Geografski fakultet?

Ok, ali meni nije jasna jedna stvar. rekla si da si apsolvent na geografskom. Skapirala sam da si upisala po starom sistemu. Tebe bolonja ne zahvata, ukoliko nemash niz godina apsolventskog staza (a rekla bih da nisi starija od mene), i samim tim nemash veze sa novim sistemom?
Ako je geografski prihvatio novi zakon, (kao npr. moj fax) imash verovatno 3 godine od pochetka apsolventskog roka da diplomirash. Ukoliko ne zavrshish za to vreme, zahvata te novi sistem, dobijash nove predmete itd...

Jedva cekam da me zahvati taj novi sistem. Ja sa svojim znanjem iz starog sistema ima sve da ih pokosim i da dobijem nagrade na takmicenjima. :D Jel ti znas zbog cega ja nisam polozila jos ta dva ispita koja su mi ostala. Zato sto profesorka nije htela da mi da 6 nego me ostavila da odgovaram za vise. Sad neka daje sestice onima koji ih ne zasluzuju, a najbolje studente neka ostavlja da ne zavrse fakultet ni za 10 godina. :D Neka po tome bude poznata gospodjica Mila Pavlovic. :lol: Nece vise nikad biti poznata po strogoci. Ja sam je promovisala u sou profesorku.
 
Polozila sam 28 ispita, razbila sam geografiju. A imam ukupno 30 ispita. I na 29. ipitu pojavi se neko ko je urgirao za mene! I Mila Pavlovic lepo to meni nedvosmisleno kaze. I od tad vise nisam htela da izlazim na ispit. Necu da neko deli sa mnom zasluge za ono sto sam ja postigla. Pojavljuje se onda kad sam vec sve postigla. 28 ispita je vise nego dovoljno.
 
Dragi moji,ja sam apsolvent na prostornom planiranju i mogu vam reci puno toga o mom fakultetu....
1.stari program je uzasan,dosadan,iscrpljujuc i pruza dosta glupih informacija kao i nepotrebnih.
2.profesori su iskompleksirani,bezobrazni i nekoolegijalni u svakom smislu kao npr.prof MILA iz regija koja ima pravo da obara ljude po 10 puta,da ih gadja indexom,pita nesto samo njoj poznato i prica da su glupi..cast izuzecima ali njih je samo par...asistenti ne dolaze na konsultacije mada mozda ponekad ih i uhvatimo...
3.praksu u 4. koja je obavezna nismo ni imali jer za to nismo imali vremena(tako kazu profesori,sami da se snadjemo ako hocemo da je imamo,mada je to njihova obaveza)
4.predavanja imamo i na filoloskom,fizickom,matematickom fakultetu, pa tako da nas setaju kako stignu...
5.knjige retko i pisu pa koristimo skripte ili kako se ko snadje..posto ih mrzi da pisu tako da nam je kniga iz ekonomske geografije iz 1992 godine.. POZDRAV SVIMA,PA KO VOLI NEK IZVOLI...SRECNO.
 
o turizmologiji ti ne moze niko mnogo reci, jer tek od prosle godine je vracena ponovo na geografski fakultet. ili se varam?!
a stvarno sajt jeste jadan :) nema nikakvih informacija, ni provere polozeniih ispita i kolokvijuma... ni prijave ispita preko neta..
savet: nemojte upisivati geografiju samo zato sto vam je neko rekao da je lak prijemni i navodno ceo fax...necete posle biti dobri profesori i necete nikome preneti ljubav prema geografiji.. moja drugarica studira geografiju, ali obozava to i prosto ju je prelepo gledati i slusati kada krene da prica o svemu tome! ma bice ona divan profesor! da ih je takvih vise..
pozdrav!
 
Zaboravite na ove price o gadjanju indeksima jer je to univerzalna studentska prica na svim fakultetima, kao, profesor je gadjao studenta indeksom, cudna mi cuda, kao da niko nikad ne baci svesku na sto. Sveska ili indeks, to je isto.
 
jel se neko od vas ovde upisalo prosle godine ili ce se upisati sada na leto?
ja sam nabavio tih 600 pitanja sa odgovorima,ali je pitanje sta je od toga sve tacno...
na prijemnom se mora imati znaci minimum 58 poena za budzet.
 
Ljydi ja bix ypisala prostorno planiranje pa sad.. mene me zanima koja je fora za prijemni, tj koliko bodowa wam je trebalo da ypadnete, da li wredi da se yci iz starix informatora dok ne izdajy nowi y marty, kakaw je nowi program-cyla sam da je prilicno zanimljiw...yx :) Pa ako neko nesto zna nek' mi se jawi na msn pwiizzzzz ;))
 
Ima li ovde još neko zainteresovan za turizmologiju... Ja sam bas zagrejana za to.. Ali se plasim zbog zaposlenja... Inace odlican sam djak u prvoj i tecoj 4,54 a u drugoj 4,75 prosek... Sad cemo da vidimo... Primaju samo 20 na budzet pa je pitanje da li cu uspeti i da li se isplati upisivati to... Ako postoji neko sa bilo kakvim informacijama o turizmologiji neka posalje privatnu poruku... Svaka mi je informacija zlata vredna... Hvala
 

Back
Top