SAZNAJEMO Vučić prelomio: Zeleno svetlo za otkaze

analize pokazuju da najviše viškova ima u zdravstvu, prosveti i sudstvu.

Ma kako da ne?

A u republickim ustanovama i komunalnim preduzecima i opstinama ih nema? Visak opstina takodje?

Ja sam "za" smanjenje administracija svuda, pa i ovde, ali neka pogledaju koliko ima opstinara, koliko javnih komunalnih preduzeca gde ljudi sede jedan drugom na "glavi" jer su mesta prebukirana u administracijama da to lici jos uvek na period Nusicevih komada.
 
Реално, отказе ће добити сто до двеста радника и то ће бити директан пренос њиховог отпуштања, ако их буде и толико.

Осталих пар обећаних хиљада ће урадити по истом моделу као и пре две године у ЕПС-у (чини ми се у Обреновцу) када су требали да повуку нека средства из европских фондова, па су их условили европским стандардима везаним за број запослених у сличним постројењима. Европски стандард је тада био око 250 уско стручних радника, инжењера првенствено, а код нас на платном списку око 4000. Тада су се власи досетили да "отпусте" сав вишак, тако што су формирали зависно предузеће у које су стрпали сав вишак.

Живи били па видели да ће бити сличних решења и сада.

Превасходност ће изаћи пред камере и рећи како је отпустила раднике, а онда ће уздахнути и славодобитно се похвалити како они и даље вредно раде на остварењу циљева о повећању запослетности и како је управо отворнео нових 9000 радних места
 
Ma kako da ne?

A u republickim ustanovama i komunalnim preduzecima i opstinama ih nema? Visak opstina takodje?

Ja sam "za" smanjenje administracija svuda, pa i ovde, ali neka pogledaju koliko ima opstinara, koliko javnih komunalnih preduzeca gde ljudi sede jedan drugom na "glavi" jer su mesta prebukirana u administracijama da to lici jos uvek na period Nusicevih komada.

Nema viška, već je privreda mala i pojedena upravo od tajkuna, lopova i uvezanih političara sa privatlukom burazerske ekonomije !
 
Problem je samo što kada su ovakve stvari u pitanju Vučić uvek ispadne patološki lažov i prevarant , kao i sa onom navodnom zabranom zapošljavanja u javnom sektoru .

Upravo tako i još gore od toga.

Nakon masovnog uhlebljivanja partijskih parazita u sva javna preduzeća i državnu administraciju, bukvalno je desetine hiljada članova SNS primljeno u radni odnos bez ikakvog konkursa, Nemilosrdni se dosetio da treba otpuštati višak radnika.

Ovo je zapravo partijska čistka, Vučić izbacije prethodnu garnituru parazita da bi uhlebio sledeću, još bahatiju, nepismeniju, nesposobniju bez dana radnog iskustva i adekvatnog formalnog obrazovanja.

Aleksandar Vučić je potpuno promašen slučaj.
 
Poslednja izmena:
Nema viška, već je privreda mala i pojedena upravo od tajkuna, lopova i uvezanih političara sa privatlukom burazerske ekonomije !

Kombinacija nepismenih partijskih goveda koja uzurpiraju javni sektor i privilegovanih bizMismena, tzv. burazera od zla oca i još gore majke koji funkcionišu samo u nameštenim uslovima recept je ne propasti ekonomije već propasti države pa i nacije što se nije dogodilo jednom u istoriji.

Aleksandar Vučić nije ni na koji način dorastao dužnosti za kojom je pomahnitao dok je se nije dočepao.

Jedna država ne bi smela da bude taoc nesposobnosti jednog čoveka i njegovog do sumanutosti razbahaćenog bližeg okruženja.

Izbori i to odmah.
 
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/575985/SAZNAJEMO--Vucic-prelomio-Zeleno-svetlo-za-otkaze

Posle ovoga treba da sledi nastavak u EPS-u, MUP-u, MO, Telekomu.

