Vučić tražio od Dodika da poništi odluku o referendumu!

Mali dodatak :

http://www.kurir.rs/vesti/politika/vucic-danas-sa-dodikom-clanak-1863117

O kada to Srbija ne bi postojala bez ''Srpske''??????

vjerovatno iz razloga što su svi koji srbijom vladaju posljednjih 60 godina iz srpske.

- - - - - - - - - -

Nije tražio da poništi nego da razmotri.

Predsjednik je pristao pod određenim uslovima i tu se završava sva dilema.

Referendum ili uređenje pravosuđa BiH.

i koja je tu razlika?

nema nikakve dileme, mi smo budale što se pecamo na lažne atentate i lažne referendume.
 
Milorad Dodik,pretstavlja destabilirajuci faktor na ovom brdovitom balkanu.On me potseca,na bombu,koja moze da eksplodira,u najgorem trenutku.Mislim,da je ta
tvorevina,republika srpska,trebala da nadje coveka sirih vidika,koji bi bio na mestu,na kome ja sada Dodik.Danas u politici treba da budu ljudi,velike moralne
cistote i diplomatskih sposobnosti
.

Predsjednik Dodik je upravo takav. Zato je i izabran.
 
Milorad Dodik,pretstavlja destabilirajuci faktor na ovom brdovitom balkanu.On me potseca,na bombu,koja moze da eksplodira,u najgorem trenutku.Mislim,da je ta
tvorevina,republika srpska,trebala da nadje coveka sirih vidika,koji bi bio na mestu,na kome ja sada Dodik.Danas u politici treba da budu ljudi,velike moralne
cistote i diplomatskih sposobnosti.

Covjek je u politici preko 20 godina. De pokazi nam jednu bombu. Radi svim snagama za svoj narod, svoju drzavu i svoju kancelariju. Najtezi posao ima od svakog presdjednika, jer je napad na njegove ustanove i ovlascenja svakodnevan, iz nikakvog drugog razloga nego mrznje. I naravno da ce explodiriati u smislu da ce Srpska traziti nezavisnost jer se tako ne moze politicki ni ekonomski razvijati, pod svakodnevnim pritiskom na ustanove. A on je jedan od nasih politicara koji ima mooda da kaze ne mozete slomiti nase ustanove. Ima njih nekoliko tamo dobrih, ali ima i onih koji bi pukli pod pritiskom.
 
Hrvatska i Srbija su garant Dejtonskog sporazum, nemaš pojma, ali se znaš kliberiti

Zato je i Mesić prije 5 godina pričao da će poslati vojsku ako se raspiše referendum.

Koju vojsku bi poslao taj debeolguzan reci mi molim te? Taj i dok je bio neki kurton u vlasti nije imao vlast.Nije bio sposban da se obračuna sa Krajinom od 200 i nešta hiljada ljudi a boriće se a milion i po stanovnika RS ?
Šta je taj, bolesnik, droger, sektaš?Ili laprdavo govnо...
 
Milorad Dodik,pretstavlja destabilirajuci faktor na ovom brdovitom balkanu.On me potseca,na bombu,koja moze da eksplodira,u najgorem trenutku.Mislim,da je ta
tvorevina,republika srpska,trebala da nadje coveka sirih vidika,koji bi bio na mestu,na kome ja sada Dodik.Danas u politici treba da budu ljudi,velike moralne
cistote i diplomatskih sposobnosti.

 
A sto? Sto nije samar opalio Vucicu i Srbiji?

Sastala se dva Srbina pa ko ljudi, a nekom smeta izgleda. Najradje bi da su se potukli.

A tebi je ono muddo "Srbin" i "covek"....a!!! Po tebi, taj "covek" ima pozitivne karakterne osobine!!! Ja ti tvrdim da vise karaktera ima Bakir nego Vucic. Srbin moze samo sa Srbinom da ljudski razgovara, a ne sa proevropskim "gradjaninom" i obicnim saradnikom okupatora.
 

Back
Top