MH17: Objavljen dosad neviđeni snimak mesta pada

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647

Video je objavljen na prvu godišnjicu obaranja aviona, a ljudi koji su se našli na mestu nesreće navode da je Boing oborio ratni vazduhoplov.

Njuz korp je objavila četiri minuta snimka, a navodno postoji jedan koji traje 17 minuta, ali je on dostupan samo istražiteljima.

Prikazano je kako na mesto nesreće stižu i proruski pobunjenici, kojima komandant naređuje da spreče civile da priđu olupini aviona koja je i dalje u plamenu.

“Šta? Gde je drugi avion?“, čuje se u jednom trenutku kada komandant pobunjenika prima poziv, verovatno od svog saborca koji se nalazio na drugoj strani, pošto su krhotine aviona bile rasute u krugu od 50 kilometara.

Takođe, na snimku komandant pobunjenika kaže da je jedan Suhoj oborio putnički avion, kao i da su oni, odnosno pobunjenici, oborili taj borbeni avion.

“Borbeni avion je oborio ovaj, mi smo oborili njega... Ukrajinci su ovo uradili tako da izgleda kao da smo mi oborili putnički“, kaže neimenovani komandant.

Prema transkriptu razgovora, primećeno je između dva i pet padobranaca koji su sleteli blizu sela Grabovo. Komandant je naredio svojim ljudima da se odmah upute ka selu Rasipnoe, gde se navodno uputio pilot Suhoja.

Jedan od pobunjenika je upitao i zašto je putničkom avionu bilo dozvoljeno da leti iznad ratne zone, a potom su pobunjenici pronašli jednu crnu kutiju, kao i lične karte poginulih putnika.

Da su Ukrajinci oborili MH17 nije novost.

Ali ovaj snimak stavja tačku na sva ona proseravanja na Zapadu kako su ruski seljaci odmah po padu aviona počeli da pljačkaju i skidaju nakit sa mrtvih putnika.

To je čak i onaj paćenik Porošenko pričao pred Stejt Departmentom na čemu su mu svi prisutni aplaudirali.
 
Poslednja izmena:
Mda, zato ruski terorista kopa po starima i kaže "tu je samo odjeća"

I sasvim slučajno su šokirani činjenicom da su skinuli civilni avion

Pogledaj pažljivije.

Dobili su naređenje da pokupe sva lična dokumenta putnika i to je ono što su tražili među ličnim stvarima.

Opšta pljačka krhotina aviona i mrtvih putnika od strane žitelja obližnjeg sela bila je perfidna BESTIJALNA LAŽ u cilju pojačavanje efekta inicijalne laži da su Rusi srušili putnički avion.

Zapad je ovim dotako dno i doživeo slom svoje medijske mašinerije laži.
 
I to je onda dokaz da su ga Ukri skinuli? :)

Dokazi da su avion oborili Ukrajinci su brojni ali najjači dokaz je to što se Zapad već izvesno vreme pretvara da obaranja aviona nije zapravo ni bilo. Koji avion? Kakva Malezija? Šta komisija?

Ovo je dokaz da pljačke mesta nesreće nije bilo kako su u glas svi sernjali na Zapadu a o tome se kenjalo čak i za govornicom Evropskog parlamenta, ne samo u tabosima.
 
Eto kako su se kreditne kartice poginulih pojavile u upotrebi nakon pada...

Now MH17 victim's wife is forced to cancel his credit cards because they were being USED by thieving pro-Russian rebels

http://www.dailymail.co.uk/news/art...ile-phones-stealing-jewellery-crash-site.html
evo ,stigao je dezurni inspektor,slucaj je resen
inspector_clouseau_peter_sellers_de.jpg
 
U redu oborili su ga Ukri s namjerom da optuže nevine Ruse.
Zato i redovitro raketiraju svoje položaje, pobiju 400 svojih vojnika (kaže Deki) samo zato da optuže proruse.

Ma daj malo te droge, šta si sebičan?
Ja mislio da ste vi komšije široke ruke.



