boks klub beograd

Koliko ozbiljno i zašto?

Veoma ozbiljno, takmicenja i sve to, a sto se toga zasto tice mnogo volim borilacke vestine a pogotovo boks... trenutno treniram kik boks

Ako si sa N.Bgd. Sta fali Fontani? Oni su, jos dobri,a imas ako njih neces ,CDS...

Jesam sa Nbg-a, ali neko mi je rekao da imaju samo 3 termina nedeljno, sto je po meni, nedovoljno ako oces nesto ozbiljnije... Zar CDS nije mma ?
Inace lokacija mi je apsolutno nebitna, samo da je u Beogradu..

Radnicki na Krstu...
Partizan na JNA...
za pocetak...

Jel imas kontakte njihove ? Ja sam cuo nesto ranije da radnicki ne postoji al izgleda da to nije tacno :D
 
Nemoj više da daješ savete u vezi tema sa borilačkim veštinama, molim te.

:lol:

- - - - - - - - - -

Zanima me dal znate neki boks klub u Beogradu a da nije fontana u hali sportova ? Takodje posto zelim da se bavim ozbiljno time, potrebno mi je nesto sa dosta termina..

Ako si baš zagrejan da se zanimaš time, uzmi trenera samo tebe da sprema.
 
Veoma ozbiljno, takmicenja i sve to, a sto se toga zasto tice mnogo volim borilacke vestine a pogotovo boks... trenutno treniram kik boks



Jesam sa Nbg-a, ali neko mi je rekao da imaju samo 3 termina nedeljno, sto je po meni, nedovoljno ako oces nesto ozbiljnije... Zar CDS nije mma ?
Inace lokacija mi je apsolutno nebitna, samo da je u Beogradu..



Jel imas kontakte njihove ? Ja sam cuo nesto ranije da radnicki ne postoji al izgleda da to nije tacno :D

Dovoljno ti je 3 termina nedeljno, plus resto samo kondicija, ukljucujuci kilometarsko trcanje.
 
I dobije po pički od nekog ludaka na ulici.

Kako to da su ti opasni i mnogo jaki "ludaci", uvek oni koji nista ne treniraju i koji nuzno uvek moraju da isprebijaju one koji jadni treniraju i trude se? Dajte neke objektivne dokaze i objasnjenja, ili - je totalna glupost ovo.

Kako to da onis to treniraju da budu borci ne mogu da budu takvi ludaci. Ludak, a jos utreniran ludak. Tj kako se za njih to ne prica....Nego vecito jedna te ista prica - Dzabe ti to treniras neki ludak ce da te izubija....Ili - dzabe to treniras neki seljak kada ti se nadje, a gde udari seljak ________ *(insert bullshit). Hej, pa mozda je i taj sto trenira seljak, ne znate gde se rodio.

:roll:
 
Kako to da su ti opasni i mnogo jaki "ludaci", uvek oni koji nista ne treniraju i koji nuzno uvek moraju da isprebijaju one koji jadni treniraju i trude se? Dajte neke objektivne dokaze i objasnjenja, ili - je totalna glupost ovo.

Jesi li ti pročitao uošte šta je napisano, "godinu dana ovoga, godinu dana onoga", to nije treniranje nego zajebavanje, a evo ti i objektivni dokaz broj jedan:


Ne piši gluposti ako ne znaš o čemu pričaš.
 
Poslednja izmena:
Ko je ovde pričao o "seljacima" ja sam pričao o ludacima koji se ne libe da te unakaze kako žele ili još gore da te ubiju, takvi ludaci mogu samo i da te prebiju ako imaš sreće, ovaj nije imao:

Ko nije upoznao neku zatvorsku ptičicu, a ja sam upoznao takve ne shvata koliko takav profil ljudi može biti opasan.I dok je taj koji je jednu godinu vežbao ovo, drugu ono, treću nešto treće, ovi u brojnim časovima dosade piče hiljadu sklekova, hiljadu trbušnjaka a "psihologiju" borenja uče kroz tučnjave po takvim popravnim institucijama sa sebi sličnim ili i gorim, pa vremenom izgube strah, a skloni su nošenju raznih oružja.Takvih se plaše i daleko iskusniji i veštiji a kamoli zamišljeni momak spreman za ulicu koji malo ovo, malo ono.:lol:
 
Poslednja izmena:
:rotf:


Ja ne znam da li zagovornici ovakvih teorija žive u Diznilendu gde dobro uvek pobeđuje ili na Marsu.Nekog sociopatu zabole i za sopstveni život, dok mu život drugog čoveka tek ništa ne znači.

Naravno, zato i treba uvek izbegavarti tuce na ulici, jer svaki drugi ce da izvuce noz ili slicno, problem za njega nastaje ako nema noz, ciglu ili stanglu dok se glupira nekome ko je u ozbiljnom treningu. :)
 
Naravno, zato i treba uvek izbegavarti tuce na ulici, jer svaki drugi ce da izvuce noz ili slicno, problem za njega nastaje ako nema noz, ciglu ili stanglu dok se glupira nekome ko je u ozbiljnom treningu. :)

Prema policijskim statistikama (preciznije su od sudskih, jer mnogi ne završe na sudu) čak 50 % napada je izvedeno nekim oružjem.Takoreći svaki drugi.Što me navodi na to da se u mnogim klubovima vežba očajno, sa pretpostavkom da će napadač biti goloruk i da će se boriti po principu staromodne ferke.To je neverovatno.Mnogi vežbači po takvim klubovima neznaju najelementarnije stvari po pitanju odbrane od naoružanog napadača, a ipak žive u iluziji da će ih takav trening spasiti u nekoj potencijalnoj borbi.
 
Prema policijskim statistikama (preciznije su od sudskih, jer mnogi ne završe na sudu) čak 50 % napada je izvedeno nekim oružjem.Takoreći svaki drugi.Što me navodi na to da se u mnogim klubovima vežba očajno, sa pretpostavkom da će napadač biti goloruk i da će se boriti po principu staromodne ferke.To je neverovatno.Mnogi vežbači po takvim klubovima neznaju najelementarnije stvari po pitanju odbrane od naoružanog napadača, a ipak žive u iluziji da će ih takav trening spasiti u nekoj potencijalnoj borbi.

Znaci bas onako kako sam rekao, svaki drugi, zato treba izbegavati sve konflikte na ulici :)
Na mma treninzima se ni ne uci odbrana od oruzja, mada ja sam vrlo skeptican kada se radi o efektnoj odbrani od nekoga ko ima oruzje na ulici, mislim da u vecini slucajeva ces zavrsirti izboden :D
 
Naravno, zato i treba uvek izbegavarti tuce na ulici, jer svaki drugi ce da izvuce noz ili slicno, problem za njega nastaje ako nema noz, ciglu ili stanglu dok se glupira nekome ko je u ozbiljnom treningu. :)

Ako taj neko u "ozbilnom treningu" ide ulicom i gleda svoja posla a ovaj ga zaskoči iza leđa, opali po mudima, sruši na zemlju i krene peglati u glavu, neće mu pomoći ni sav "malo ovo malo ono" trening na svetu. Zato se manite tih priča o uličnim tučama ako nemate pojma o čemu pričate.

- - - - - - - - - -

mislim da u vecini slucajeva ces zavrsirti izboden :D

Samo ti misli i ne ulazi u bilo kakav sukob na ulici.
 

Back
Top