U Zeleznicama je vec bilo.

ostade vucic bez glasaca :sad2:

Pre neki dan prica jedan poznanik koji je od osnivanja u SNS-u , da je bio u stranci i trazio da se isclani i oterao ih je sve u pizdu materinu . Ovi iz stranke mu rekli "ti si lud"

A ja znam da je on to uradio, zato sto je nadao da ce doci do zaposlenja preko stranke, a Vucic ga nije zaposlio , radio je par meseci preko omladinske i izvisio , jednostavno nema mesta za sve ...
 
ostade vucic bez glasaca :sad2:

Pre neki dan prica jedan poznanik koji je od osnivanja u SNS-u , da je bio u stranci i trazio da se isclani i oterao ih je sve u pizdu materinu . Ovi iz stranke mu rekli "ti si lud"

A ja znam da je on to uradio, zato sto je nadao da ce doci do zaposlenja preko stranke, a Vucic ga nije zaposlio , radio je par meseci preko omladinske i izvisio , jednostavno nema mesta za sve
...

Pa cekaj, ali koristoljupci tako i treba da prodju. Ne samo iz ove stranke nego iz svih, ko ih sisa. Dosta je bre vise sa tim uclanjivanjem u stranke jos iz Slobinog perioda, da bi se doslo do posla. Jednostavno, "balon" je pukao.
 
ostade vucic bez glasaca :sad2:

Pre neki dan prica jedan poznanik koji je od osnivanja u SNS-u , da je bio u stranci i trazio da se isclani i oterao ih je sve u pizdu materinu . Ovi iz stranke mu rekli "ti si lud"

A ja znam da je on to uradio, zato sto je nadao da ce doci do zaposlenja preko stranke, a Vucic ga nije zaposlio , radio je par meseci preko omladinske i izvisio , jednostavno nema mesta za sve ...

Воли србље кобасице из државне касе.

- - - - - - - - - -

Vučić je već zagazio duboko ispod 30%.

Имао је највише око 25%. Откуд му 30?
 
Pa cekaj, ali koristoljupci tako i treba da prodju. Ne samo iz ove stranke nego iz svih, ko ih sisa.

Po načinu na koji si se štrecnula na pominjanje školstva, zdravstva i sudstva u istoj rečenici sa otpuštanjem nije teško zaključiti od koje si navedene fele pa moram da osporim tvoje moralno pravo na ovakve stavove.

- - - - - - - - - -

Имао је највише око 25%. Откуд му 30?

Bolje rečeno, ubrzano se približava dvadesetom procentu.
 
Pa cekaj, ali koristoljupci tako i treba da prodju. Ne samo iz ove stranke nego iz svih, ko ih sisa. Dosta je bre vise sa tim uclanjivanjem u stranke jos iz Slobinog perioda, da bi se doslo do posla. Jednostavno, "balon" je pukao.

poenta je sto su prakticno svi tamo iz koristoljublja

samo kao na tomboli, ne mogu svi da dobiju vec jedan u jednom deljenju listica a ostali izvise.

Drugo taj lik je nacionalno orijentisan, i smucio mu se Vucic sto je isao u Srebrenicu.

Zato je otisao iz SNS-a a bio im je u svim kampanjama od pocetka . Znaci nije ostvario nikakav interes plus mu Vucic vredja nacionalna osecanja .
 
Po načinu na koji si se štrecnula na pominjanje školstva, zdravstva i sudstva u istoj rečenici sa otpuštanjem nije teško zaključiti od koje si navedene fele pa moram da osporim tvoje moralno pravo na ovakve stavove.

Bas se nisam "strecnula", naprotiv, rekla sam da i tamo ima administracije, ali ne samo tamo, nego gde je ima jos vose a na to se ne gleda.

TI nemas moralno pravo da sudis o nekome koga ne znas, ili cije bar postove nisi pratio a ako si "zguzvan" u nekom komunalnom preduzecu, ko te sisa.

poenta je sto su prakticno svi tamo iz koristoljublja

samo kao na tomboli, ne mogu svi da dobiju vec jedan u jednom deljenju listica a ostali izvise.

Drugo taj lik je nacionalno orijentisan, i smucio mu se Vucic sto je isao u Srebrenicu.

Zato je otisao iz SNS-a a
bio im je u svim kampanjama od pocetka . Znaci nije ostvario nikakav interes plus mu Vucic vredja nacionalna osecanja .

Epa jel' otisao zbog ovoga ili zbog onoga? Nemoj sad da menajs "iskaz"? Dosao je i ostisao iz koristoljublja, ocigledno.

I takvi, ne samo u toj partiji nego u svim i koji su tako zaposleni, treba da "lete".
 