Mda, a koliko puta su Ukrainci ''slucajno'' u kotlovima ostavili svoje nacisticke bataljone Ajdar i jedinice iz Desnog sektora, koliko puta su ih granatirali, i opet jedanput ''slucajno''' je njihov tenk pregazio automobil sa pripadnicima Desnog sektora, i to sve ''slucajno''... :lol:


http://www.pravda.rs/2015/04/25/pri...i-tenk-pregazio-auto-pun-vojnika-azova-video/
Украјински тенк прегазио ауто пун војника Азова (ВИДЕО)

Украјински тенк, вероватно непажњом возача или из неких других разлога, прегазио је преко аутомобила у ком су се налазили припадници Азова.

Интернетом се шири видео у ком је осведочен још један бесмислени „гаф“ украјинских бораца.

Иако сам тренутаг гажења није баш најбоље ухваћен на снимку „случајног пролазника“, последице се јасно могу видети. Судбина, на овако бесмислен начин, раењних војника није позната, као ни тачна локација на којој је направљен снимак, али је јасно да „амерички инструктори“ који од недавно и званично бораве у Украјини, нису донели баш неки напредак у организацији ударних батаљона украјинске армије.
 
Ruski pobunjenici nisu imali NI JEDAN DOBAR RAZLOG DA OBORE TAJ AVION!

Ali, Ukri jesu.

Ako ne znas ko je sta ucinio, samo trazi onog ko je imao razlog da to ucini.

- - - - - - - - - -

Bio je i onaj satelitski snikak da su ukrajinci oborili pa ispade varka.
A ako Rusi imaju tako cvrste dokaze sto se protive ustanovljenju medjunarodnog tribunala za rusenje aviona?:think:
To im je sansa da pred celim svetom raskrinkaju amere i Ukrajinu no sva je prilika da su ga oni smaknuli-mislim na pobunjuenike mada je to bilo nenamerno.

Rusi se ne protive tribunalu, ali se protive da ONI BUDU OPTUZENI na tom tribunalu RANIJE nego sto se utvrdi prava istina. :rtfm:
 
Ruski pobunjenici nisu imali NI JEDAN DOBAR RAZLOG DA OBORE TAJ AVION!

Ali, Ukri jesu.


Ako ne znas ko je sta ucinio, samo trazi onog ko je imao razlog da to ucini.

- - - - - - - - - -



Rusi se ne protive tribunalu, ali se protive da ONI BUDU OPTUZENI na tom tribunalu RANIJE nego sto se utvrdi prava istina. :rtfm:

:ok:
Tako je. To je sasvim logično i ne bi zapad dizao toliku dreku oko ovoga da oni sa tim nemaju veze.
 
Ruski pobunjenici nisu imali NI JEDAN DOBAR RAZLOG DA OBORE TAJ AVION!

Ali, Ukri jesu.

Ako ne znas ko je sta ucinio, samo trazi onog ko je imao razlog da to ucini.

- - - - - - - - - -



Rusi se ne protive tribunalu, ali se protive da ONI BUDU OPTUZENI na tom tribunalu RANIJE nego sto se utvrdi parava istina. :rtfm:
Tako sam i ja razmisljao no sva je prilika da je slucajno oboren kao i onaj korejski u sovjetskom savezu ili onaj iranski u arabijskom zalivu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Iran_Air_Flight_655
https://en.wikipedia.org/wiki/Korean_Air_Lines_Flight_007

to ti nije plauzabilna opcija?

I tribunal je za otkrivanje krivca nigde nije receno da ce Rusija biti optuzena,ali oni znaju lol jer znaju da su pobunjenici oborili avion.Bice izneti dokazi pa nek raskrinkaju komisiju iz pad javno.Ja nemogu smisliti veci poraz za Ameriku od ovoga.To ce biti medjunarodni tribunal i janvo sudjenje kao u hagu verovatno.nek postavge svoje uslove i pravila sudjenja oni su velika sila pa ne mogu da ih zajebavaju kao nas.
 
Poslednja izmena:
U redu oborili su ga Ukri s namjerom da optuže nevine Ruse.
Zato i redovitro raketiraju svoje položaje, pobiju 400 svojih vojnika (kaže Deki) samo zato da optuže proruse.

