ПРОНАЂЕН ЛЕШ НЕМАЧКОГТАЈНОГ АГЕНТА У БЕОГРАДУ(у Борчи) !!!

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647
Špijunirao Ruse: Nemački tajni agent nađen mrtav u Beogradu

Policija je otkrila i da je ovaj Nemac istraživao kretanje ruskih podmornica i terorističku organizaciju Islamska država

Iako je nađen mrtav 3.jula, policija je tek prekjuče otkrila sumnjiva dokumenta i fotografije i mape, ali i policijsku značku SR Nemačke koja glasi na izvesnog Tomasa Lederstatera za koga se sumnja da je nemački tajni agent koji je danima ležao mrtav u Borči.

Policija je otkrila i da je ovaj Nemac istraživao kretanje ruskih podmornica i terorističku organizaciju Islamska država, a u njegovom stanu pronađeno je nekoliko laptopova, tableta, preko 15 kartica za banke, od kojih je 5 bilo u funkciji i više nemačkih i srpskih pasoša sa različitim imenima!

U stanu pronađena je i fascikla sa fotografijama, dokumentima i detaljnim opisom svih terorističkih napada koji su se poslednjih 15 godina dogodili po svetu.
Srpska policija je Ambasadi Nemačke u Srbiji poslala zahtev za izjašnjenje i dostavila izveštaj sa brojem pasoša i datumom rođenja ispisanog na dokumentu – 1. mart 1966. godine!

Telo Nemca u Borči pronašle su komšije, jer im je bilo sumnjivo što ga nekoliko dana nisu videli ni čuli, a iz stana u kojem je živeo počeo je da se širi neprijatan miris, a kada je policija ušla pronašli su leš u poodmakloj fazi raspadanja!

On je živeo u garsonjeri u prizemlju zgrade u kojoj je živeo sam od početka maja kada se doselio. Kako se u prvi mah pretpostavljalo da je u pitanju prirodna smrt, policija nije izvršila uviđaj, a telo je odneto na obdukciju. uzrok smrti i dalje nije utvrđen.

Pun Dunav ruskih podmornica ovih dana...
 
17. јул 2015, 09:15


ПРОНАЂЕН ЛЕШ У ФАЗИ РАСПАДАЊА НЕМАЧКОГ ТАЈНОГ АГЕНТА У БЕОГРАДУ: Шпијунирао Русе и џихадисте, шта је тражио у Србији?


Немачки агент данима је лежао мртав у Борчи, а иако је његово тело пронађено 3. јула полиција је тек прекјуче открила сумњива документа, фотографије и мапе, али и полицијску значку СР Немачке која гласи на име Томаса Ледерстатера!


Како преноси Блиц полиција је открила и да је овај Немац истраживао кретање руских подморница и терористичку организацију Исламска држава, а у његовом стану пронађено је неколико лаптопова, таблета, преко 15 картица за банке, од којих је 5 било у функцији и више немачких и српских пасоша са различитим именима!

Српска полиција је Амбасади Немачке у Србији послала захтев за изјашњење и доставила извештај са бројем пасоша и датумом рођења исписаног на документу – 1. март 1966. године!

Тело Немца у Борчи пронашле су комшије, јер им је било сумњиво што га неколико дана нису видели ни чули, а из стана у којем је живео почео је да се шири непријатан мирис, а када је полиција ушла пронашли су леш у поодмаклој фази распадања!

*******************************************************************
Ево изгледа ПРАВОГ РАЗЛОГА због кога је Ангела Меркел ДОТРЧАЛА 08.07.2015. У БЕОГРАД.......:cool:
 
Постављао локаторе.
После оног у Поточарима, очекивали се и налети НАТО авиона. А они без постављених локатора не полећу.
Овај јадничак није издржао и оставио их на цедилу.
 
Ma ko je njega ubio? Sace nas Nemci opet napadnu ili barem Vucica uskratiti za stotinak miliona koje mu je Merkel obecala.

Otkud znam. Nemci su dobri mehaničari ali sa špijunažom i nisu baš u ljubavi. To je već mnogo delikatna rabota. Nek uskraćuju, ti njihovi milioni su nam izašli na sve rupe.
 
Otkud znam. Nemci su dobri mehaničari ali sa špijunažom i nisu baš u ljubavi. To je već mnogo delikatna rabota. Nek uskraćuju, ti njihovi milioni su nam izašli na sve rupe.

Za spijunazu ne znam, ali su recimo jako losi u diplomatiji. To i sami priznaju.

Meni je cudno ( pod pretpostavkom da je stvarno) neki strani drzavljanin, pa jos sa diplomatskim pasosem, umro, a da policiju ne zanima sta je i akko je
prtethodilo njegovoj smrti. barem tako u tekstu stoji.
 
Za spijunazu ne znam, ali su recimo jako losi u diplomatiji. To i sami priznaju.

Meni je cudno ( pod pretpostavkom da je stvarno) neki strani drzavljanin, pa jos sa diplomatskim pasosem, umro, a da policiju ne zanima sta je i akko je
prtethodilo njegovoj smrti. barem tako u tekstu stoji.

Aj što nisu naši, već ni Švabe nisu primetile da ga nema. :think:
 
*******************************************************************
Ево изгледа ПРАВОГ РАЗЛОГА због кога је Ангела Меркел ДОТРЧАЛА 08.07.2015. У БЕОГРАД.......:cool:

Моје скромно мишљење је да Анђелу боли пи4ка за ситне шпијуне.

Иначе, шта мислите тко га је рокнуо?

Наша ДБ? КГБ? ЦИА? Муџоси?
 
Моје скромно мишљење је да Анђелу боли пи4ка за ситне шпијуне.

Иначе, шта мислите тко га је рокнуо?

Наша ДБ? КГБ? ЦИА? Муџоси?
Мислим да је то међусобни обрачун агената БНД.
 

Back
Top