Zaboravljena šifra

gost 279531

Stara legenda
Poruka
80.235
Imam problem.
Zaboravila sam lozinku za Gmail. U stvari, nisam zaboravila, već sam sinoć "pokrenula Apple-ov tablet i tu stavila novu šifru za isto korisničko ime :neutral:, užas, mada čovek koji mi je pomogao kaže traži Apple sada "svoju" šifru - valjda radi "bezbednosti" i tako ja sa istim kor.imenom na laptopu i tabletu a različitim šiframa :neutral:
Nemam sada pojma šta da radim.
Pokušala sam sve one opcije koje Gmail nudi, ništa ne funkcioniše.
Da li neko ima slično iskustvo da mi da koji savet?
:(
Hvala.
 
Mislim da postoji opcija da prijavis kako si zaboravila/izgubila sifru.
Ako si ostavila svoj broj mobilnog poslace ti drugu kojom mozes da se konektujes, najbolje je da je promenis odmah posto udjes na nalog.
Desavalo mi se vise puta :rumenko:
 
Mislim da postoji opcija da prijavis kako si zaboravila/izgubila sifru.
Ako si ostavila svoj broj mobilnog poslace ti drugu kojom mozes da se konektujes, najbolje je da je promenis odmah posto udjes na nalog.
Desavalo mi se vise puta :rumenko:

Osta vila sam broj tel. koji vise nije aktivan, izgubila sam i karticu, a znam broj :dash: :dash:
Da li bi broj pomogao? Ili šalju neki SMS na taj broj?
Onda nemam šanse :neutral:

Pa jel imaš pristup mejlu?

Pa nemam :lol:
Odjavila sam se ko kreten sa laptopa, misleći da to remeti pristup ovom tabletu. :dash:
 
Osta vila sam broj tel. koji vise nije aktivan, izgubila sam i karticu, a znam broj :dash: :dash:
Da li bi broj pomogao? Ili šalju neki SMS na taj broj?
Onda nemam šanse :neutral:



Pa nemam :lol:
Odjavila sam se ko kreten sa laptopa, misleći da to remeti pristup ovom tabletu. :dash:

Ekstra. :D

Idi na opciju alternativnog mejla ako znaš koji je. Ako ne znaš ni to, onda idi na opciju da ne znaš ništa i da im šalješ podatke tipa kada si napravila email, kome si najčešće slala poruke, staru šifru itd... Pa ako im dokažeš da si to ti možda se i smiluju da ti vrate. Napravio novio email preko kog ćeš kontaktirati s njima. Srećno :D
 
Ekstra. :D

Idi na opciju alternativnog mejla ako znaš koji je. Ako ne znaš ni to, onda idi na opciju da ne znaš ništa i da im šalješ podatke tipa kada si napravila email, kome si najčešće slala poruke, staru šifru itd... Pa ako im dokažeš da si to ti možda se i smiluju da ti vrate. Napravio novio email preko kog ćeš kontaktirati s njima. Srećno :D

e blago meni.
Ja zaista ne znam ništa :(
Orijenticajno znam kad sam napravila adresu.
Kome slala, to bar znam :lol: nešto :(
A da se smiluju teško :rida:
A ne gasi mi se onaj nalog, i šta da radim sa komplikacijama sada na relaciji tablet i ovaj lap.
 
Imam problem.
Zaboravila sam lozinku za Gmail. U stvari, nisam zaboravila, već sam sinoć "pokrenula Apple-ov tablet i tu stavila novu šifru za isto korisničko ime :neutral:, užas, mada čovek koji mi je pomogao kaže traži Apple sada "svoju" šifru - valjda radi "bezbednosti" i tako ja sa istim kor.imenom na laptopu i tabletu a različitim šiframa :neutral:
Nemam sada pojma šta da radim.
Pokušala sam sve one opcije koje Gmail nudi, ništa ne funkcioniše.
Da li neko ima slično iskustvo da mi da koji savet?
:(
Hvala.

pa, ne kapiram sada
promeni na jedniom od ta dva urdjaja pass da bude isti kao i na drugom
 
Може да буде проблем то што ти и број мобилног није исти, али требало би да на основу тајног питања провале да си то заиста ти.

Мада, они с времена на време проверавају да ли су ти подаци још увек исти, траже потврду.

Мени су тражили пре месец дана, потврдила и нема проблема.

Али, ти си изгледа нешто убрљала са мобилним, сада су они стекли утисак да је неко пробао да ти хакује мејл.
 
S******* sam sve opet :sad2:
OvajOnaj nemoj da mi ne pomažeš više :rida:

- - - - - - - - - -

Може да буде проблем то што ти и број мобилног није исти, али требало би да на основу тајног питања провале да си то заиста ти.

Мада, они с времена на време проверавају да ли су ти подаци још увек исти, траже потврду.

Мени су тражили пре месец дана, потврдила и нема проблема.

Али, ти си изгледа нешто убрљала са мобилним, сада су они стекли утисак да је неко пробао да ти хакује мејл.

Znam ja taj moj broj, stari broj, ali on više ne radi :neutral:
A ovamo , na tabletu ostavila novi broj, nema većeg kretena :lol:
 
S******* sam sve opet :sad2:
OvajOnaj nemoj da mi ne pomažeš više :rida:

- - - - - - - - - -



Znam ja taj moj broj, stari broj, ali on više ne radi :neutral:
A ovamo , na tabletu ostavila novi broj, nema većeg kretena :lol:

ako si promenila šifru i sada pokušaš da se uloguješ sa starom šifrom onda ti piše : Šifra je promenjena .
Ako si bila na automatskom prijavljivanju onda u browseru proveri koja je šifra sačuvana.
 
Novu šifru traži, poslaće Ti na mobilni telefon.

Mislim da ne može isto ime a dve različite šifre
Uostalom, pitaj njih može li.

Taj broj ne radi više, kad sam aktivirala nalog radio je, naravno.
A kog da pitam, tako su oni predusretljivi ... samo odgovori tipa: netačno, nije moguće i sl.

ako si promenila šifru i sada pokušaš da se uloguješ sa starom šifrom onda ti piše : Šifra je promenjena .
Ako si bila na automatskom prijavljivanju onda u browseru proveri koja je šifra sačuvana.
I to piše , da sam promenila šifru pre 5 meseci, tad i jesam jer mi je servis gmail-a poslao poruku da mi neko čita poruke , loguje se na moj nalog.
Bila sam na laptopu na automatskom p. ali se ko kreten odjavila sinoć i sad više ne prihvata svoju šifru. Sve sam pomešala zbog tableta.

Kako ovo boldovano da uradim? možda uspe? :think: :think: :think:
 
ptica kasnilica ******* sam sve opet :sad2:
OvajOnaj nemoj da mi ne pomažeš više :rida:

Da malo razvedrim temu, istinita priča.
Sede u kafani Tića, Mića i i još dva tipa.
Tića se posvadja sa jednim i ovaj mu zvekne šamar.
Mića: Nemoj slučajno da si ga opet udario
Ovaj još jednom.
Mića: Ako ga udariš još jednom slomiću te
Ovaj mu lupi takvu šamarčinu da ga sa stolicom prevrne.
I ovaj, sa poda kaže:

"Molim te, nemoj više da me braniš"
 
otvori Chrome
Iidi na Settings (desni ćošak)
Onda klikni na settings pa na advanced settings (skroz dole)
pomeri dole i videćeš password and forms onda kliknina Manage saved password.
prelistaj sajtove i nadji Fejsbuk i klikni na show password.

- - - - - - - - - -

 

Back
Top