Ma daj malo te droge, šta si sebičan?
Ja mislio da ste vi komšije široke ruke.
koje proseravanje od tebe? holandjani su juce na sav glas pokazali ovaj snimak i gnusali su se bestijalnosti ,, separatista,, i to im je bio dokaz da su ga rusi srusili. cak su prikazivali i australijskog ministra koji se grozio divljastvu u pljackanju leseva.AL SU DANAS VIDELI DA SU PUCALI SEBI U NOGE. sinoc im je njihov novinar iz donjecka preveo sta govore ovi ,,separatisti,, i o cemu se radi. danas je australijski ministar ZAPREPACSENO rekao kako se i sam zacudio kako je taj film odjednom iskrsnuo bas kod ceremonije obelezavanja godisnjice i da je on bio malo skeptican u istinitost toga. nista ne govori niti se izvinjava zbog izjava . holandjani su kao poceli da sumnjaju u istinitost tog filma,ko ga je proturio u javnost. danas su sve televizije stidljivo, naravno po prvi put preneli izjave zaharacenka da su avion ipak srusili UKRAJINSKI DIVLJACI. prvi put su se stidljivo poceli pitati KO JE SRUSIO MALEZIJSKI AVION? pametnom dosta
 
Tako sam i ja razmisljao no sva je prilika da je slucajno oboren kao i onaj korejski u sovjetskom savezu ili onaj iranski u arabijskom zalivu.
to ti nije plauzabilna opcija?

I tribunal je za otkrivanje krivca nigde nije receno da ce Rusija biti optuzena,ali oni znaju lol jer znaju da su pobunjenici oborili avion.Bice izneti dokazi pa nek raskrinkaju komisiju javno.To ce biti medjunarodni tribunal i janvo sudjenje kao u hagu verovatno

Ja taj slučaj pratim intenzivno u nemačkim medijima i mogu ti reći da nisi u pravu. Juče je CNN objavio "neoborive" dokaze da su to uradili rusi , a holandezi (oni inače vode kompletan slučaj) su javno rekli da to što je CNN objavio ne odgovara činjenicama. ;)
 
Ruski pobunjenici nisu imali NI JEDAN DOBAR RAZLOG DA OBORE TAJ AVION!

Ali, Ukri jesu.

Ako ne znas ko je sta ucinio, samo trazi onog ko je imao razlog da to ucini.

- - - - - - - - - -



Rusi se ne protive tribunalu, ali se protive da ONI BUDU OPTUZENI na tom tribunalu RANIJE nego sto se utvrdi prava istina. :rtfm:
Cekaj, sta?
Otkud glas razuma u Blajbijevom pisanju?
naravno da je valjda svima jasno da pobunjenicima nije uopste trebalo da obore civilni avion
 
Ja taj slučaj pratim intenzivno u nemačkim medijima i mogu ti reći da nisi u pravu. Juče je CNN objavio "neoborive" dokaze da su to uradili rusi , a holandezi (oni inače vode kompletan slučaj) su javno rekli da to što je CNN objavio ne odgovara činjenicama. ;)
Super nek ih Rusi rasture na medjunarodnom tribunalu onda,a ne da beze.
 
U redu oborili su ga Ukri s namjerom da optuže nevine Ruse.
Zato i redovitro raketiraju svoje položaje, pobiju 400 svojih vojnika (kaže Deki) samo zato da optuže proruse.

Ma daj malo te droge, šta si sebičan?
Ja mislio da ste vi komšije široke ruke.
Lazes gumi, primirja su uglavnom krsili ukrajinski vojnici ;)
I to gadjaju civile ebe im se za zrtve
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ruski pobunjenici nisu imali NI JEDAN DOBAR RAZLOG DA OBORE TAJ AVION!

Ali, Ukri jesu.

Ako ne znas ko je sta ucinio, samo trazi onog ko je imao razlog da to ucini.

- - - - - - - - - -



Rusi se ne protive tribunalu, ali se protive da ONI BUDU OPTUZENI na tom tribunalu RANIJE nego sto se utvrdi prava istina. :rtfm:

bravo blajbi, po mom shvatanju napokon jedna pametna
 

Back
Top