me volja da se otvorim susjedima
kao bliznjem
ali rijetko su mi bili 'bliznji'
no, svoje ispoljavam u punom svijetlu i tako ce bit
a svako emituje svoje svijetlo...
 
kao i realnom životu,bez foliranja:)a šta kažu:lol:pravi Idiot + veštica

...ma kakva crna veštica...tebe možemo i na hleb i na palačinke da mažemo
:heart:

- - - - - - - - - -

Iza monitora ste neko i nešto, da li ste vi onakvi kakvim se predstavljate na forumu isti i u real, vaše ponašanje na forumu da li stvarno tako ponašate u

vašem real okruženju, šta kažu vaši ljudi iz real o vama i kako vas doživljavaju? :heart:

Kako me doživljavaju ne znam,
Šta kažu o meni - ne čujem.
Uglavnom... sve informacije koje sam iznela na forum su tačne, istinite i vrlo lako proverljive, ako neko oće da se bakće sa tim




Ne radi slika


e sad daj sladoled sa keksom, jer sam odgovorila na temu.
 

Kako me doživljavaju ne znam,
Šta kažu o meni - ne čujem.
Uglavnom... sve informacije koje sam iznela na forum su tačne, istinite i vrlo lako proverljive, ako neko oće da se bakće sa tim

Ne radi slika
e sad daj sladoled sa keksom, jer sam odgovorila na temu.

Ima ozbiljnije diskusije van Svaštare koje zahtevaju dublju analizu i raspravu, a da li su ispravne, ko zna, i mišljenja koja su stalno u razmimoilaženju; zato mislim da je Svaštara najbolje mesto za opuštanje i zabavu.

Kako drugi vide i doživljavaju uvek imaju neku pozitivnu i negativnu sliku. I treba znati da nisu svi ljudi isti.

Slike otvaraju ali i tebi, sladoled sa keksom naručeno





sl-1.jpg
 
Vidim da se dijeli sladoled, pa da stanem u red... :lol:

Pa ovako, uglavnom nikada nisam voljela glumatanja i nemam potrebe izigravati nešto što nisam.
Ponekad sam ironična, ali ono što napišem su moji stavovi koje iznosim i u reali... :aha:
 
Ne znam kakva sam iza monitora:lol: a ispred istog, nisam losa,a daleko od savrsenstva:lol:
Ljudsko sam bice,sto podrazumeva da imam i dobre i lose osobine, a ovde na forumu volim da se salim kao i u reali:lol:
E, sad ako nisam zasluzila sladoled, imam u frizideru:rotf::lb:
 
Poslednja izmena:
Ne znam kakva sam iza monitora:lol: a ispred istog, nisam losa,a daleko od savrsenstva:lol:
Ljudsko sam bice,sto podrazumeva da imam i dobre i lose osobine, a ovde na forumu volim da se salim kao i u reali:lol:
E, sad ako nisam zasluzila sladoled, imam u frizideru:rotf::lb:


U pravu si, svako ima lošu i dobru stranu, zavisi kako nas vide i doživljavaju samo zato što različito razmišljamo ali generalno nismo toliko loši.
Ako se neko razlikuje to ne znači da je neko loš, nego zato što tako vidi iz tog ugla.

Evo donela sam ti sladoled da probaš! :zcepanje:


domaci-sladoled-01ce57f43e344464d5fead8876bce814_header.jpg
 

Back
Top