Po načinu na koji si se štrecnula na pominjanje školstva, zdravstva i sudstva u istoj rečenici sa otpuštanjem nije teško zaključiti od koje si navedene fele pa moram da osporim tvoje moralno pravo na ovakve stavove.

- - - - - - - - - -



Bolje rečeno, ubrzano se približava dvadesetom procentu.

То. Кад је махао затворским оделима и џаковима са гласачким листићима имао је 25. Колико њих је разочарано што је слагао све што је излануо а плус је ударио на пензије, породиље и труднице? Врло вероватно да има око 10%.
 
Bas se nisam "strecnula", naprotiv, rekla sam da i tamo ima administracije, ali ne samo tamo, nego gde je ima jos vose a na to se ne gleda.

Osobe kao ti su tipični predstavnici mentaliteta profesionalnog neproduktivnog državnog činovnika.

Čim se proomeni vlast oni se učlanjuju u vladajuću partiju, razume se iz preventivnih razloga, da sačuvaju svoje sveto mesto A kad dođe stani-pani svi bi ste da podmetnete nekog drugog za pedalu. I onda nastaje najsuroviji Monti Pajton. Treba država da proda prava nekoj produkciji da instalira kamere u kancelarije javnog sektora i počne sa emitovanjem риалитија pod nazivom - Otkaz.

Srbija bi tada otkrila novu dimenziju značenja pojma - dno. Parovi su za vas činovničke hulje Snežana i sedam patuljaka.

TI nemas moralno pravo da sudis o nekome koga ne znas, ili cije bar postove nisi pratio a ako si "zguzvan" u nekom komunalnom preduzecu, ko te sisa.

Pre bih gladovao nego da delim radni prostor i dan sa polusvetom iz javnog sektora.

- - - - - - - - - -

То. Кад је махао затворским оделима и џаковима са гласачким листићима имао је 25. Колико њих је разочарано што је слагао све што је излануо а плус је ударио на пензије, породиље и труднице? Врло вероватно да има око 10%.

Nema dileme da se munjevito urnisao što se tiče rejtinga.
 
Osobe kao ti su tipični predstavnici mentaliteta profesionalnog neproduktivnog državnog činovnika.

Čim se proomeni vlast oni se učlanjuju u vladajuću partiju, razume se iz preventivnih razloga, da sačuvaju svoje sveto mesto A kad dođe stani-pani svi bi ste da podmetnete nekog drugog za pedalu. I onda nastaje najsuroviji Monti Pajton. Treba država da proda prava nekoj produkciji da instalira kamere u kancelarije javnog sektora i počne sa emitovanjem риалитија pod nazivom - Otkaz.

Srbija bi tada otkrila novu dimenziju značenja pojma - dno. Parovi su za vas činovničke hulje Snežana i sedam patuljaka.



Pre bih gladovao nego da delim radni prostor i dan sa polusvetom iz javnog sektora.

- - - - - - - - - -



Nema dileme da se munjevito urnisao što se tiče rejtinga.

Svasticicu, ti si potpuno oboleo covek (od mrznje prema imaginarnim neprijateljima, verovatno).

Niti sam zaposlena niti u jednoj stranci, a po nacinu na koji vec duze vremena ovako ad-hoc karakterises ljude ne samo da si hulja, nego si i obicna partijska vucibatina, i to verovatno komunjarske orjenaticje.

Skini mi se bre s ;piccke.
 
Svasticicu, ti si potpuno oboleo covek (od mrznje prema imaginarnim neprijateljima, verovatno).

Ooo, doktorka. Pogrešili ste. Nemam ja imaginarne neprijatelje već se samo gnušam određene fele ljudi. Znate vi dobro koje.

Niti sam zaposlena niti u jednoj stranci, a po nacinu na koji vec duze vremena ovako ad-hoc karakterises ljude ne samo da si hulja, nego si i obicna partijska vucibatina, i to verovatno komunjarske orjenaticje.

Budalaština i vrdanje.

Sa takvim žarom braniš Vučića da je to davno prešlo granicu dobrog ukusa. Baš onako botovski.

Skini mi se bre s ;piccke.

O tom penjanju možeš samo da sanjaš. Ne opštim sa primitivnim partijašicama.
 
Poslednja izmena:

Back
Top